Moje lęki

Inne zaburzenia.

Re: Zaburzenia osobowości

przez *Monika* 02 gru 2010, 23:45
Magi43 napisał(a):Wujek_Dobra_Rada,

border w porównaniu do wszystkich problemów z psychiką jest wyrokiem,rujnuje życie,niszczy związki itd. A ja chyba go mam bo się czuję różnymi postaciami z filmów książek itd.A do tego cały czas mi się marzy spacer w blasku księżyca no i nie wiem czy chcę mieć włosy długie czy krótkie

Magi43 wybacz, ale naprawdę ciągle jęczysz. Mozesz potrzebować zozumienia i wsparcia. To oczywiste. Wspieramy Cię i mobilizujemy, a Ty dalej swoje.
Dziewczyno! Możesz mieć nawet kiełbasicę powszechną.Slyszałaś o niej? To bardziej pasuje do Twoich objawów niż borderline. To może być choroba wściekłych krów, pólpasiec złocisty, owsica klasyczna, problemy z identyfikacją płci, czerwonka wściekła. Obojętne co.
Ciągle coś wymyślasz, ja juz tego w każdym bądź razie nie mogę czytać.
Jeśli chcesz szybko wyzdrowieć, zastanów się co chcesz zobić ze swoimi zaburzeniami. Same nie znikną napewno. Jest wiele możliwości. Poradnia Zdrowia Psychicznego, a wniej psychiatra i psycholog.Prywatne wizyty u psychiatry i psychologa. Dieta. Zajęcie. Ćwiczenia gimnastyczne.Może jakiś kurs. Jesteś zarejestrowana w urzędzie pracy?Teraz są środki unijne, popytaj o nie.

Czasami jak Cię czytam to odnoszę wrażenie,że jesteś niepoukladana. Skaczesz z tematu na temat.
Jak nie wiesz czegoś....to próbuj, poczuj jak się w czymś czujesz. Wyrabiaj własne zdanie.
Zapuść włosy......zobacz jak się w nich czujesz. Nie będą Ci się podobały-obetnij.
Chciałabym Ci pomóc, ale nie słuchasz.
Obrazek
Główny Moderator

przez Wujek_Dobra_Rada 02 gru 2010, 23:46
Korba napisał(a):
Magi43 napisał(a):Wujek_Dobra_Rada,

border w porównaniu do wszystkich problemów z psychiką jest wyrokiem,rujnuje życie,niszczy związki itd. A ja chyba go mam bo się czuję różnymi postaciami z filmów książek itd.A do tego cały czas mi się marzy spacer w blasku księżyca no i nie wiem czy chcę mieć włosy długie czy krótkie

to są wg Ciebie cechy bordera?
- czucie się postaciami z filmów
- marzenia o spacerze w blasku księżyca
- niemożność dokonania wyboru długości włosów?

- Powiedzmy dyskusyjna kwestia, ale nie sugerowałbym schizy na podstawie tego...
- chyba dużo panienek w wieku 21 lat ma to, a ta uzytkowniczka zalicza się do kącika złamanych serc..
- Co do 3 też się nie mogę zdecydować więc kończy się zawsze na łyso ;P . Nie czuje się w związku z tym shizo ;)

Mi to bardziej wygląda na NN...
Ostatnio edytowano 02 gru 2010, 23:47 przez Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Wujek_Dobra_Rada

przez Magi43 02 gru 2010, 23:46
Korba,

tak i na podstawie że co 3 miesiące czuję się męską lezbijką ,czyli ubieram się w koszulę krawat,stawiam irokeza (w borderze jest coś takiego jak niepewność preferencji seksualnych)

niepewność własnych celów :raz chcę być nauczycielką, lektorem, pedagogiem, psychiatrą, psychologiem, aktorką, piosenkarką etc.

lubię rosyjski a za kilka dni nie lubię ale przeważnie lubię

modliłam się w polskim kościele po rosyjsku
spętana i opętana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 02 gru 2010, 23:47
to są wg Ciebie cechy bordera?
- czucie się postaciami z filmów
- marzenia o spacerze w blasku księżyca
- niemożność dokonania wyboru długości włosów?

czy wg Was to są cechy bordera?

co do wyboru długości włosów.... border zadziałby impulsywnie - i zamiast zastanowić się - poszedłby np obciąć się na zapałkę.

Magi43 skąd czerpiesz informacje o borderze i dlaczego akurat wybrałaś sobie bordera?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez namiestnik 02 gru 2010, 23:48
hipochondria, albo coś podobnego, polegającego na zrzucaniu wszystkiego na chorobę i chęci wyróżniania się chorobą.

Na pewno coś jest MOCNO NIE TAK! Więc Magi43 do lekarza.

Co do włosów to zapewniam, że są bordery z pięknymi włosami.

A co do golenia się na 0 to i mi się zdarza a obstawiam, że nie mam (lekarze nawet się z tym zgadzają!)

przez paradoksy 02 gru 2010, 23:49
wybierasz sobie poszczególne cechy danego zaburzenia i ubzdurałaś sobie, że to właśnie TO
bo Ci się 2, 3 rzeczy zgadzają
litości, żenada
nie mogę już tego czytać, a czuję że to tak trochę "mój" temat...
paradoksy

przez namiestnik 02 gru 2010, 23:50
co do wyboru długości włosów.... border zadziałby impulsywnie - i zamiast zastanowić się - poszedłby np obciąć się na zapałkę.

To jak na łyso to ja mam jednak bordera. heh :) Bez zastanowienia.

Bo takich długich na zapałkę to praktycznie nigdy nie udaje mi się zapuścić :)

przez Magi43 02 gru 2010, 23:51
namiestnik,

wszystkie dziewczyny z borderem mają krótkie włosy i są lezbijkami co jakiś czas

a panią psychiatrę porzuciłam ( cecha bordera) bo się nią poczułam a nie może być 2 takich samych osób
Ostatnio edytowano 02 gru 2010, 23:52 przez Magi43, łącznie edytowano 1 raz
spętana i opętana

przez Agnieszka_1988 02 gru 2010, 23:52
Magi43 napisał(a):namiestnik,

wszystkie dziewczyny z borderem mają krótkie włosy i są lezbijkami co jakiś czas

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Sorry... Nie mogę :hide:
Agnieszka_1988

przez *Wiola* 02 gru 2010, 23:53
Magi43, A ja bym chciała być lesbijką co jakiś czas:) Zawsze to o połowę zwiększa szanse na znalezienie drugiej połówki :mrgreen:
Moderator

przez Wujek_Dobra_Rada 02 gru 2010, 23:54
Ja też jestem lesbijką :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

przez *Monika* 02 gru 2010, 23:55
Magi43, MOżesz już przestać? Proszę Cię, przez Ciebie mnie głowa rozbolała. Chcialam coś napisać, ale poprostu mnie dziewczyno rozbrajasz.
Miej tego borderline'a. Czujesz się z nim niefajnie. Ale cóż zrobić.........musisz to wziąść na klatę i borykać się.Życie to nie bajka.

Daj juz spokój, proszę Cię.
Obrazek
Główny Moderator

przez Magi43 02 gru 2010, 23:56
a wiecie co ja robiłam na studiach? poznałam dziewczynę chorą na schizę hebefreniczną i się ubrałyśmy w sukienki zrobiłyśmy sobie kitki i zaczęłyśmy udawać tatu i śpiewać nas nie dogoniat, a wszyscy zdjęcia robili

to jest objaw bordera

nikt mnie nie chce słuchać a ja nie mam ani jednej koleżanki :why:
spętana i opętana

przez *Monika* 03 gru 2010, 00:03
Hania! Dowiedziałam się,że jednak nie robisz tego badania. Trochę się martwiłam o Ciebie, byłam pewna,ze już jesteś po.
I powiem Tobie,że jestem zła.Uciekłaś, nie skonfrontowałaś się ze swoimi obawami. Zrezygnowałaś.
Chyba,że ja to tylko tak odbieram...jako ucieczkę.
Rozumiem,że wolisz żyć w niewiedzy.
Niewiedza silniejsza od prawdy?
Chyba,że wybałaś coś pomiędzy? Co to jest?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg