Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez pająk 05 gru 2013, 13:27
mi2 napisał(a):Witam,

czy ktos z forumowiczow ma zaburzenia snu zwiazane z oddcyhaniem? Chodzi mi o takie objawy jak oddech przerwywany, nie pelny, poczucie ze przestaje sie oddychac, towarzyszy temu lek. Bardzo prosze o pomoc. Nie wiem czy jest to zwiazane z nerwami czy moze to problemy zdrowotne.

Też to mam! I coś mi się zdaje, że to ta cholerna nerwica jednak bo reszte mam ok :/

-- 05 gru 2013, 12:32 --

Trzyzet napisał(a):W tym tygodniu przespałem niecałe 18 godzin, z czego dziś dwie... Poratujcie czymś skutecznym bez recepty bo w tym tempie z niewyspania będę mieć krwotoki z nosa (jak rok temu, 3 krwotoki po prawie pół litra, w szpitalu nic nie wykazali, ponadto wszystko miałem w możliwej normie...)

Ja po walce od poniedziałka i dzisiejszym totalnym 24h maratonie bez ZMRUŻENIA OKA, poddałam się w oczekiwaniu na przeczekanie skutków ubocznych nowego leku i w te pędy lecę do doctora po jakieś proszki na sen bo już się nie fajnie robi :/
pająk

przez Trzyzet 05 gru 2013, 14:43
deader, nie przepiszą mi bo mam taką bezsenność sezonowo - także całą zimę musiałbym je brać. Do tego potrzebuję snu dobowo więcej niż przeciętnie (ponad 9), aktualnie się czuję jak te żywe trupy z filmów :f

przez Mandara 05 gru 2013, 15:22
Sezonowa bezsenność, zaczynam podejrzewać że to mam... Kładę się spać, niby śpiąca, oczy mi się kleją, ale ledwo przyłożę głowę do poduszki - koniec. Zero snu, zero senności, nic. I mogę tak leżeć godzinę, dwie. Straszliwie męczące, bo jak tu się wyspać? Nie wiem co z tym zrobić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 05 gru 2013, 15:23
Trzyzet napisał(a):deader, nie przepiszą mi bo mam taką bezsenność sezonowo - także całą zimę musiałbym je brać. Do tego potrzebuję snu dobowo więcej niż przeciętnie (ponad 9), aktualnie się czuję jak te żywe trupy z filmów :f

Nie całkiem łapię logikę tego: skoro masz tą bezsenność sezonowo, i musiałbyś brać prochy całą zimę - to znaczy że potrzebujesz ich TYLKO na zimę, czyli relatywnie krótko. Leki typu hydroksyzyna powinni ci bez większych oporów wypisać, bo ani to uzależnia ani nie ma potencjału rekreacyjnego. Rodzinny ci może nawet jakieś benzo przepisać czy zolpidem, ale z tymi ponoć należy już uważać.

No bo bez recepty to tylko Apap Noc i setka wódki, co jest dość skuteczne ale kurewnie niezdrowe :P

Mandara napisał(a):Straszliwie męczące, bo jak tu się wyspać? Nie wiem co z tym zrobić.

Odwiedzić najbliższego lekarza ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Trzyzet 05 gru 2013, 16:45
Hydroksyzynę brałem, wieczorami mam tak, że mogę wziąć cały listek po 25mg/tabletka i w ogóle na mnie nie działa, za to jak wezmę w dzień dwie tabletki to zwala mnie z nóg.

brałem kiedyś lorafen ale po nim miałem dosłownie kaca rano..

przez pająk 05 gru 2013, 17:25
No i chciałam prosić żeby mi ewentualnie lekarz dał dziś hydro ale po waszych postach się boje, że w moim przypadku to będzie o duperozczasł, nie chce wsiąkać zaś w benzo ale już w takim stanie jestem, że za te 4h to będzie mi już wszystko jedno byle tylko wyłączyć choć na parę godzin czachę :/
pająk

przez Uciekinier 05 gru 2013, 21:08
Nie umiem już zasnąć bez czegoś na sen, to mnie tak strasznie przytłacza i martwi.. nie wiem ile jeszcze to będzie trwać :?
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez mi2 06 gru 2013, 20:12
tarantula napisał(a):
mi2 napisał(a):Witam,

czy ktos z forumowiczow ma zaburzenia snu zwiazane z oddcyhaniem? Chodzi mi o takie objawy jak oddech przerwywany, nie pelny, poczucie ze przestaje sie oddychac, towarzyszy temu lek. Bardzo prosze o pomoc. Nie wiem czy jest to zwiazane z nerwami czy moze to problemy zdrowotne.

Też to mam! I coś mi się zdaje, że to ta cholerna nerwica jednak bo reszte mam ok :/

-- 05 gru 2013, 12:32 --

a mialas jakies badania, jesli tak to jakie?

ja to mam moze od roku, ale wczesniej nie przeszkadzalo mi to, bo mialam rzadko, teraz objawy sie bardzo nasilily i juz mam to co noc, boje sie chodzic spac.. :( jak u Ciebie to wyglada? strasznie ciezko jest mi to ogolnie opisac.
mi2

przez Indifference1 06 gru 2013, 20:44
Ciągle widzę posty o lekarzach i lekach. Na prawdę nie ma żadnego innego sposobu na spanie? Nie mam zamiaru jeść do końca życia tabletek, bez jaj! Nawet nie mam zamiaru zaczynać ich brać ;/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bukowski 06 gru 2013, 20:52
Indifference1 napisał(a):Ciągle widzę posty o lekarzach i lekach. Na prawdę nie ma żadnego innego sposobu na spanie? Nie mam zamiaru jeść do końca życia tabletek, bez jaj! Nawet nie mam zamiaru zaczynać ich brać ;/

jaka ty marudliwa jesteś. jeju, jeju.
Bukowski

przez Indifference1 06 gru 2013, 21:04
Messiah napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Ciągle widzę posty o lekarzach i lekach. Na prawdę nie ma żadnego innego sposobu na spanie? Nie mam zamiaru jeść do końca życia tabletek, bez jaj! Nawet nie mam zamiaru zaczynać ich brać ;/

jaka ty marudliwa jesteś. jeju, jeju.

Wiesz co? W sumie to masz racje. Jest jakiś pozytyw o którym mogę napisać. Z racji tego, że dzisiaj sobie wypiję mam szansę w nocy normalnie zasnąć :D Poza tym jest piątek wieczór i mogę mieć wyjeb... na te wszystkie sprawdziany, które czekają mnie w przyszłym tygodniu. To chyba tyle, ale zawsze coś.

przez Bukowski 06 gru 2013, 21:18
Indifference1,
przejmujesz sie tak dogłębnie tymi sprawdzianami? wyluzuj kobieto.
Bukowski

przez Indifference1 07 gru 2013, 14:16
Oczywiście, że się przejmuję. Nie jestem jakimś typowym kujonem ale zależy mi na dobrych ocenach i mam szanse na najlepszą średnią w klasie. Chciałabym być chociaż raz w czymś najlepsza :)
A co do wczoraj i tematu bezsenności to jednak nie zasnęłam normalnie. Położyłam się przed 3 i do 4 się kręciłam -.-

przez sebastian86 07 gru 2013, 18:59
ostatnio czesto sie wybudzam nad ranem.o 4 lub 5.niestety od razu sie wtedy zaczynają natręctwa.biore fevarin i convulex wiec teoretycznie nie powinienem miec takich problemow gdyz te leki powinny regulowac sen.ktos moze wie o co tu chodzi?
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg