Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez jasaw 17 wrz 2013, 14:26
polakita, jak ja się wzbraniałam przed tym, ale byłam wykończona bezsennością, więc nie miałam wyjścia. Jest to dawka mała, nawet dzieci mogą tyle zażywać. Cieszę się, bo naprawdę nareszcie śpię w nocy...choć rano, po przebudzeniu, jestem troszkę "zamulona", ale to mija.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez acherontia-styx 17 wrz 2013, 14:31
A u mnie znowu wróciły problemy z bezsennością. Przynajmniej 2 noce w tygodniu mam nieprzespane całkowicie, a co noc mam problem z zaśnięciem... myślę, że jak moja całkowicie niepewna sytuacja się unormuje to problemy ze snem same znikną.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez mark987 17 wrz 2013, 19:02
[quote="polakita"]mark987, przeglądam właśnie stronkę z twojego podpisu, tam są porady dra Skalskiego, wideo otworzę dopiero jak będę w domu, ale właśnie zdałam sobie sprawę że ja do niego jestem zapisana, do Kliniki Leczenia Bezsenności!! NORMALNIE NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ :o Nie wiedziałam że pierwsza wizyta i trafię od razu do takiej sławy, obejrzę dokładnie wszystkie z nim wywiady. Wizytę mam 13 listopada czyli jeszcze trochę. Lekki niesmak budzi we mnie fakt że stona jest firmowana przez Polfarmex, no ale niech już będzie... Ciekawa jestem bardzo co on mi powie i jak oni mogą leczyć bezsenność... aktualnie bez wspomagania nie zasnę wcale albo dopiero nad ranem :( /quote]

Śledzę to stronę chyba już od roku i ciągle tam się pojawia coś nowego. Jeśli chcesz poczuć przedsmak wizyty u dr Skalskiego, jest tam zakładka "Zajrzyj do gabinetu specjalisty" a tam bodajże 3-4 relacje z przebiegu wizyty (bezsenność przygodna).
Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego. :)

-- 22 wrz 2013, 21:25 --

polakita zapomniałem dodać, że czekam i pewnie nie tylko ja na relację z tej wizyty. Przecież dr Skalski to postać znana i ceniona na całym świecie między innymi dzięki niemu Polska ma jedne z najlepszych wyników w leczeniu bezsenności :D Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 26 wrz 2013, 22:48
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez misiek_1 03 paź 2013, 13:17
ile czasu zazywacie leki nasenne??? ja juz prawie 3 lata i nie wiem czy sie kiedyś od nich uwolnię.wszystko zaczęlo się od wypadku,wstrzasnienie mózgu i tak do dzisiaj nie mogę się pozbierac.do tego mam ciezka depresję.czasem myslę zeby to wszystko skonczyc.ciagle boli mnie serce chociaz bylam juz u 3 kardiologów kazdy mowi ze to nerwica.mam juz tego dosyc:(

przez Ojra ech! 03 paź 2013, 22:27
Mam pytanie - czy ktoś tutaj cierpi może na nadmierną senność? Ja to mógłbym przespać dzienne z 10-12 godzin, jak byłem na lekach antydepresyjnych to i potrafiłem spać po 16 godzin. Ciągle jestem jakiś taki zamulony, badania krwi etc. mam w porządku, jestem raczej aktywny fizycznie (biegam, w dni w które nie biegam spacery po lesie 1,5h-2h).

Ktoś miał taki problem i jakoś sobie z nim poradził?
Zabija mnie samotność, którą sam sobie zgotowałem! Nikt i nic mnie już nie czeka! Nie widzę przed sobą przyszłości! Jestem wypalony Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć! Odpocząć za wszelką cenę

Problemy ze snem

przez Trzyzet 09 paź 2013, 22:21
Witam was serdecznie drodzy użyszkodnicy blablablabla... :D

Otóż mam jak zwykle w okresie jesienno-zimowym problemy ze snem. Nie mogę zasnąć w nocy, a jak już zasnę to nieważne ile śpię - czuję się zmęczony i niewyspany. Jest to pewna bariera dla mnie, bo nawet lekarze nic nie mogli na to poradzić, dostawałem prochy nasenne i tyle, pomagają tylko zasnąć, a ja nie mam siły się zwlec z łóżka :/

Jak macie jakieś porady to walcie śmiało.

Problemy ze snem

przez mark987 11 paź 2013, 21:28
Witam. Wszystko zlależy od leków jakie bierzesz. Leki nasenne nowej generacji różnią się od tradycyjnych benzodiazepiny tym, że działają wybitnie nasennie. Działają krótko i skutecznie co powoduje, że rano budzimy się wypoczęci, pełni wigoru i chęci do działania. Może warto też zastanowić się nad zachowaniem rygoru snu.

Problemy ze snem

przez Trzyzet 11 paź 2013, 22:01
Nie biore ZADNYCH lekow od ponad roku i chce ten stan rzeczy zachowac.

Problemy ze snem

przez mark987 12 paź 2013, 16:03
No i sprawa się wyjaśniła. Leki są dobre a leczą skutek nie przyczynę, choć przyznaję, że zdarza mi się łyknąć z 2 pigułki w ciągu tygodnia. Taka dawka jest z zupełności bezpieczna. Ja zacząłbym od zrobienia sobie kompleksowych badań z kręgosłupem włącznie. Czasami bowiem choroby somatyczne są wynikiem bezsenności. Zrewidowałbym też swój styl życia, higienę snu, próbował coś zmienić.

Problemy ze snem

przez Trzyzet 12 paź 2013, 17:03
Choroby somatyczne powodują zaburzenia snu tylko na jesień i zimę? D: Pierwsze słyszę. Rozumiem, jakbym miał tak cały rok ale na wiosnę i lato mi całkowicie przechodzi. I to już jest dziwne :/

przez mark987 14 paź 2013, 00:00
Ojra ech! A jak wygląda noc? Potrafisz opowiedzieć czy śpisz?

przez Abstrakcyjna91 14 paź 2013, 00:31
W dzień bym spała twardo, jak kamień.
A nocą grasuję od wieczora, do samego rana.

Czasem chciałabym już zasnąć, bo nieludzkie zmęczenie mnie dopada,
ale zwyczajnie nie da się.

Głowa ciężka, pełna bałaganu i jak tu spać?
Herbatka, kilka wdechów, dwa przysiady? To już nie przejdzie.

Leków nasennych nie chcę przyjmować, bo one chociaż skuteczne usypiacze to niestety upośledzają skutecznie.
I żyję sobie na oddziale, wędrując od ściany do ściany, od okna do okna, mijając chore dusze, które chodzą po innej, wyznaczonej prostej.

Problemy ze snem

przez mark987 14 paź 2013, 00:47
To prawda, ale prosieś o radę więc próbuję pomóc. Nie wiem, może długie wieczory a co za tym idzie ciemność tak działa na Ciebie?

Sortuj wg