Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez Little Red Fox 10 mar 2013, 10:02
po kilkumiesięcznej bezsenności śpię normalnie, już drugi miesiąc - dobrze się wreszcie wysypiać :yeah:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez polakita 10 mar 2013, 20:15
kupiłam sobie ostatnio htp-5 (substancja z której jest potem w mózgu produkowana serotonina) i od paru dni śpię lepiej.

przez Kalebx3 10 mar 2013, 20:20
Polakita ,a ile tego bierzesz i kiedy , przed snem?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 10 mar 2013, 20:38
Oni piszą żeby brać na czczo rano, ale ja biorę po południu, to raczej nie działa tak z chwili na chwilę, musi się wchłonąć. Może ktoś z was weźmie i sprawdzi czy na was też działa ;) ja kupiłam na Allegro firmy Swanson (bo ma sam htp, bez innych dodatków typu magnez itp)

przez asm12 12 mar 2013, 10:57
Mam 18 lat , jestem trochę nieśmiałym człowiekiem, nerwowym i od 2 lat nie śpię normalnie ale teraz to już nie wiem co robić bo przeszkadza mi to we wszystkim.Śpię od 2- 3 tyg masakrycznie mniej więcej tak: pon-1h wt-1h śr-2h czw-1h piątek-3h sobota-8h niedziela -1h. Czuje się tak niewyspany że aż naćpany. Nie mam żadnej depresji tylko jestem wkurzony z tym snem . Często denerwuje się przed snem i dla mnie łóżką stało się nie odpoczynkiem ale jakąś tragedią.Mam niedługo mature i przeszkadza mi to w nauce. Chodzę do psychologa,brałem leki doraźnie od tych 2 lat. Teraz psychiatra stwierdziła że trzeba coś brać przez dłuższy czas. Przepisała Triticco które mnie pobudza. Mitrazapine brałem doraźnie więc się trochę przezwyczajiłem do nie więc już tak na mnie nie działa.Będę od dzisiaj brał Deprexolet (mianyseryna) . Są jakieś jeszcze inne leki ale nieuzależniające(nie chce środków nasenych) które się sprawdzą w bezsenności?Jak mam z tego wyjść ? Poradźcie mi coś? Co mam robić? Proszę mi pomóc bo ja już nie wiem co z sobą zrobić. Chce jeszcze dodać że jestem w miarę normalnym człowiekiem(bez obrazy) mam kolegów , chodzę do szkoły tylko jestem nieśmiały. A tak to mam normalną rodzinę która się o mnie troszczy itp. Proszę o rady.

przez sebastian86 14 mar 2013, 12:47
hej. mój problem polega na tym ze spie normalna ilość godzin ale nigdy nie czuje się wyspany,wypoczety itd. wlasciwie czuje się jakbym wogoole nie spal...jak można temu zaradzić bo leki antydepresyjne nie pomagają na to?
We Are The Champions 2016(L)

przez mark123 15 mar 2013, 00:06
Dzisiejszej nocy zdarzyło mi się coś dziwnego. Tak jakbym nieświadomie myślał, zamiast spać. Gdy się ocknąłem, to dotarło do mnie, że myślałem o czymś jakby nieświadomie, a nie, że normalnie spałem. Coś takiego zdarza mi się rzadko, przeważnie raz na kilkanaście tygodni. Zastanawiałem się, ale na razie nie wiem, co to jest.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Candy14 15 mar 2013, 00:11
Mnie wkurzaja wory pod oczami przez moja bezsennosc...5 lat temu jeszcze ich nie mialam :(
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jasaw 15 mar 2013, 00:49
Ja ostatni śpię lepiej...nie wiem, czy to tabletki na niedoczynność tarczycy, czy powrót do Kalmsu, czy może spacery wieczorne-z pieskiem-ok 22 czynią cuda???

Candy14, Kaju, może skorzystasz????

http://lula.pl/lula/1,111767,10980691,Z ... maski.html
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Candy14 15 mar 2013, 00:58
Dzieki Aniu :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez sleepwalker 19 mar 2013, 21:01
Z tego co czytałam to często wchodzimy w taką fazę snu, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że spaliśmy. Np. my myślimy, że całą noc się kręciliśmy z boku na bok i nie mogliśmy zasnąć, ale ostatecznie okaże się, że jednak trochę spaliśmy.
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez mark123 24 mar 2013, 15:20
Zauważyłem u siebie coś takiego, że w momencie gdy wieczorem na chwilę pomyślę sobie, czy by nie pójść wcześniej spać, to robi mi się tak jakby... smutno, przykro, że wtedy nie nacieszę się nocą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wuroc 24 mar 2013, 19:24
sebastian86 napisał(a):hej. mój problem polega na tym ze spie normalna ilość godzin ale nigdy nie czuje się wyspany,wypoczety itd. wlasciwie czuje się jakbym wogoole nie spal...jak można temu zaradzić bo leki antydepresyjne nie pomagają na to?
Mialem tak, wypijałem rano energetyka i było wporządku.

przez kamil8686 26 mar 2013, 20:34
Doskonale was wszystkich rozumiem, zastanówcie się czasami czy te problemy które macie to na pewno jest bezsenność
mój pamiętnik z życia w leku przed spaniem...
...bojesiespac.pl

Sortuj wg