Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez nextMatii 04 mar 2012, 09:01
Spie po 2-3 godz. I muszę pracowac,zyc i tak co dnia.
nextMatii

przez jasaw 04 mar 2012, 09:09
nextMatii, bardzo Ci współczuję...to trudne do zniesienia. Człowiek niewyspany dzień, dwa..jakoś poradzi sobie, ale taka stała bezsenność
- koszmar!!!!

Nic Ci nie pomaga??? Ani tabletki, ani próby wyciszenia przed snem???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez nextMatii 04 mar 2012, 12:22
Nie bardzo...
nextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez estera1 04 mar 2012, 21:34
matii to jak sobie radzisz w pracy jak tak malo spisz?

przez nextMatii 04 mar 2012, 21:52
Normalnie,zmeczony jestem bardzo,ale organizm przyzwyczail sie chyba ze niewiele spie.....
nextMatii

przez piotrek9444 06 mar 2012, 13:33
Witam ostatnio zdarzylo mi sie dziwne zjawisko tzn Polozylem sie w nocy spac (bylem bardzo zmeczony) Lecz nie moglemw wogole usnac. Czulem ze juz lapie sen bo widzialem jakies tam obrazy itp ale wlasnie gdy nadchodzil ten sen nagle cos mnie budzilo i czulem taki niepokoj czy lęk. Cala noc prawie nie spalem czy mial ktos z was takie cos ? Wiecie jak z czyms takim sobie radzic zeby nie zarywac calej nocy?
Ostatnio edytowano 06 mar 2012, 13:37 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: z uwagi na tematykę przeniesiono z NL i połączono z wątkiem zbiorczym

przez estera1 06 mar 2012, 15:40
mati a niemasz depresji?niemasz juz dosc wszystkiego bo jak nie wyspi iles z rzedu to pozniej jest juz wszystko obojetne niepotrafimy sie niczym cieszyc a niebierzesz zadnych tabletek?
piotrek tez tak zcasami mam ze wydaje mi sie ze spie bo mam niby sny a w rzeczywistosci niespalam tylko o tych rzeczach myslalam

przez mephion 06 mar 2012, 16:04
Granica pomiędzy jawom a snem bywa płynna, również tak czasem mam. Gdy myśli zaczynają układać się same z siebie a my bardziej obserwujemy niż myślimy z intencją - to już raczej sen niż jawa.

przez Stonka 16 mar 2012, 14:46
Moje zaburzenia snu też są dramtyczne....np. niedawno przez 2,5 mca spałam po 304 h dzięń w dzień niezaleznie co brałam na sen. Ale mam pytanie czy ktoś ma tak jak ja, że po porstu NIE ODCZUWA SENNOSCI? Ja sie czuje koszmarnie po lekach, od 7 lat odkad biore rozne leki na sen moje zycie to koszmar, czuje sie po neich jakpo narkozie, ale bez nich nie spie wcale, bo nie odczuwam sennosci....zdarzylo mi sie nie spac 10 dni ( i w koncu wcale nie zasnelam, tylko dali mi TAK zestaw lekow, ktory powalilby konia)...moj organizm wcale NIE WCHODZI W FAZE SENNOSCI... a im dluzej nie spie, tym jestem bardziej pobudzona np. chodze jak w akatyzji....czy ktos tak ma?

-- 16 mar 2012, 14:03 --

Miało być, że przez 2,5 mca spałam dzien w dzień 3-4h.

przez mephion 19 mar 2012, 19:03
3-4 h na dobę to całkiem nieźle. Niektórym tyle wystarcza. Zależy od organizmu. Tylko czy tyle spałaś bez leków czy na lekach? Co brałaś przez te 7 lat?

przez freya 19 mar 2012, 20:11
Dołączam się do wątku niesypiających... U mnie bezsenność pojawia się fazami, niektóre tygodnie przesypiam normalnie, a potem przez miesiąc nie śpię wcale albo po 2 godziny.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez estera1 19 mar 2012, 21:59
ratunku !!! od 4 dni spie po 2h jestem zalamana ,nie mam ochoty jesc ani chodzic do pracy.Co jest dziwne ze po tabletce nasennej spie tylko 2h jak to mozliwe i czemu organizm mimo tak malej ilosci snu funkcjonuje?powinnam kolejnego dnia pasc i spac pol dnia !

przez wiejskifilozof 20 mar 2012, 10:45
Miałem sen , ludzie tego chyba nikt nie przeżywał . Poczytajcie i oceńcie . Mój sen toczył się , gdzieś w Warszawie , nie wiem gdzie dokładnie .Jakaś ulica , siatka , chyba plac szkolny . Była noc , byłem sam na ulicy , obok mnie dziewczyna lat 18 .Ruda średnio ładna ,takich w Polsce pełno .Nie wiem jak miała na imię , na pewno normalnie .Może Kaśka , może Justyna , a może Ewa . Pogoda była brzydka , zanosiło się na burzę . Teraz będzie najlepsze , dziewczyna mi wyjawiła swe imię , nazywała się Lilith tak , ta Lilith poczytajcie o niej na Wikipedii .Dokładnie nie pamiętam , a ostatnia zapamiętana rzecz to jak Lilith rozkłada ręce .

przez małaMI25 20 mar 2012, 11:00
no ja dziś chyba swój rekord pobiłam.3 godziny snu... jak dla mnie to stanowczo za malo.
Będe koło 13:00 wyglądac jak zoombi.
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Sortuj wg