Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

Re: CIĘŻKA PRZEWLEKŁA BEZSENNOŚĆ

przez pewna pani 26 cze 2009, 20:24
LUDZIE PISZCIE O SWOICH DOSWIADCZENIACH Z BEZSENNOSCIA ORAZ LEKACH I CZY ISTNIEJA OSOBY, KTORE Z TEGO WYSZLY NA PROSTA??????????????????????? :?

przez pewna pani 27 cze 2009, 20:28
maugoska witaj
a leczylas sie jakimis lekami????ile czasu trwala twoja bezsennosc i po ile godzin sypialas?
pozdrawiam :)

przez Lena88 27 cze 2009, 20:52
Ja na jakiś czas z tego wyszłam. Po prostu przestałam cudem brać leki i wszystko się uregulowało samo (może nie do końca, bo mogłam spać po 15 godzin na dobę). Ale się znów rozregulowało. Teraz w miarę jakoś udaje mi się zasnąć, gdy biorę Imovane, ale i tak sie budzę. Wczoraj spróbowałam uspokoić się Cloranxenem przed snem, ale na niewiele się zdało-noc niby spokojniejsza, ale ciężko było zasnąć, no i budziłam się chyba co godzinę. Nie wiem jeszcze, jak radzić sobie z bezsennością. A ktoś jeszcze ma jakieś pomysły, co robić, żeby spać bez leków?
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Loris 27 cze 2009, 21:10
pani sprobuj melatonine
Loris

przez pewna pani 28 cze 2009, 09:23
lena 88 a moge wiedziec w jakim jestes wieku? to okropne ze znowu Ci to wrocilo - wspolczuje.
Pragne, aby odzewaly sie tez osoby, ktore z tego wyszly calkowicie! Jak widze, jak sie zacznie brak leki to potem z jednego na drugi lek i co tak do konca zycia?????????? Zalamuje mnie to. To wydaje sie byc nieuleczalnym gownem i chyba mniejszosc z tego wychodzi calkowicie??? Gdzie te osoby, ktore calkiem zeszly z lekow i sa dzis zdrowe?
Boze ratuj!

przez Lena88 28 cze 2009, 09:26
pewna pani, mam 21 lat, ale problemy ze snem chyba od zawsze, jednak dopiero od roku wspomagam się lekami.
How can you lose?

przez pewna pani 28 cze 2009, 09:34
lena 88 ja w tym roku bede miala 25 lat i moje zycie jest na totalnym zakrecie. Ja nie mialam wczesniej problemow ze snem oprocz malego epizodu z bezsennoscia kilka lat wstecz ale byla to okresowa i wyleczylam ja ziolami. A teraz u mnie stalo sie to z dnia na dzien i juz tak zostalo! Potrafie zasnac sama 2-3 razy w tygodniu ale reszta do jakis dziwny krotki plytki sen czasami z niemoznoscia zasniecia.
Jestem jeszcze mloda i chcialam sobie ulozyc zycie w tym roku duzo pozmieniac a teraz to jestem zrozpaczona czy ja w ogole bede zyc jeszcze normalnie czy na psychotropach do konca zycia i czy nie bede po nich gorzej wypaczona psychicznie z jakimis duzymi lękami czy sama nie wiem juz z czym......nigdy bym tego nie chciala brac ale u mnie to jest koniecznosc.

przez Lena88 28 cze 2009, 10:22
Może porozmawiaj o tym z lekarzem, może coś doradzi. Ja w tej chwili staram się jakoś przetrwać ten czas po prostu i liczę, że się samo ustabilizuje. Dla mnie dziś sukcesem jest, że bez wybudzeń udało mi się spać prawie 4 godziny. Bezsenność to straszne cholerstwo-nie dość, że człowiek ciągle zmęczony to popada w coraz większą depresję. Wspomagam się ciągle Imovane, choć na ulotce jest napisane, żeby brać to góra 4 tygodnie to ja jadę na tym już 8 miesiąc :?
How can you lose?

przez pewna pani 29 cze 2009, 11:19
Bezsennosc to jedno z najgorszych gownien, jakie moga istniec! Ciagle tylko wypowiedzi ludzi na lekach, a gdzie ludzie, ktorzy z tego wyszli???????????? Czy to jest nieuleczalne jak jakis rak?! :/

przez kaede 29 cze 2009, 15:04
Ja również cierpiałam na taką bezsenność. Mój lekarz przepisał mi Imovane 7.5 mg. ten lek to cud, mam głębszy i lepszy sen, łatwo się zasypia a człowiek rano budzi się rześki i wypoczęty. Jedyny problem to taki, że można ten lek zażywać tylko 4 tygodnie, bo uzależnia, ale warto było go brać, bo oprócz działania silnie nasennego, ma umiarkowane działanie uspokajające i relaksujące. Poza tym nie jest bardzo drogi, ja płace za niego około 17 zł.
I naprawdę ułatwia wyjście z bezsenności. Polecam.

Pozdrawiam serdecznie :)

przez pewna pani 29 cze 2009, 20:03
witaj kaede,
a wiec robisz sobie przerwy w tym Twoim leku, aby nadal go moc brac?
moge wiedziec w jakim wieku jestes?

[Dodane po edycji:]

PROSZE NIECH TU SIE ZGŁOSI JAKAS OSOBA W KONCU, KTORA Z TEGO WYSZLA I JUZ SPI NORMALNIE BEZ LEKOW!!!!!!!!!!! :roll:

przez kaede 30 cze 2009, 07:19
Jeszcze nie odstwiłam tego leku ale biore tylko pół tabletki na noc i jest dobrze, śpie normalnie. Zażywam dodatkowo doxepin 4 tabletki po 25 mg . Boje się odstawić imovane, ale moja lekarka mówi, że będzie dobrze.Co bedzie dalej zobaczymy, i postaram się tu o tym napisać. Mam 24 lata.
Życze powodzenia pewna pani
:)

przez kasia000 30 cze 2009, 17:39
Ja też cierpiałam na straszna bezsenność-wyszłam z tego dzuieki lerivonowi 30mg..biore sobie już rok i zapomniałam co to bezsenne noce-jak bedzie trzeba bede go brała do konca życia -byle ta paskudna bezsenność juz nigdy nie wróciła!
kasia000

przez kaede 30 cze 2009, 17:47
Ja też brałam lerivon. Początkowa dawka wynosiła 10 mg na noc w końcu doszłam do dawki 90 mg na noc, spałam, ale sen był ciężki, spałam płytko budziłam się zmęczona i skołowana. Stosowałam ten lek 7 m-cy.

Sortuj wg