Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez estera1 03 wrz 2014, 12:27
Ja dzis prawie nie spałam.Sąsiad puszczał muze może nie była głosna za to basy miał na full.O Trzeciej rano dzwoniłam na policje ;(

przez janek159 03 wrz 2014, 12:36
Zajebi..e, nic już nie piszę.

przez estera1 03 wrz 2014, 14:26
Janek to zasnoles bez lekow ? :shock: gratuluje :lol: ile godzin spałes?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez janek159 03 wrz 2014, 15:12
Myślę, że mogło to być 3,5 - 4 godz. z jednym przebudzeniem. I o 1 godz. przebudzenie po którym nie zasnąłem.

Jest to okupione pewną sennością w ciągu dnia, ale pieprzyć to. I tak jestem ciągle bystrzejszy jak otoczenie.

przez estera1 03 wrz 2014, 15:51
Dlugo jak na sen bez tabketek ;)

przez Tristitia 03 wrz 2014, 17:43
estera1, a to nie jest trochę tak, że wmówiłaś sobie, że bez tabletek już nie zaśniesz?
Pytam, bo jak się nad tym zastanowić to jest niemozliwe z fizjologicznego punktu widzenia żeby organizm w ogóle nie spał.
Wiem że próbowałaś już spać bez chemii i kończyło się to na kilku bezsennych nocach, ale w końcu przeciez trzeba zasnąc choćby
z totalnego wyczerpania. Jakby tak wziąć na przeczekanie? Ja taką metodę obrałam, mam mirtę w szufladzie ale na razie jej nie ruszam.

przez estera1 03 wrz 2014, 18:47
Kiedys nie spalam trzy noce tez chcialam wziasc na przeczekanie .Organizm byl padniety ale nie zasnelam a ja juz ledwo funkcjonowalam.Musialam wziasc tabletke
Jesli organizm jest mocno uzalezniony fizycznie to nie zasniesz bez tabletki.Wszystko zalezy jak dlugo sie bierze i jakie dawki

przez jasaw 03 wrz 2014, 18:52
Mnie właśnie dzisiaj udało się to...jestem zdziwiona :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez estera1 03 wrz 2014, 19:49
jasawa co brałaś wczesniej na sen?jak ci sie udalo zasnac bez leku?długo bierzesz leki?

przez janek159 04 wrz 2014, 08:44
Rozumiem Esterę. Wiem, że może być tak, że pomimo kilku nocy nieprzespanych, mimo totalnego wyczerpania - nie zaśniesz. Miałem to jakieś 3 miesiące wcześniej. Nie wiem czy by się to skończyło gdyby nie tabletka. Ale było to dla mnie wtedy coś nowego i byłem w stanie strachu. Człowiek boi się coraz bardziej każdej następnej nieprzespanej nocy. I uważam, że takim stanie ducha nie da się zasnąć nawet z wyczerpania.

Ja teraz chyba ,,oswoiłem" sytuację, nie mam tego niepokoju związanego z bezsennością. Wyczułem ten stan i stwierdziłem, że spróbuję zasypiać choć po trochu bez tabletek. Aby była właściwa senność wieczorem, ciągle jestem na jakimś deficycie snu po wcześniej dwóch nocach przeleżanych.

Estera, czytam Cię i wiem z czym jest problem związany u Ciebie.

A tak po za tym, czy zastanawiał się ktoś czy częste udzielanie się na forum sprzyja nam, czy raczej nie. Bo ja jestem pewny, że najlepiej byłoby jakbyśmy zapomnieli o tym forum, bo to utrwala naszą psychozę, a tak proces uspokojenie i zapominania następowałby szybciej.

przez estera1 04 wrz 2014, 10:29
Janek nowum uzytkownikom pisalam nie raz o forum.Wczoraj musialam do miry dplozyc dwie tabletki nasenne.Od dzis postralam sie nie dokladac tych tabletek
.maks wezme jedna hydro i bede probowac spac na samej mircie

przez janek159 04 wrz 2014, 11:45
Estera boisz się tej bezsenności i jej wpływie na zdrowie i wogóle ? Często o tym myślisz w ciągu dnia? A jak przychodzi noc to już wg jesteś sparaliżowana?

Jeżeli tak, to wiesz, tu jest problem. Pewnie terapia poznawcza, zmiana oczekiwań i myślenia katastroficznego jest potrzebna.

Dobrze gadam?

Fajny materiał w pdf.
http://pbc.gda.pl/Content/5698/galuszko_wegielik.pdf

To nad czym się zastanawiałem w tym materiale nazywa się fachowo ,,wzbudzenie psychofizjologiczne".

przez zigi7 04 wrz 2014, 12:40
Na sen dobra miansaryna, 10mg i śpicie całą noc, polecam bo teraz biorę i zatrzymałem bezsenność. Żałuję że nie brałem tego leku
wcześniej, żaden uczony mi go nie przepisał.

przez estera1 04 wrz 2014, 13:54
zigi po pół roku miansa przestała na mnie działać i musiałam wziąć 30mg aby zasnąć.
Janekmasz racje boje sie bezsennej nocy i jak do północy nie zasne zeżarłabym wszystko aby zasnąć .nie próbując czy może zasne np.o 3?za dużo w swoim życiu miałam bezsennych nocy(takich gdzie nie zasnelam nawet na sekunde)wiem ,że kiedys moge miec problemy z sercem lub jakies inne choróbsko.Każdy organizm porzebuje snu min.6-7h.
Idąć spać staram sie nie myśleć o pierdołach i czy nie zasne ale jak za długo leże w łózku i pozniej zerkam na zegarek jest np.1 czy 2 w nocy biore wtedy dodatkowy iny lek aby zasnac.Wiem ,że źle robie.Może jak biore drugi lek do drugiej w nocy to organizm przestawil sobie godzine zasypiania?

MAM DOŚĆ JUŻ BEZSENNOŚCI ,CHCE SPAĆ BEZ LEKÓW :why: :evil: :evil: :evil:

Sortuj wg