problem ze sobą

Inne zaburzenia.

problem ze sobą

przez toporzec 17 lis 2010, 18:29
Witam.
Mój problem jest chyba nietypowy- sam nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego jest możliwe. Ale do rzeczy:
problem dotyczy sytuacji sprzed ponad roku. Napiszę wprost, w skrócie: byłem z pewną kobietą, w międzyczasie utrzymując kontakt z inną znajomą. Tą znajomą traktowałem wyłącznie po koleżeńsku, nie żywiłem do niej żadnych uczuć, ale mimo próśb mojej Kobiety nie zerwałem z nią kontaktu. Doszło do tego że zacząłem Ją w tej sprawie okłamywać. W tym momencie muszę jeszcze raz podkreślić- pamiętam bardzo wyraźnie, że nie żywiłem żadnych uczuć do tej znajomej, i traktowałem ją wyłącznie jak koleżankę, nie miałem wobec niej żadnych planów.
Po pewnym czasie moja Kobieta dowiedziała się o tych kłamstwach, o tym że Ją oszukiwałem, dostałem bardzo dużego "kopa w dupę", bardzo mocno się to też na mnie odbiło.
Ale, do rzeczy: otóż ostatnio dostałem do ręki dowody, z których jasno wynika, że moje relacje z tą znajomą były zupełnie inne od tego, co pamiętam. I w tej chwili jestem w sytuacji której kompletnie nie rozumiem: z jednej strony mam w głowie to, co pamiętam, a z drugiej to, na co mam dowody. I jedno z drugim się kompletnie nie pokrywa.
Czy ktoś spotkał się z taką podobną sytuacją? Wypowiedzcie się, bo póki co czuje się jak wariat który żyje w wyimaginowanym świecie...

Re: problem ze sobą

przez harpagan83 17 lis 2010, 19:16
Może to jakis matrix, albo teorja spisku- ktoś chce Cie wrobić.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Re: problem ze sobą

przez toporzec 17 lis 2010, 22:06
no cóż, dzieki za odpowiedź, ale czasami już lepiej milczeć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg