złe sny i tabletki

Inne zaburzenia.

złe sny i tabletki

przez datebride 04 lis 2010, 18:37
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad swoim problemem (o ile taki istnieje).
1. We śnie (np. w czasie choroby czy po jakimś niemiłym przeżyciu) śni mi się, ze spadam w dół. W tym czasie całe moje ciało dygocze, jestem strasznie niespokojna i budzę się zalana potem. Znajoma psycholog powiedziała mi o jakimś problemie z poczuciem bezpieczeństwa. Czy da się w jakiś sposób pozbyć tego?

2. Jak każdy normalny człowiek zawsze brałam leki, chodzi mi o takie na ból głowy itp. Jednak od jakiegoś czasu nie ma szans żebym połknęła tabletkę. W momencie kiedy trzymam pastylkę przed sobą mam duszności, napady gorąca, zalewa mnie pot. Dawniej robiłam to bez większej trudności... a teraz? Ostatnio trochę chorowałam więc żeby zażyć antybiotyk zmuszona byłam do podzielenia go na dwie części co jeszcze sprawiało mi trudność. Czytałam na forum o podobnym przypadku.

Re: złe sny i tabletki

przez aleksandraaniela 05 lis 2010, 01:02
jeżeli masz znajomego psychologa to porozmawiaj z nim o tym, warto korzystać z takich możliwości... najpierw spróbuj porad specjalisty później na własną rękę...
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

złe sny i tabletki

przez pusta 21 sie 2011, 22:56
Wiem, że dużo czasu upłynęło od postu autorki ale może komuś innemu moja wypowiedź pomoże:
1 otóż też tak czasami miałam i dowiedziałam się, że jest to po prostu przejście z jednej fazy snu na drugą i czasami ma się takie odczucia (fazy snu są trzy, dokładnie nie pamiętam przy wchodzeniu w którą tak się może dziać). Ewentualnie jakiś paraliż senny czy coś takiego ale bardziej skłaniam się ku temu co wcześniej napisałam.

2 tak to czasami jest. Ja przez pół roku np piłam herbatę z cytryną a potem z cytryną wypić nie mogłam. Tabletki też czasami się normalnie łyknęło a innym razem na samo spojrzenie miałam odruch wymiotny, nie mówiąc już o tym jak wzięłam do ust... zdarza się. Jesteś autorko normalna, ciesz się życiem i nie wymyślaj. Wszystko to nasza psychika i organizm, jak psychika źle pokieruje to i organizm nie zadziała jak trzeba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg