Masturbacja "przystankowa"

Inne zaburzenia.

Re: Masturbacja "przystankowa"

przez harpagan83 05 lis 2010, 00:11
linka napisał(a):harpagan83, czy kiedyś jakiś facet patrząc się na ciebie onanizował się?

linka Dobre pytanie ale nie znam odpowiedzi. Myślę że gdyby robil to tak że ja tego bym nie zauważył to nie bylo by problemu. Jak to mówią " Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez MOCca 05 lis 2010, 00:12
Dobra w takim razie zamknijmy temat...ale Linka ma racje dorosły mężczyzna, zdaje sobie sprawę z zagrożenia, po co się tak męczyć i kombinować. A jak wiemy każda nerwico depresjo dewiacja może się nasilić, przybrać nieoczekiwane skutki, dlatego się leczymy.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 05 lis 2010, 00:12
Aaaa racja. Temat chyba wyczerpany. Nikt nikogo nie przekona. Ci którzy się zetknęli z tym zboczeniem mają jednak troszku inne zdanie. Zamykam.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 05 lis 2010, 00:13
może patrzeć z okna
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 05 lis 2010, 00:17
Przypominam funkcyjnym, że jak zamknęłam temat to za każdym razem jak coś dopiszą to też muszą "po sobie zamykać" bo się automatycznie odblokowuje :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg