Czy jeszcze dojrzeję fizycznie?

Inne zaburzenia.

Czy jeszcze dojrzeję fizycznie?

przez Buratino 24 paź 2010, 16:52
Za kilka miesięcy 20 lat a ja do tej pory nie przeszedłem w pełni mutacji głosu. Mówię nijakim glosem a śmieję się głosem dziecięcym.

Moja twarz jest nie męska. Jeśli włosy mi się odpowiednio ułożą to nabieram trochę męskości ale jak mam puchate po umyciu to wyglądam jak dzieciak a najbardziej kiedy się zgolę.

Mam problem też z ''tą'' częścią ciała. Nie jest nawet typowej długości.

Zarost szybko mi rośnie i jest ciemny, mam owłosiony brzuch i trochę klatę.

Robiłem badania na testosteron, tsh, prolaktynę - w normie. Estradiol żeński hormon wysoki. Androstendion - wysoki.

Dlazcego tak powoli się rozwijam? Psychicznie też jestem niedojrzały.
Buratino

Re: Czy jeszcze dojrzeję fizycznie?

przez linka 24 paź 2010, 16:57
Buratino, to chyba jest pytanie do jakiegoś lekarza a nie na forum dotyczące nerwicy i depresji........może wybierz się do jakiegoś endokrynologa albo androloga.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Buratino 25 paź 2010, 08:53
Chodzę do endo i to on mnie skierował na badania. Gada mi "proces dojrzewania jeszcze trwa" ale na karcie mam wpisane "inne zaburzenia endokrynologiczne"

A zapytałem się na tym forum bo myślałem, że może są tu tacy delikwenci jak ja.
Buratino

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SamO 25 paź 2010, 11:55
Co sie przejmujesz tym co lekarze mowia? Ja to bym chcial tak jak Krzysio Ibisz, nie starzec sie tylko mlodniec..

A tak na powaznie to za 2 m-ce koncze 22 l. a do tej pory w sklepie czasem mnie pytaja o dowod :P Zwlaszcza starsze panie ladowe

A i mam kumpla 27 l. co ma glos taki lekko skrzypliwy nie wiem do czego by mozna to porownac.. Po prostu niektorzy maja taki glos i tyle.

Sortuj wg