Powinienem być kobietą

Inne zaburzenia.

Re: Powinienem być kobietą

przez paradoksy 23 paź 2010, 22:42
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Czy to, że ją widzi przeszkadza mu w rozmawianiu z nią? Na prawdę dobierasz sobie rozmówców za pomocą kryteriów wyglądu? Bo ja rozmówców dobieram pod kątem inteligencji i czegoś, co nazywam posiadaniem wspólnych tematów do rozmowy. A to, co z tego wyniknie później, jest niezależne od naszej woli ;-)

nie o to mi chodziło. przy szukaniu partnera/rki - nie łudźmy się - ktoś musi nam się podobać, choć trochę. dopiero potem są rozmowy, poznawanie się.
paradoksy

przez słońce_nie_wzejdzie 24 paź 2010, 00:18
paradoksy, ale jak to szukać partnerkę? To zazwyczaj przychodzi samo, z najmniej oczekiwanej strony. Zazwyczaj zaczyna się od niewinnych rozmów, by potem przejść na inny etap znajomości. To nie jest supermarket, że czyta się ulotkę, patrzy na opakowanie i skanuje cenę.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez MOCca 24 paź 2010, 00:23
słońce_nie_wzejdzie, nie jesteś w błędzie oby? Można szukać, ale czy będą owoce tych poszukiwań, wystarczy nastawić się na taką ewentualność i sprawdzić to w praktyce, uwierz że świat to czysta kalkulacja także w doborze partnera, nawet jak robić to nieświadomie to jest to wybór podyktowany pewnymi warunkami czy to psychicznymi, fizycznymi, dla każdego szala wartości będzie miała inny wynik.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mikamika 24 paź 2010, 00:34
Dean napisał(a):
Dean napisał(a):
mikamika napisał(a):a moim zdaniem bycie kobieta jest do dupy

Bo?

Teraz wracamy do pytania czemu bycie kobietą jest do dupy?

tak ogolnie mowiac to uwidziales se cos w glowie, ze jakbys byl kobietą byloby fajnie
ale wyobraz sobie, ze zycie kobiety niekoniecznie polega tylko na zakupach, pielegnowaniu swojego ciala i czekaniu na zaloty
a niesmialosc to rowniez wada a nie zaleta
kobieta tez moze byc niekochana i niechciana
tez moze miec rozne zaburzenia psychiczne
juz nie wspomne o oczywistych minusach bycia dziewczynką :?
mikamika

przez MOCca 24 paź 2010, 00:37
I nie każda kobieta czeka na zalotników. ;) I może nie nawiedzić siebie, że "jest" z kulturowego punktu widzenia zmuszana do bycia zawsze piękna i pachnąca. Ale Ty byłbyś inną kobietą?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez MOCca 24 paź 2010, 00:48
To już wiem dlaczego wole śmierdzieć. ;) Thx niemądry, że mnie olśniłeś. :D

przez marcja 24 paź 2010, 12:53
Dean napisał(a):
Chyba będę musiał sobie znaleść męską kobietę i ona będzie nosić spodnie w naszym związku. :yeah:

Przewaznie, z tego co zauwazylam, meskie kobiety nie przepadaja za wrazliwymi facetami ;)

Ale mysle, ze i tak znajdziesz fajna kobiete, ktora zaakceptuje Cie takim, jakim jestes:)

przez marcja 24 paź 2010, 14:08
Dean, badz soba, na pewno kogos wartosciowego znajdziesz :) I nie ukrywaj "babskich cech", oczywiscie w rozsadnych granicach. Swoja droga uwazam, ze masz duzo odwagi, nie bojac sie przyznac przed innymi (i samym soba), ze nie jestes silnym i niewzruszonym macho :) A odwaga w zalozeniu przynajmniej, juz babska cecha nie jest;)

przez marcja 24 paź 2010, 19:25
Dean napisał(a):No ale to co mam byc soba czy nie?Bo już nie wiem jak działac,ale zdaję mi się że nie mam siły udawać.

Badz soba, ale przy kobietach, a nie przy innych facetach :)

[Dodane po edycji:]

niemądry napisał(a):Dean, tak Dean, bądź sobą, bądź taki jak dotychczas... To będziesz miał powodzenie takie jak dotychczas. Nie słuchaj gdy doradzają kobiety, one jedno mówią a drugiego pragną ;)

Bzdura...Nie jestes kobieta, wiec sie nie wypowiadaj...;)

przez Mizer 24 paź 2010, 21:31
Dean- sorry, ale nie masz wyjścia- będziesz kiedyś musiał być sobą XD dla twojego własnego: uff. będzie ci lepiej.

chyba, że koniecznie chcesz brnąć w stronę teorii nagłasnianych przez mężczyzn, no to powodzenia w wyścigach i mierzeniu się tą samą miarką.
kobiety lubią zbabiałych facetów (wypowiadam sie za siebie), wiadomo, że nie chodzi nam tu o przegięcie pały całkowitej, że olejesz swoją dziewczynę a sam będziesz się TYLKO tulił się do niej i pachniał, bo nie uwierzę w to, że takie życie jest dla ciebie idealne, może czasami jak dla każdego, okej... ale szlag by cie trafił, jak boga kocham, mój wewnętrzny testosteron mi to podpowiada :P
ty chyba masz go trochę więcej.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Krzysiek1234 27 paź 2010, 19:30
Podobnie jak Dean uważam, ze żyłoby mi się łatwiej jako kobiecie. Nie twierdzę, że byłoby to życie bez wad, ale na pewno mniejsze zło.

przez harpagan83 27 paź 2010, 19:53
Krzysiek1234 napisał(a):Podobnie jak Dean uważam, ze żyłoby mi się łatwiej jako kobiecie. Nie twierdzę, że byłoby to życie bez wad, ale na pewno mniejsze zło.

Nie kumam, jesteście facetami i gadacie takie, rzeczy. moim zdaniem nie dobrze, jak ktoś nie czuje sie dobrze we własnej skórze. No ale czasami jest tak, że ktoś jest transeksualistą.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Krzysiek1234 27 paź 2010, 20:18
W naszym przypadku (a przynajmniej moim) nie ma mowy o transseksualizmie, ja tylko zazdroszczę kobietom ich przywilejów.

przez harpagan83 27 paź 2010, 21:09
no dobra są rzeczy które wypadają kobietom a są które wypadają facetom. nie zapominaj o tym. Poza tym, Kobiety dają życie, więc należy im sie przywilej przez durze "P" :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg