Co to może być?

Inne zaburzenia.

Co to może być?

przez Liz_Vicious 17 paź 2010, 15:06
Ostatnio moja współlokatorka zwróciła mi uwagę na coś, czego ja praktycznie nie zauważałam.
Kiedy się czegoś boję (a najczęściej kiedy wiem, że ktoś chce mnie zostawić) siadam na łóżku, podkurczam kolana, obejmuję je rękoma, zaczynam się kiwać w tył i w przód i wypowiadam takie słowa: "Proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, zabierzcie mnie stąd, proszę, błagam was, zabierzcie mnie!"
I tak w kółko, podobno potrafię tak siedzieć ponad godzinę i nie zdawać sobie z tego sprawy. Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia do kogo ja się zwracam?
Czy to jest jakieś upośledzenie, coś groźnego? Pomóżcie!
Miłość jest materią natury, którą wyobraźnia ozdobiła koronką...

Re: Co to może być?

przez Krwiopij 17 paź 2010, 15:12
Liz_Vicious, miewam bardzo podobnie.
Przeczytaj sobie moj temat- histeria-g-od-mi-o-ci-t23920.html

Może Ci trochę rozjaśni w główce.Myslę,że to klasyczny atak histerii związanej z lękiem przed opuszczeniem.Bardzo smutna i wyczerpująca sprawa.
Krwiopij

Re: Co to może być?

przez Liz_Vicious 17 paź 2010, 15:26
Krwiopij, dzięki!
Możliwe jest też, że mam jakiś uraz z dzieciństwa, jak nas ojciec zostawił, a potem przez długi czas (kilka lat) potrafiłam krzyczeć "mamo!", ona pytała o co chodzi, a ja odpowiadałam "nic". Chciałam się upewnić, czy jest w domu... Muszę o tym powiedzieć na terapii we wtorek -.-
Miłość jest materią natury, którą wyobraźnia ozdobiła koronką...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg