Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to jest ?


ja17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie wiem czy pisze w dobrym miejscu . Postaram sie przedstawic moj problem z ktorym walcze od bardzo dlugiego czasu. Chodzi o to ze odtwarzaja mi sie w głowie różne dzwieki , slowa po tym jak je gdzies usłysze . np. Slucham muzyki a potem przez caly dzien slysze to w mojej głowie i powtarzam sobie w kołko ten tekst i nie moge przestac , jest to bardzo uciążliwe . Czasem nawet same dzwięki bez słow , tylko zasłyszane w ciągu dnia . Dodam , ze lecze sie na depresje ale jak narazie leki nie pomagaja , lykam Mozarin i kventiax. Byłem miesiąc w szpitalu w ktorym stwierdzili zaburzenie schizotypowe ale sam nie jestem przekonany co do tej diagnozy i ciagle sie zastanawiam co mi jest , doszukuje sie wszystkich chorób , to jest straszne . O czym moze swiadczyc to odtwarzanie "mysli" , nie wiem czy mozna to nazwac myslami , sam nie wiem co to jest , bardziej głosy.Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszysz je realnie te dźwięki jako DŹWIĘK czy jako efekt PSYCHICZNY? Jeśli jako efekt psychiczny to nie ma co się martwić bo chyba każdemu się odtwarza muzyka w główce.

Jeśli jest to efekt psychiczno-dźwiękowy to może to być omam rzekomy bo doktorka mi to powiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja17,

 

TO O NICZYM NIE SWIADCZY. SWIADCZY o tym,ze powtarzasz sobie w glowie zaslyszane melodie. Tylko tyle.

 

Wielu ludzi tak ma.... Czasem takie powtarzanie nosi cechy natrétnego powtarzania,wystépuje w zaburzeniach,ale i u ludzi zdrowych (jako cecha, taka jak np. niebieskie oczy).

 

MYSLÉ,ZE POWINIENES po prostu PRZESTAC SIE TYM ZAMARTWIAC.

Oczywiscie schizofrenia wykluczona,tak???

 

Miss Daisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×