Skutki "nerwów"

Inne zaburzenia.

Skutki "nerwów"

przez lizi 11 paź 2010, 10:07
Czy slyszal ktos cos na temat tego iz z powodu nasilonego stresu mogą wystapić zmiany trądzikowe?
\
Offline
Posty
9
Dołączył(a)
03 sie 2010, 15:08
Lokalizacja
Radom

Re: Skutki "nerwów"

Avatar użytkownika
przez Topie-lica 18 paź 2010, 17:42
Tak, to może być jeden z czynników nasilania się trądziku ( bądź też wystąpienia). Stres w ogóle może przyczyniać się do nasilania wielu dermatologicznych chorób ( zresztą nie tylko dermatologicznych). Trzeba się wybrać do dermatologa i w zależności od stanu skóry, i od tego czy to na pewno jest trądzik ( bo niektóre zmiany mogą wyglądać podobnie), przepisze Ci odpowiednie leki.;] Nic strasznego, jakiś antybiotyk, wit.PP i takie tam;D.
"Och, jakąż zagadką jest człowiek! (...) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
314
Dołączył(a)
02 paź 2009, 20:44
Lokalizacja
Warszawa

Re: Skutki "nerwów"

przez lizi 19 paź 2010, 10:16
Niestety "jakies antybiotyki" nie pomagaja... Czasem pomagaja na chwile, ale nawroty są ... Nawet szpital w sumie nie pomógł... A z tego co zauważyłam, ze problem powraca gdy wracam do domu rodzinnego... A niestety na dzien disiejszy MUSZE tam mieszkac;/ Znowu faszeruje sie antybiotykami... I bledne kolo sie zamyka... BEZSILNOSC TOTALANA;/
Offline
Posty
9
Dołączył(a)
03 sie 2010, 15:08
Lokalizacja
Radom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Przeskocz do