Dziwne uczucie w nogach...

Inne zaburzenia.

Re: Dziwne uczucie w nogach...

przez Jane Panzram 29 lis 2010, 10:06
o jasna taka-i-owaka, mam to samo. Miałam to wiele lat przed braniem prochów, więc to jest przypadłość sama w sobie, jak pisze agi114. Zauważyłam pewną prawidłowość w tym, być może wy też to zauważyliście:
to się robi wtedy, kiedy człowiek jest zniecierpliwiony. Ale nie musi sobie tego koniecznie uświadamiać. To jest raczej coś takiego, że to, co się w danej chwili robi właśnie - albo człowieka już nudzi, albo chce to skończyć teraz-zaraz i robić coś innego. Ciało po prostu wręcz pokazuje to co jest w głowie (niekoniecznie uświadomione): "idź już stąd, skończ to, weź co innego rób, bo mam tego dość już"

Bo na te niespokojne nogi że tak powiem pomaga tylko chodzenie, przynajmniej u mnie. Musi to być ruch.

Mi się to czasami robi podczas jazdy (dziwne, że nigdy wtedy, kiedy się prowadzi :D ) - wtedy jest to masakra, bo trudno wyjść i się przejść. Czasami kiedy oglądam film, czy czytam książkę. Czasami jak leżę długo już i rzeczywiście mam już dość. Czasami jak z kimś gadam. Ta przypadłość jednak nie dopada człowieka, jak się stoi. Zawsze albo jak się siedzi albo leży. I przy tym zawsze wtedy, kiedy danej czynności ma się już dość, albo ona nudzi. Albo kiedy człowieka rwie do robienia czego innego (ale to znacznie rzadziej).

Re: Dziwne uczucie w nogach...

przez sebastian86 29 lis 2010, 16:14
i znow te przymusowe ruszanie kolanem co chwila. jak probuje nie ruszac to mam takie uczucie jakby cos mnie uwieralo w udach...

-- 06 maja 2011, 17:11 --

zespol niespokojnych nóg moze byc efektem ubocznym brania leków czy to objaw nerwicowy? biore anafranil i absenor (antypadaczkowy) oraz 15 mg lerivonu na noc
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg