Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Re: Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 14 sty 2011, 21:34
Mnie onanizm nie sprawia przyjemności . Mówi się ,że to namiastka seksu . Tylko ja seksu nie znam , więc jak mogę sobie wyobrazić to czego nie znam :105: Ktoś może wyjaśni :uklon:

przez Zenonek 15 sty 2011, 14:06
detektywmonk,

Nie ma tu czego wyjasniac...Po prostu wez sie do roboty i sproboj...To naprawde nic strasznego :).

Wprawy sie nabiera bardzo szybko.

przez paradoksy 15 sty 2011, 14:10
detektywmonk napisał(a):Mnie onanizm nie sprawia przyjemności . Mówi się ,że to namiastka seksu . Tylko ja seksu nie znam , więc jak mogę sobie wyobrazić to czego nie znam :105: Ktoś może wyjaśni :uklon:

jeśli się onanizujesz to nie jesteś aseksualny.. ;)
a z seksem jest jak z jazdą na rowerze. nie ma w tym nic nadnaturalnego, ludzie uprawiają go od zarania dziejów przecież ;) nie można być w tym złym, po prostu.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 15 sty 2011, 15:34
Ja to rozumiem i wiem,że jestem nienormalny :blabla: zresztą , gdybym był normalny to by mnie jakaś kobieta chciała .

Czy jestem aseksualny ?

przez konwalia123 28 mar 2011, 16:04
nie wiem ,osob aseksualncych ( nawet jesli zostanie ona uznana za 4 orientacje _) to takich ludzi 100% jest mało.Z reszta poki co zdania sa podzielone.
Tak naparwde sfera uczuciowo-seksulalna jest delikatna i latwo ja naruszyc.Zwlaszcza u kobiet.Ma duze powiazanie ze zdrowie psychicznym.I depresja czy nerwice tlumia w duzym stopniu poped seksualny.Ale przeciez nie tylko rowniez niska samoocena ,zle doswiadczenia,brak odpowiedniej osoby ktore nas zaczna pociągac.Czasem to wina hormonow,chorob serca,anemii..
Wiem jak to jest nic nie czuc.Jetsem aseksualan 3 lata .Wczesnuiej odczuwalam duzy poped seksualny.I weim ze jedank strata tego jest duzym ubytkiem.
Ale coz nerwica mnei tego pozbawial.czuje sie conajmneij dziwnie z tym i okropnie sie boje co bedzie dalej..,ze juz to nwi wroci.mama 19 lat dopiero a sie boje ,ze sie nei zakocham nei stworze zwiazku normalnego .
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

Czy jestem aseksualny ?

przez specjal 28 mar 2011, 22:37
wes idz do panny zabul ze100-200 i wytrysniesz to co chcesz jak tak bardzo tego ci brakuje.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 29 mar 2011, 09:39
Ja już tracę nadzieje , :why:

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 29 mar 2011, 09:51
Aseksualni mogą się masturbowac i wcale nie chcą dążyć do kontaktu /seksu z drugim człowiekiem .
Wolą się np przytulać tzw białe małżeństwa. Ale są też i tacy którzy czują się nieatrakcyjni... Co nie ma nijak do rzeczywistości bo każda potwora znajdzie swojego amatora :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez linka 29 mar 2011, 09:59
shinobi napisał(a):
specjal napisał(a):wes idz do panny zabul ze100-200 i wytrysniesz to co chcesz jak tak bardzo tego ci brakuje.

I to jest chyba najlepsza porada w tym temacie! Brawo, a nie jakieś dywagacje typu: czym się różni pipka od ręki. ;)))

No brawo :lol: , już jeden tu taki był, dostał tą jakże genialną poradę ( idź na dziwki - lekarstwem na wszystko :mrgreen: ), poszedł, i co? Okazało się, ze po fakcie było jeszcze gorzej niż przed......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 29 mar 2011, 10:01
linka, no tak dokładnie bo potem jeszcze dochodzi kac moralny. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez linka 29 mar 2011, 10:03
psyche., pewnie, pomijając fakt, że taki pan się nastawia, ze skoro to seks z "profesjonalistką" to wszystko będzie wyglądać jak w filmie xxx ....a tu niestety, pierwsze stosunki tak nie wyglądają ( żadne chyba tak nie wyglądają :P ) no i jak coś nie pójdzie dobrze - co się zdarza - to w normalnym związku ma się zawsze oparcie w tej drugiej osobie i próbuje się dalej, a po wizycie w burdlu z takim problemem zostaje się samemu...a chęci na kolejną próbę BRAK.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Czy jestem aseksualny ?

przez inny 29 mar 2011, 10:31
Shinobi, to masz 85 lat?
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

Czy jestem aseksualny ?

przez linka 29 mar 2011, 10:54
shinobi, najpierw należy zająć się własną psychika i doprowadzić do pionu. Liczenie na to że wielka miłość wszystko zmieni i wyleczy przy okazji jest złudne.......
najpierw trzeba pokochać siebie, bo jeśli ja sama się nie pokocham to jak mam zachęcić tą drugą osobę żeby pokochał mnie ?
Przyjaciel forum

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 29 mar 2011, 12:12
Agencja , nie wiem czy bym umiał . Jestem zielony w tym , nawet nie wiem jak się zachować .

Sortuj wg