Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Re: Czy jestem aseksualny ?

przez In_love_and_death 06 sty 2011, 23:14
harpagan83 Myślę, że jesli chodzi o sam pocałunek to jednak warto zapytać strasznie niezręcznie się robi jak się próbuje i ona odwraca głowę. Warto zapytać choćby "Chcesz mnie pocałować ?"
zwykle nic nie mówią wtedy mówisz cos w rodzaju "no to zobaczymy". Jeśli nie ma ochoty i powie "nie" mówisz "nie mówiłem że możesz wyglądało na to że masz ochotę"
"Spend my whole life
Telling everyone to leave me alone
Don't touch
Don't look too close
But I didn't mean you..."

przez In_love_and_death 06 sty 2011, 23:53
niemądry
Wyczucie czy ma ochotę było w zamysle, nie wiedziałem, że muszę to dodawac, w koncu nie wchodzisz do sklepu i nie pytasz kasierki czy chce...
"Spend my whole life
Don't touch
Don't look too close

przez stracony 07 sty 2011, 12:00
Wiele zależy też od kobiety i co już przeszła w życiu. Np moje próba pocałunku w usta skończyła się uchyleniem się mojego obiektu westchnień. Niedawno się dowiedziałem, że się do mnie wtedy trochę zraziła bo to było za szybko. Teraz staram się ją powoli "oswajać", dotarłem do tego, że się już sama z siebie przytuliła do mnie.
Niestety im bardziej mi na niej zależy tym bardziej mam obiekcje czy jestem gody angażowania uczuć kogokolwiek :why:
No ale to już temat OT
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 07 sty 2011, 12:04
Heh dla mnie pytanie o pierwszy pocałunek nie jest "gejowskie" ( nie wiem skąd takie porównanie) ale słodkie i wyrażające szacunek......ale później to już bez przesady ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wiejskifilozof 07 sty 2011, 13:43
Z tym klubem to zły pomysł, nie mam absolutnie z kim chodzić , a sam -sam nie wiem . :105:

przez In_love_and_death 07 sty 2011, 18:33
niemądry
Ja lubię patrzeć luzią w oczy, z osobami z którymi rozmawiam, z kasierką, ale nie tylko, czasem gdy mam dobry dzień z wyszczerzonym uśmiecham idę przez miasto i "zaczepiam" wzrokiem panie ;D niektóre odwzajemniają uśmiech, inne nie lubią kontaktu wzrokowego. O wzięcie za rękę nie trzeba pytać, gdy zdarzy się że chcę zabrać w jakieś inne miejsce dziewczę chwytam ją za rękę, albo odwzajemni uścisk i możemy się trzymać za ręce albo nie. Proste prawda ?
Gejowskie jest na przykład to, że mówię do siostry, że odbije jej chłopaka, (nie jestem homo ani bi) ale to jest żart i ona to rozumie.

linka
Zgadzam się z Tobą :)
"Spend my whole life
Don't touch
Don't look too close

przez wiejskifilozof 10 sty 2011, 14:10
Moje ciało coraz bardziej domaga się seksu , to chyba normalne jak się ma te 33 lata . :hide: Jednak umysł pozostaję realny . Trzeba myśleć realnie , w moim realnym życiu tak wyszło.Że nigdy nie miałem wielu przyjaciół. Teraz też wyszło jak wyszło (nikogo nie winię) ,że nie mam ŻADNEJ WOLNEJ ZNAJOMEJ . Mówię o realu , i wiem,że jeszcze długo nie zaznam obecności dziewczyny koło siebie :why:

przez harpagan83 10 sty 2011, 14:17
In_love_and_death napisał(a):harpagan83 Myślę, że jesli chodzi o sam pocałunek to jednak warto zapytać strasznie niezręcznie się robi jak się próbuje i ona odwraca głowę. Warto zapytać choćby "Chcesz mnie pocałować ?"
zwykle nic nie mówią wtedy mówisz cos w rodzaju "no to zobaczymy". Jeśli nie ma ochoty i powie "nie" mówisz "nie mówiłem że możesz wyglądało na to że masz ochotę"

Wiesz kiedyś jak nie miałem żadnego doświadczenia to zapytałem sie dziewczyny czy mogę ją pocałować, no i po pewnym czasie mi wyznała że wtedy to wydało jej sie śmieszne. Czasem warto zamiast się pytać subtelnie coś zrobić i wyczuć czy sie to drugiej osobie podoba czy nie ;)

[Dodane po edycji:]

Moje ciało coraz bardziej domaga się seksu , to chyba normalne jak się ma te 33 lata

detektywmonk, to dobra wiadomość nie jesteś aseksualny :great:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez wiejskifilozof 10 sty 2011, 14:24
Cieszę się . :mrgreen: :yeah:

przez majster69xxx 10 sty 2011, 17:42
Dziewczyny nie lubią mamin synków, którzy o wszystko pytają. Masz być facet stanowczy, uparty, jednomyślny. Wiem, że to głupie ale tak musisz być żeby dziewczyna była Tobą zainteresowana, także pocałunkiem.

przez paradoksy 10 sty 2011, 17:42
majster69xxx napisał(a):Dziewczyny nie lubią mamin synków, którzy o wszystko pytają. Masz być facet stanowczy, uparty, jednomyślny. Wiem, że to głupie ale tak musisz być żeby dziewczyna była Tobą zainteresowana, także pocałunkiem.

ale żeś mądrość życiową walnął... :roll:
paradoksy

przez Korba 10 sty 2011, 17:44
a co to znaczy że facet jest jednomyślny? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 10 sty 2011, 17:45
paradoksy, sory ale to nie jego mądrość, tylko tak piszą w wielu poradnikach i książkach na ten temat 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez paradoksy 10 sty 2011, 17:46
harpagan83, a komu te poradniki i książki pomogły? :mrgreen:
nie ma to jak wszystko pięknie uprościć, usłać cierniami... przez co wielu facetów za przeproszeniem pier*oli już poznawanie nowych kobiet, skoro takie mają wymagania... ;)
poza tym, gdzies CZYTAŁAM że druga połówka nie powinna chcieć żeby partner się zmieniał, tylko akceptować go jakim jest.
paradoksy

Sortuj wg