Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Re: Czy jestem aseksualny ?

przez namiestnik 31 paź 2010, 12:57
Opowiedz o zwierzętach. Co w nich Cię interesuje? Czemu jesteś na forum?

O literaturze opowiedz! To ciekawe!

przez wiejskifilozof 31 paź 2010, 16:23
Zawsze mnie ciekawiło i życie zwierząt i czytanie . Tak wyszło, nie wiem czemu nie sport czy samochody . Nie mal każdą wolną kasę wydaję na książki .

przez Korat 31 paź 2010, 18:25
femme-fatale napisał(a):Ja jestem zdania, że zanim się zwiążesz z kobietą na stałe powinieneś się z nia zaprzyjaźnić - więc tu akurat masz zdrowe podejście i dobrze, że nie myślisz o sex`ie tylko o spotkaniach rozmowach wspólnych hobby
Z założenia jak facet ma ciśnienie na sex to niestety ma to na twarzy wypisane wielkimi literami i każdy gest go zdradza, a od sex`u się nie zaczyna

już to sobie wyobrażam. Kobieta się ze mną związuje, bo widzi że nie patrzę na seks. Po 15 latach wstrzemięźliwości zaczyna robić mi awantury o brak seksu, obraża mnie, grozi mi , płacze, zaczyna żądać seksu i w efekcie z nienawiścią za brak seksu opuszcza mnie.

Jeśli kiedykolwiek mi na tyle odbije żeby chcieć wiązać się z kimkolwiek mając te zaburzenia które mam obecnie, to od razu na pierwszej randce powiem wprost , że ze mną seksu nigdy mieć nie będzie. Ciekawe ile kobiet mówiących, że seks dla nich nie jest najważniejszy, faktycznie zgodziłoby się ze mną być po takim szczerym wyznaniu.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Badziak 31 paź 2010, 21:26
Wiesz Korat, są kobiety z takim samym problemem co Ty.. ;) Ja bym z lubością przyjęła takiego, któremu do seksu daleko.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez wiejskifilozof 01 lis 2010, 08:51
Ja mam pecha , jeszcze mi się nie udało znaleźć taką kobietę .

przez Buratino 01 lis 2010, 09:10
Możesz zostać mnichem buddyjskim jak nie jesteś wierzący.
Buratino

przez wiejskifilozof 01 lis 2010, 16:02
Nie , dzięki lubię życie między innymi . Zastanawiam się czy jeżeli by doszło do spotkania z jakoś kobietą to bym coś w ogóle robić umiał. Nigdy tego jeszcze nie robiłem .

przez namiestnik 01 lis 2010, 17:12
nie martw się na zapas. Natura sama wskaże co i jak. :)

przez wiejskifilozof 01 lis 2010, 21:33
Nie martwię się , jednak czuję ,że brakuję mi .

przez wiejskifilozof 04 sty 2011, 15:24
Chciałbym się z Wami podzielić tym ,czego nie powiem innym . Zdałem sobie sprawę ,że nie jestem jednak aseksualny , wtedy broniłem się przed tym . Teraz jednak bym chciał odbyć stosunek seksualny . Wiem,że nikt mi tu na Forum nie pomoże . Może ktoś po prostu przeczyta . Otóż ma fantazje seksualne , na temat moich znajomych , koleżanek . Staram się z tym walczyć ( nie wiem czy trzeba :bezradny: ) , nie będę podawał danych personalnych . Mogę tylko parę przykładów , mam koleżankę 32 lata , kiedyś chodziłem z nią do szkoły ,mąż 2 dzieci . Myślę o niej w taki sposób jest mi głupią przed sobą , bo to mądra kobieta , a ja wiem że nie mogę się powstrzymać by nie myśleć o tym ,że uprawiamy seks . Jak już wiecie , kocham czytać w bibliotece są dwie moje znajome (33 lata i jej ciotka 48 lat ) mam o nich fantazję seksualne . Jest mi potem głupią , bo czuję ,żeby na mnie się obraziły za moje myśli . Tylko ,że nie mogę ich (myśli ) powstrzymać . Myślę o seksie ze swoja psycholog (ma troje Dzieci ) , czy jestem sam tu na Forum z takimi myślami . :-| :105: :105:

przez marcja 04 sty 2011, 15:31
Detektywmonk a Ty ile masz lat? Mlodsze i wolne (niedzieciate) kolezanki nie kreca Cie ?

przez wiejskifilozof 04 sty 2011, 15:40
Mam 33 lata lecz wiesz mi żadna ŻADNA wolna dziewczyna nie chce rencisty . Pisałem mejle , esemesy i nic zawsze to samo . Szukam kogoś innego .

przez marcja 04 sty 2011, 15:46
To, czy dziewczyna chce renciste, czy nie na pewno nie zalezy od tego, czy jest wolna, czy tez nie ;)

Zapytalam po prostu dlatego, ze raczej wiekszosc mlodych facetow kreca mlode dziewczyny, takie, ktore sa do zdobycia oraz bez zobowiazan typu posiadanie dzieci... W takim wypadku (jesli kreca Cie dzieciate i zamezne) raczej ciezko Ci bedzie przejsc od fantazji do realizacji... Ale rob jak chcesz, Twoje zycie ;)

przez wiejskifilozof 04 sty 2011, 21:12
Dziękuje za pytanie :mrgreen: Wiesz ja wiem ,że kiedyś poznam jakoś fajną .... lecz chciałem o tym komuś powiedzieć . Dusić to w sobie , to nie najlepiej . Mamie tego nie powiem , a Forum super rzecz można się wyżalić ;) .

Sortuj wg