Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 03 maja 2011, 09:47
Jestem .Człowiek-Nerwica napisał o mnie prawdę :D Nie jestem super rozrywkowy (nigdy nie byłem na żadnej zabawie sic! ) , a co do Marioli to dostała esa , a jak nie odpiszę to nic nie będzie złego . :mrgreen:

Czy jestem aseksualny ?

przez linka 03 maja 2011, 10:01
człowiek nerwica, Ty naprawdę nie wiesz o czym mówisz...jak się człowiek zakocha z wzajemnością jest w stanie przestawić swój świat do góry nogami, wyjechać na drugą półkulę ziemską .... nie ma rzeczy której miłość by nie zmieniła :D

Oczywiście, żeby nie było tak pięknie - miłość to nie cudowne lekarstwo na wszystkie choroby ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 03 maja 2011, 10:06
Ja jednak bronię Człowieka -Nerwice , jest taki jak przedstawił :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?

przez New-Tenuis 03 maja 2011, 12:25
Ja w ogóle mam wrażenie, że dla mężczyzn nie jestem prawdziwą kobietą, bo jestem spokojna, nieśmiała i nie jest dla mnie ważna kasa//drogi samochód, tylko uczucia. Może zwracacie uwagę na super imprezowe kobiety i potem narzekacie? Ja się często z takim narzekaniem spotykam, powiem szczerze, że tego nienawidzę. Poza tymi "za*ebistymi lasencjami" są również normalne, normalnie wyglądające dziewczyny, które chcą być w normalnym związku. :?
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Czy jestem aseksualny ?

przez Ritka7x 03 maja 2011, 12:35
i właśnie takie są normalne kobiety...znaczy takie powinny być,a nie puste materialistki,które są z facetem nie dla niego tylko dla jego kasy i samochodu to jest żałosneee...więc nie rozumiem Twojego zmartwienia

Czy jestem aseksualny ?

przez Thazek 03 maja 2011, 12:58
Ritka7x napisał(a):i właśnie takie są normalne kobiety...znaczy takie powinny być,a nie puste materialistki,które są z facetem nie dla niego tylko dla jego kasy i samochodu to jest żałosneee...więc nie rozumiem Twojego zmartwienia

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: w końcu jakaś normalnie myśląca kobieta ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Czy jestem aseksualny ?

przez Ritka7x 03 maja 2011, 13:11
heh...thanks :mrgreen:

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 03 maja 2011, 13:46
I taką właśnie szukam , kobietę co chcę żyć skromnie . Bez merca ,wycieczek do Rzymu(czy innego miasta ) co nie wstydzi się nosić bluzki z ciucholandu za 5 złoty . B o nie zapewnię luksów , nie mam nawet roweru :mrgreen:

Czy jestem aseksualny ?

przez specjal 03 maja 2011, 13:52
no normalny ascetyzm.Cos detektyw jakos zadowalony
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Czy jestem aseksualny ?

przez linka 03 maja 2011, 13:55
detektywmonk, Życie jest pełne niespodzianek - a może kiedyś będzie cię stać na merca i wycieczkę do Rzymu ?
Facet kupujący wycieczki, prezenty itd - po czasie staje się .....nudny.....
Dużo więcej uznania dla panów, którzy np. nie mają kasy na restaurację ( na randkę) i gotują sami, albo zamiast iść do kina - wolą na spacer po parku, na piknik - z takim facetem nie można się nudzić i to jest to :D
A kasa...raz jest...raz jej nie ma....ja bardzo lubię gdy jest - ale jestem w stanie obejść się bez niej, bez poczucia że omija mnie z tego powodu coś ogromnie wąznego.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Czy jestem aseksualny ?

przez depresyjny86 03 maja 2011, 14:44
Linka ok,a jak to działa jak ktoś kocha kogoś a ta druga osoba nie kocha tej ee pierwszej....to co wtedy?,czy człowiek jest w stanie zrobić wszystko,żeby ta osoba pokochała też?
:)

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 03 maja 2011, 14:46
Zgadzam się z tym ,że niektóre kobiety zamiast na wytrawną kolację wola iść na piknik.
Tak naprawdę nie potrzeba wiele by wziąść koc , jedzonko z domu i na wycieczkę się wybrać .
Auta tez nie potrzeba do tego. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez depresyjny86 03 maja 2011, 14:46
Mam nadzieje,że nie namieszałem...
Linko,eh ja kochałem bardzo,nawet bardzo bardzo..długi czas nie mogłem się pogodzić,że nigdy z nią nie będę......Nie potrafiłem się zmienić odpowiednio,żeby ta osoba mnie zaakceptowała jako faceta...moze to póżniej opiszę....bo znowu coś ze mną nie tego,i będę "warczał" na wszystkich.Ogólnie to w ogóle dla mnie hmm nie wiem czy dobre słowo zastosuję - wrażliwy temat.
:)

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 03 maja 2011, 15:01
Thazek napisał(a):
Ritka7x napisał(a):i właśnie takie są normalne kobiety...znaczy takie powinny być,a nie puste materialistki,które są z facetem nie dla niego tylko dla jego kasy i samochodu to jest żałosneee...więc nie rozumiem Twojego zmartwienia

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: w końcu jakaś normalnie myśląca kobieta ;)

faux pas :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg