Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Czy jestem aseksualny ?

przez Thazek 23 kwi 2011, 12:36
paradoksy napisał(a):detektywmonk, czy Ty nie traktujesz kobiet trochę...... stereotypowo?
mnie np. nie interesuje żadne z powyższych.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 23 kwi 2011, 12:44
Nie wiem , piszę jak jest ze mną . Zresztą kiedyś dostałem na pocztę Gmail wiadomość od jakieś dziewczyny . Chciała ze mną pisać , byłem bardzo zadowolony . Napisałem,że mam rentę , bo nie umiem kłamać . I więcej nie piszę .Pewnie nie chcę rencisty .Od swojej koleżanki Aśki bibliotekarki, usłyszałem,że dziś kobieta szuka raczej tego faceta co zapewni byt rodzinie .

Czy jestem aseksualny ?

przez Thazek 23 kwi 2011, 12:47
detektywmonk, I co z tego,że masz rentę? Jesteś przez to gorszy?
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 23 kwi 2011, 13:11
Dla wielu pewnie tak, po co komu 34 latek , co nie zaprosi do baru , bo nie ma za co .Kiedyś czytałem , że mężczyźni biedni nie mają partnerek, moja psycholog też mi przyznała ,że w tych czasach kobieta szuka raczej stabilizacji finansowej . Mama mówiła mi ,że być może nikogo nie znajdę bo jestem biedny i chory . Kiedyś pisałem z esemesy z pewną 27 latka ,że Zwolenia Anetą , to,pytała mnie się ciągle z jakiego powodu masz rentę .Często ludzie reaguję w realu
-Masz rentę
-O rany :shock:
Nie mogę tego znieść34 latek i już na rencie . A psycholog i moja mama mają w tym 100 % racji .

Czy jestem aseksualny ?

przez Ridllic 23 kwi 2011, 13:38
no tez sie dziwie ale nie ,ze masz tylko jak zadko sie spotyka osoby ktorym ZUS ja przyznaje ;) a tak powaznie detektywmonk, Ty juz z gory zakladasz ,ze rodzinna ,kobieta to dla Ciebie nierealne doznanie w zyciu a to blad pozytywniej stary pozytywniej .
Ridllic

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 23 kwi 2011, 13:57
Jak to napisał namiestnik jesli ktos kto Cię nie widzi napiszesz ,że jesteś rencie to faktycznie taki stereotyp jest ,że może szukasz kogoś kto będzie koło Ciebie robił czy coś :P
A poza tym kogo to obchodzi czy renta czy nie . :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez naranja 23 kwi 2011, 13:57
detektywmonk napisał(a):
-- 23 kwi 2011, 12:15 --

Jaka kobieta chcę faceta co:
-nie ma konta
-nie ma samochodu
-nie mam wykształcenia
-nie umiem "bajerować "
-jestem cichy(nie każda takich lubi)
-nie znam fajnych odzywek

:-|

Dobra, walnę szczerze, bo nie bardzo lubię owijać w bawełnę: ja mam awersję do facetów, którzy uważają, że o ich klasie i wartości przesądza to, co powyżej, lub, że przesądzałoby. To jest puste, bardzo. Być może w tym tkwi jeden z powodów, dla którego masz trudności ze związaniem się z kimś? Blokują Cię takie przekonania, stajesz się niepewny siebie, bo nie masz samochodu, itd., a z drugiej strony, z takim podejściem, odpychasz od siebie pewien rodzaj kobiet, do których m.in. ja należę.

Mnie NAPRAWDĘ nie obchodzi to, czy facet ma samochód czy go nie ma, a na markę to już w ogóle nie zwracam uwagi. Generalnie potrafię rozróżnić małego fiata od innych aut, ale dalej to już nie zwracam uwagi ;) (Po dwóch latach bycia z moim ex, zdziwiłam się kiedyś, że podjechał po mnie srebrnym autem, ponieważ byłam święcie przekonana, że jeździ czarnym :roll: - i przysięgam, że to wcale nie dlatego jest moim ex). Sama nie prowadzę, a uwielbiam takie romantyczne środki komunikacji jak rower, pociąg czy dłuższy spacer. Jasne, że samochodem jest wygodniej, niż obijać się mpk, ale bez przesady - aby to przesądzało o tym, czy chcę z kimś być?

Konta też nie musi mieć wielgachnego. Ja mam fioła na pewnym punkcie, mianowicie własnej niezależności, w związku z czym pozwolić sobie na to, aby mężczyzna za mnie zapłacił (tak się "zniżyć" :mrgreen: ;)), przychodzi mi z trudem. Potrafię przyjąć kwiaty, drobne upominki, ale im drożej tym mi trudniej. Ok, fajnie byłoby, gdyby moje i męża (tego potencjalnego, kiedyś) zarobki pozwalałyby nam na droższe wakacje np. w Tunezji, jasne, że tak, ale bez tego spokojnie obyć się potrafię. Może dlatego, że przez depresje i tego typu przejścia do szczęścia mi mało (chyba?) brakuje? No i nie jestem przyzwyczajona do życia w mega luksusach.

I nie znoszę facetów, którzy bajerują. Uciekam od takich, gdzie pieprz rośnie. Ble. Tandetne.
Jeszcze zależy od tego, co masz na myśli przez bajerowanie. Truizmy? Zarzucanie achami i ochami do tego stopnia, że robi się to niewiarygodne?

Brak wykształcenia to w sumie jedna rzecz z tej listy, do której mogłabym się przyczepić. Z tym, że chodzi właściwie o to, co mężczyzna ma de facto w głowie, aby można było z nim ciekawie porozmawiać o czymś więcej niż o piwie i meczu (przepraszam, jeśli uraziłam tym któregoś z panów ;) - mecze lubię, ale jeśli nie są tematem nr 1), czy ma zainteresowania i czy jest błyskotliwy, refleksyjny, bo sam papierek z mgr-em o niczym wcale nie świadczy.

Od mężczyzny wymagam tego, aby był właśnie bystry, refleksyjny oraz empatyczny i wrażliwy(!), słowny, solidarny ze mną, ciepły, konkretny, szanujący, kulturalny. I nieokiełznany w seksie :oops: :smile: I dbający o higienę!!!! I, aby widział świat poza mną - cenię wolność człowieka, musi mieć swoją przestrzeń na własne pasje itp., tak, jak i ja. Szalony. Trochę zamknięty w sobie, aby było co otwierać... cholera, chyba za dużo wymagam...(?)

detektywmonk napisał(a): nie znam fajnych odzywek

Tym to mnie, przyznam się, zabiłeś :mrgreen:
Ile masz lat?
Jeśli gdzieś w wątku jest i ja nie doczytałam, to przepraszam bardzo.
Jeśli jesteś młody i dzisiejsze nastolatki kręcą "fajne odzywki" to życzę Ci, abyś trafił na taką, która nie będzie z Tobą "dla bajeru", tylko dojrzy w Tobie coś więcej niż powierzchowność :smile:

-- 23 kwi 2011, 14:00 --

P.s.

detektywmonk napisał(a): Mama mówiła mi ,że być może nikogo nie znajdę bo jestem biedny i chory .

Po takim tekście matki wobec mnie byłaby wojna.
Ej, ona tak mówiąc, chce Cię uwiązać przy sobie.
Świństwo.

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 23 kwi 2011, 14:06
Też nie zwracam uwagę na markę samochodu .
Rozróżniam co najwyżej 5.
Jak ktoś kogoś kocha to i może na hulajnodze jeżdzić . :mrgreen:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 23 kwi 2011, 14:43
Kiedyś oglądałem Rozmowy w toku , teraz mniej , dlaczego o tym piszę ? Siedziała na widowni śliczna kobieta po 30 .Powiedziała tak miłością dziecka nie nakarmisz . Po za tym ja nie mam pieniędzy dla siebie . Moja renta to 520złoty, dla siebie biorę 50 złoty . To nie wystarcza by zaszaleć , prezentów nie robię , bo mnie nie stać .Dla mnie 10 złoty to sporo i muszę 3 razy pomyśleć zanim je wydam . Co do wykształcenia to mam tylko zawodówkę .W ZUS trafiłem na miłą doktor ;) co nie robiła problemów i dała na 2 lata . Prawa jazdy nie mam.Lat mam 34 .

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 23 kwi 2011, 14:53
Ok jest pewna grupa kobiet co lubi siedzieć w domu i wychowywać dzieci a mąż pracuje na cały dom, jest też taki ,że oboje pracują ale też jest taki ,że on siedzi w domu jest złotą rączka a kobieta robi karierę .
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 23 kwi 2011, 14:56
Mam dwie lewe ręce , nawet kran u nie naprawię . Jaka kobieta chcę niezaradnego życiowego . :bezradny:

Czy jestem aseksualny ?

przez khaleesi 23 kwi 2011, 14:59
Hmm no nie przesadzaj ugotować , uprać ,posprzątać ,to też praca tyle że w domu . Gdybyś to robił to niejedna kobieta wolałaby pracować zawodowo niż siedzieć w kupkach i pieluszkach. :mrgreen:
Mistrz Avatara

Czy jestem aseksualny ?

przez *Monika* 23 kwi 2011, 15:05
detektywmonk, Może jesteś stworzony do celów wyższych? ;)

A tak całkiem na serio.....może masz opanowane inne umiejętności?
Co to może być?
Zastanawiałeś się nad tym?
Obrazek
Główny Moderator

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 23 kwi 2011, 15:07
Lubię zoologię i książki . Na razie kończę muszę pomóc w przygotowaniu do Świąt .Jeżeli się uda to jeszcze dziś napiszę . :mrgreen:

Sortuj wg