tego się nie da nazwać tak po prostu

Inne zaburzenia.

tego się nie da nazwać tak po prostu

przez tajemniak12 12 sie 2010, 00:26
Od paru lat jestem obojętny na cały świat. Mam gdzieś ból, uczucia i to co dzieje się w około mnie. Śpię kiedy muszę, kiedy już wiem że nie dam rady dalej myśleć, dla mnie jest to obowiązek a nie przyjemność. Nigdy nie myślę o przyszłości ani o przeszłości bo dla mnie liczy się teraz. Czytałem dużo na temat mojego stanu ale nigdzie nie znalazłem osoby która by była w stanie takim jak ja. Od lat nie paliłem baki ponieważ to co inni po niej czują ja mam na co dzień więc po co marnować pieniądze. Od razu napiszę że jestem silnie uzależniony od nikotyny i dostaję silnych objawów głodu. Ostatnio na głodzie byłem rok temu. Mam 17 lat.

Re: tego się nie da nazwać tak po prostu

przez s.m.hanamarija 12 sie 2010, 21:13
Zatraciłeś się w teraźniejszości. Chyba. Nie widzisz niczego poza tym, do czego sięga Twój wewnętrzny i zewnętrzny wzrok. Ciężko cokolwiek powiedzieć po tak zwięzłej wypowiedzi. Masz dziewczynę? Grupę znajomych? Masz jakieś problemy w domu? Stało się kiedyś coś, co zmieniło Twoje życie na takie, czy jesteś taki od zawsze?
Gdybym mogła jakoś pomóc:
hania.mj@gmail.com

przez chojrakowa 12 sie 2010, 23:18
tajemniak12, znam ten stan.
U mnie o wiele łagodniej, czasem tylko obojętność wzrasta i wtedy boli tak naprawdę, zwykle ćmi. Ale to długa historia.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tajemniak12 13 sie 2010, 14:04
Mam znajomych dobrych i złych. Dziewczynę też mam. W szkole mi się nie układa. Nieraz muszę się bić z paroma osobami z klasy bo bym nie miał inaczej życia. Mam rodziców i porządny dom.

przez brokenwing 14 sie 2010, 01:45
Mam gdzieś ból, uczucia i to co dzieje się w około mnie

sprecyzuj ,nie czujesz czy zupełnie Cie nie obchodzi co czujesz ?

[Dodane po edycji:]

Od lat nie paliłem baki

Masz 17 ,wiec ile miałeś jak zacząłeś palić i jak długo paliłeś ?
to co inni po niej czują ja mam na co dzień

weed raczej potęguje odczuwanie pewnych bodźców ,wiec jak to się ma do tego Twojego -braku czucia,ze tak to nazwę ?
brokenwing

przez ulltimate 14 sie 2010, 06:03
jedni rodzą się z rozumem, inni go nie mają i fundują sobie problemy na własne życzenie, pomimo, że obydwie grupy należą do nieletnich i teoretycznie mogą nie rozróżniać dobra od zła.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

Sortuj wg