Paraliż Senny

Inne zaburzenia.

Paraliż Senny

przez rafka 23 lip 2012, 15:34
tim, a to jakaś tajemnica? Napisz otwarcie.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 23 lip 2012, 16:46
Napisz czy po przebudzeniu widzisz coś dziwnego tak zwane powidoki ?
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 23 lip 2012, 16:49
nie mam.
rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Paraliż Senny

przez tim 23 lip 2012, 18:20
Nie to nie jest żadną tajemnicą ale samo drętwienie we śnie to jest deko mało zawsze warto coś więcej powiedzieć abym mógł coś doradzić

-- 23 lip 2012, 18:25 --

Podaj gg

NIe chce pisać tak po prostu na forum aby innych w błąd nei wprowadzić

-- 23 lip 2012, 20:53 --

Tak nawiasem zrób sobie eeg głowy, jeżeli pojawią się u ciebie fale theta to sprawa będzie prosta :) ale proszę skontaktuj się z psychiatrą w tej sprawie.

Ja szukałem rozwiązania ok 15 lat myślałem że odejdę od rozumu przez te drętwienia :(
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 23 lip 2012, 22:42
wiesz kiedyś byłam z tym u neurologa, ale stwierdził, że jestem zdrowa.
Moim zdaniem ma to też podłoże duchowe.
To są takie traumatyczne lęki.
Samo w sobie to jest takie uczucie ''zakleszczania''. Taki atak na ciało. W tym momencie nikt ci nie jest w stanie pomóc ani ty nie masz siły aby z tym walczyć.
U mnie pierwszy raz to pojawiło się w dość ciekawym czasie. Nikt nie wiedział co to jest.
Reakcja była taka :roll:
O.k. jeśli nie chcesz pisać na forum tak otwarcie to możesz w ''pw''. Nie mam gg
rafka

Paraliż Senny

przez tim 23 lip 2012, 22:47
a możesz założyć gg ?

Podłoże duchowe powiadasz ? jeśli wolno spytać ile masz lat ?
wolał bym pisac na bieżąco
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 23 lip 2012, 22:51
nie mam gg i nie chce zakładać. Co to za problem napisać w ''pw''
Tak według mnie tez ma podłoże duchowe.
miałam takie stany, ze mogłam się ruszać w łóżku a po jakimś czasie znów.
Takie wchodzenie i wychodzenie.
Ta przysłowiowa Zdrowaśka pomogła. Przyciskało na plecach i później puszczało.
Czuję wtedy ból na ciele jakby coś mnie cisło.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 23 lip 2012, 22:57
Dokładnie tak jak mówisz, ja również modliłem się wieczorami i nie dopuszczałem możliwości innej niż duchowa ale to dłuższa historia od jak dawna to masz ? i skąd pochodzisz ?
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 23 lip 2012, 23:07
pierwszy raz to z 10lat temu. Kiedyś częściej. Teraz była dość długa przerwa i tak jak ostatnio napisałam.
Czasem zdarzało mi się wołać do siostry w tym stanie aby obudziła mnie. Śmieszne bo nie mogłam się ruszyć ani wydobyć z siebie głosu a świadomość była.
Może to być spowodował dużym stresem. Problemy ze snem. Duchowe takie dręczenie.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 24 lip 2012, 11:02
Słuchaj ja bardzo długo myślałem że to od strony duchowej ponieważ to jest coś czego jeszcze dobrze nie znamy mowa o" umyśle mózgu " często słyszałem takie teorie o dręczeniu w snach a przyczyna jest zupełnie inna, idź do psychiatry i powiedz mu to co ja ci powiedziałem że chcesz skierowanie na eeg głowy aby sprawdzić czy wytwarzają ci się fale theta, bo tak naprawdę nie powinno ich być przy takim badaniu wyjdziesz z błędu i zobaczysz że to nie sprawy duchowe. Widzę że poruszasz temat wiary mówiąc o sprawach duchowych dostaliśmy rozum od Boga abyśmy z niego korzystali tak jak po to mamy lekarzy aby nas leczyli.

Ja miałem tak samo nie mogłem się ruszyć krzyknąć o pomoc aby mnie ktoś wybudził.

Człowiek zaczyna szukać sam wytłumaczenia czemu tak się dzieje ja bardzo długo myślałem że chodzi tu o wiarę że coś z nią u mnie nie tak:(

Dostałem leki odpowiednie i to znikło jest ok wszystko.

Takie świństwo człowiek dostaje przez niedoleczoną grypę tak powiedział psychiatra niedoleczona grypa powoduje zmiany w mózgu niby banał prawda taka grypa , a jednak nie !

Jak chcesz pogadać podam ci tel do mnie, powiedz skąd pochodzisz z jakiego miasta ?
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 24 lip 2012, 11:35
rafka

Paraliż Senny

przez tim 24 lip 2012, 11:39
"Lekarz powiedział mi, że może to być wynikiem stresu lub zmęczenia." to znaczy że wie lekarz o co kaman nie zna tematu

to mi chciałaś pokazać w tym poście ?
gg 34414164
tim

Paraliż Senny

przez rafka 24 lip 2012, 11:42
właśnie szukałam innych postów na ten temat.
rafka

Paraliż Senny

przez tim 24 lip 2012, 15:02
słuchaj nie szukaj postów innych idź z tym do lekarza i powiedz mu to co ja ci powiedziałem bo jeśli chodzi o zdrowie to bym za pomocą google kataru nawet nie leczył nic na własną rękę bo krzywdę można jedynie sobie zrobić podałem ci rozwiązanie jak na tacy jeśli chcesz podam ci tel do lekarza co się takimi sprawami zajmuje i nie powie chyba tylko stwierdzi przyczynę i usunie to :)

wybór należy do ciebie

Mam wrażenie że chciał byś innego rozwiązania prawda ??? jakiegoś co siedzi w tobie czy mam rację >??

-- 24 lip 2012, 15:18 --

Mam wrażenie że chciał byś innego rozwiązania prawda ??? Jakiegoś innego ciężko ci jest dopuścić do myśli że zwykła choroba a nie stan duchowy. Czy mam rację >??
gg 34414164
tim

Sortuj wg