zaklocenia pola widzenia

Inne zaburzenia.

zaklocenia pola widzenia

przez z1n 04 lip 2010, 14:12
witam! choruje na schizofrenie paranoidlana od 4 lat. biore teraz leki jak zyprexa, lithium carbonicum i mozarin. od dwoch lat mam dziwne objawy, to znaczy jak gdzies wyjde z domu na jakis dluzszy spacer czy do marketu, to nastepuje zaklocenie pola widzenia, nie do opisanie, taki wzrok jakby czlowiek wypill pare piw ale to nie jest przyjemne, dziwnie sie wszystko widzi, a przechodzi jak sie poloze na chwile z zamknietymi oczami, prosze o pomoc bo to jest bardzo uciazliwe, w zasadzie jestem udupiony i nie moge przez to sie nigdzie dalej ruszyc, pomocy! co to jest??
z1n

Re: zaklocenia pola widzenia

przez celineczka3 05 lip 2010, 20:36
Leki które przyjmujesz mogą powodować takie skutki uboczne. Powinieneś pogadać o tym z Twoim lekarzem prowadzącym. Ale koniecznie powinieneś skonsultować się też z okulistą, żeby wykluczyć jakieś choroby oczu.
celineczka3

Re: zaklocenia pola widzenia

przez skynet 07 lip 2010, 05:22
Ja parę lat temu jak brałem jakiś lek nie pamiętam jaki ale od psychiatry to było latem po dłuższym czasie na słońcu traciłem pole widzenia jak i piekły mnie oczy i łzawiły musiałem wtedy na kilka minut zamknąć oczy żeby dojść do siebie. Po zmianie leku przeszło.
Pozdrawiam
http://www.pajacyk.pl/index.php Odwiedż nas to nic nie kosztuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg