nie potrafię swobodnie rozmawiać z ludźmi

Inne zaburzenia.

przez Noopii 29 wrz 2011, 12:22
Polecam prace z psychologiem nad sobą spróbuj powinno pomoc,a zawsze to krok do przodu.
Noopii

przez u870000 29 wrz 2011, 16:04
Psycholog odpada z dwóch względów.
1 oczywisty. To taka wizyta jest płatna.
2,psycholog jest to zawód, praca, więc jemu nie zależy na pomaganiu komuś tylko na tym aby jak najdłużej zachowac przy sobie klienta czyli pieniądze. Psycholog wprawi w jeszcze większe problemy tylko po to aby do niego przychodzić, i mu płacić i będzie mówił to co chcemy usłyszeć.

Tak w ogóle wydaje mi się , że napisałem tego posta z przygnębiania, parę dni temu tak nie miałem.. czy depresja w wieku 22 lat jest możliwa ? Nic mnie nie bawi, nic mi się nie chce, wszystko mnie dołuje denerwuje, jestem zmęczony. Dzisiejszy dzień to jakaś totalna chała ;( dawno się tak kiepsko nie czułem. Może jesień pogoda ma też na to wpływ ?

przez *Monika* 29 wrz 2011, 18:06
u870000 napisał(a):psycholog jest to zawód, praca, więc jemu nie zależy na pomaganiu komuś tylko na tym aby jak najdłużej zachowac przy sobie klienta czyli pieniądze. Psycholog wprawi w jeszcze większe problemy tylko po to aby do niego przychodzić, i mu płacić i będzie mówił to co chcemy usłyszeć.

A kto Ci tak powiedział?
Większych bzdur nigdy w życiu nie słyszałam.
Próbowałeś terapii, że masz o niej takie zdanie?
Bo jeśli nie....to prosiłabym nie wypowiadać się na temat pracy psychologa czy terapeuty.

Na terapię można też chodzić w ramach NFZ, nieodpłatnie.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 04 paź 2011, 08:32
Ja zawsze rozmawiam, właściwie tylko z tymi co znam .

Sortuj wg