zaburzenia pracy mózgu - pytanie

Inne zaburzenia.

zaburzenia pracy mózgu - pytanie

przez amaranta 16 cze 2010, 22:10
ostatnio lekarze stwierdzili u mnie zaburzenia pracy mózgu, tzn cośtam mam nie tak z płynami, no i stąd depresja i inne takie.. chcą mi zrobić EEG i mam pytanie, może ktoś z was się orientuje, czy jesli bede przed tym badaniem palić to czy to jakoś wyjdzie na badaniu? jakieś zmienione wartości czy coś? może i głupie to pytanie, ale kompletnie się w tych sprawach nie orientuję :)
Ludzie uciekają jak najdalej od linii życia i śmierci, a ja stoję na niej i czekam, aż wiatr popchnie mnie w którąś stronę.

Re: zaburzenia pracy mózgu - pytanie

przez magic 16 cze 2010, 23:14
tzn jak ci stwierdzili ze ma coś zpłynami??jakieś badanie miałaś ?po czym to wnioskowali???
magic

przez amaranta 16 cze 2010, 23:20
stwierdzili mi po rozmowie :P tzn jak im streściłam swoje objawy i ogólne samopoczucie. ale nie ważne, nie chodzi mi o płyny, nie ważne co wyjdzie w tym EEG, tylko czy można normalnie palić przed tym żeby nic nie wyszło :)
Ludzie uciekają jak najdalej od linii życia i śmierci, a ja stoję na niej i czekam, aż wiatr popchnie mnie w którąś stronę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 16 cze 2010, 23:54
Palić możesz:) nie wyjdzie.
Moderator

przez amaranta 17 cze 2010, 00:32
dzięki, mam nadzieję, że się nie mylisz :)

Sortuj wg