Lęk przed przecinkami?

Inne zaburzenia.

Lęk przed przecinkami?

przez Pyritie 08 cze 2010, 19:41
Czy to jest jakaś fobia przed przecinkami? ,
Strasznie wstydzę się ich używać i dopiero od nie dawna nauczyłem się wstawiać je w odpowiednie miejsca bo wcześniej się wstydziłem to nie umiałem. Strasznie mi głupio gdy ktoś stosuje przecinki.

To nie jest prowokacja a poważny problem dla mnie :why:

[Dodane po edycji:]

Traciłem punkty na dyktandach przez wstyd przed używaniem ,
Pyritie

Re: Lęk przed przecinkami?

przez miki74 09 cze 2010, 00:13
Adriana napisał(a):Myślę, że powinieneś zacząć stosować przecinki wbrew sobie, chodź by po to, aby przyzwyczaić się do tego.

Popieram. Znakomita rada.
miki74

przez Maniak86 09 cze 2010, 00:40
Najgłupszy problem jaki widzialem na tym forum - strach przed przecinkami.. wielkie lol...
Ostatnio edytowano 12 cze 2010, 18:15 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: No to świetnie, Ty zaś jestem przypadkiem totalnego ignoranctwa i całkowitego raku taktu - też mam z ciebie wielkie lol :|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez juz 13 cze 2010, 01:01
Idiotą to trzeba być oceniając ludzi po takich farmazonach. CO do sedna,to sry ale to jest smieszne i sie z tym pogodz. Oczywiscie nikt ci nie jest w stanie pomodz, bo lęk to sprawa złozona i chyba przecinek sam w sobie ma tu niewiele do rzeczy. Jesli o mnie chodzi to wnioskuje następująco. Ja osobiscie ortografie i interpunkcje(choć ta ma jednak jakiś sens) mialem od zawsze w dupie i zupełnie jej nie rozumiałem.Jestem organicznie niezdolny do przyswajania zasad, które są idiotyczne z praktycznego pkt widzenia(lub malo istotne). Nie da sie ukryć, że interpunkcja to pewne zasady,zastany porządek z którym sie nie dyskutuje... może olej te przecinki? Przecież i tak nikt nie potrafi ich używać
juz

przez Paranoja 13 cze 2010, 16:14
juz, są jednak osoby, które potrafia je stosować, zapewniam Cię ;)

Poza tym, uwierz, że brak przecinka, może spowodować, że zdanie nabiera calkiem innego znaczenia.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg