wyolbrzymianie stresu (?)

Inne zaburzenia.

wyolbrzymianie stresu (?)

przez efektrelatywistyczny 14 maja 2010, 20:37
jeden problem, który ciągnie się całe życie, brak już chęci i motywacji
za każdym razem, w obliczu każdej nawet banalnej sytuacji typu poznanie nowej osoby pocenie się dłoni
sprawdziany, egzaminy, nowe znajomości, nawet gdy istnieje przekonanie o tym, że ktoś krzywo patrzy - mokre dłonie,
mokre dłonie zawsze i wszędzie przy ludziach poza własnymi 4 ścianami, nawet przy tych którym powinno się ufac i nie czuc się hm... nieswojo (?) w ich towarzystwie.
i tak w koło, nawet gdy są suche strach przed tym że zaraz będą mokre powoduje że tak jest
dermatolog mówi że E-e, że nie ma rady, że tak już jest, leki nie działają na operacje podcinania nerwów czy tak toksyny botulinowe nie ma pieniędzy z resztą to i tak nie rozwiązanie na stałe

w domu, po szkole wszystko jak trzeba, spokojnie i bez nerwów...

co zrobic?

Re: wyolbrzymianie stresu (?)

przez linka 14 maja 2010, 20:46
efektrelatywistyczny,a próbowałeś takich antyperspirantów leczniczych jak Etiaxil czy Antidral?
To są tylko środki doraźne - ale powinny troszkę pomóc........ może trzeba by odwiedzić psychologa i porozmawiać o tym problemie ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: wyolbrzymianie stresu (?)

przez efektrelatywistyczny 14 maja 2010, 21:16
tak, tak próbowałam i antidrial i etiaxil i pedipur i jakieś tabletki...
zastanawiałam się nad tym, ale niestety kilka miesięcy do pełnoletności brakuje a rodzice raczej bagatelizują problem, wręcz twierdzą że powinnam nauczyc się z tym życ, chyba zostaje poczekac do sierpnia i działac na własną rękę :) niestety wszędzie, w każdej poradni chcą zgody opiekuna co w sumie wcale mnie nie dziwi... dzięki :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg