Mam duzy problem prosze o pomoc..>

Inne zaburzenia.

Mam duzy problem prosze o pomoc..>

przez florek1487 05 maja 2010, 21:11
Witam wszystkich... Mam 19lat
Otoz moj problem polega na tym ze,,,, ja to napisze jak najprosciej sie da ...sam tego do konca nie pojmuje;/
jestem osoba zamknieta w sobie niekiedy, niekiedy poniewaz mam wachania nastrojow raz mam wielka chec do zycia ,jakby czuje ze mam po co zyc jestem komus potrzebny itp.itd natomiast innymi razy na odwrot;/ Do tego co mi najbardziej w tym moim dziwnym przypadku przeszkadza to to, ze glowa mi sie ze tak powiem telepie tak jakby jakies luzy miala w okolicach karku nie towarzyszom temu jakies specjalne bole . Z rekoma mialem cos podobnego ale przeszlo tak jakby przerzut byl na glowe teraz.Zycie prywatne odeszlo na bok.niestety. :( Do tego dodam ... ze czasem nie moge sie wyslowic tak jakbym sie zacinal<brak slownika> i wtopa.. rozne rozkojazki jak z kims rozmawiam a potem niewiem o co komus chodzilo. glupie ale tak jest niestety.!!niewiem czy to ma jakis zwiazek ,mam choruje na nerwice od 5-8 lat...

[Dodane po edycji:]

Na koncu ma byc "Mama choruje na nerwice od 5/8 lat" jeszcze dodam , bo moze ktos sie pytac czy czesto bywam w stresujacych sytuacjach??, juz odpowiadam,,,nie tak czesto,,,przewaznie sam takie sytuacje w tej swojej glowie przedstawiam ,a nie koniecznie oe musza byc takie.

Re: Mam duzy problem prosze o pomoc..>

przez Natascha 05 maja 2010, 22:26
florek myślę, ze powinieneś się przebadać u neurologa.
Od jak dawna masz takie problemy?
Natascha

przez florek1487 06 maja 2010, 10:17
Wlasnie dzisiaj ide do nerologa mam skierowanie... Problem ten powstal jakies 2 lata temu ,pozniej jakis czas przerwy teraz od 3 miesiecy i sie nasila tzn. nie moge nadtym zapanowac wczesniej moglem tak w miare ...;/

[Dodane po edycji:]

BYlem u tego neurologa...chcialem sie zarejestrowac to mi powiedziano ze dopiero,w czerwcu bo miejsc nie maja.;/ mowilem ze mi na czasie zalezy ze to ze tamto, bo i wyjazd mam na tygodniu prawdopodobnie i niewiem co juz robic a nie bedzie mnie ze 3 msc a to chyba by na zdrowie mi nie wyszlo moze cos ktos poradzi zebym cos z tym zrobil na wlasna reke ,,,??? kazdy mi mowi ze mam nerwice... czy tak jest ? nie wiem mozliwe;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 06 maja 2010, 16:00
florek a nie możesz pójść prywatnie?
Natascha

przez florek1487 07 maja 2010, 13:58
Mam dwa dni jeszcze nie wyrobie sie teraz...; / jak wyzej wspomnialem a dzis piatek.... a na wyniku jakies chyba bym musial czekac i tak..od razu mi chyba lekow nie przypisza..

przez jasmine 07 maja 2010, 14:49
na moje to nerwica ...choc te telepania glowa i rekoma mogą być niepokojące hmm
spruboj do czasu czerwca jezeli wizyty nie uda sie przyspieszyc brac jakies ziolka na nerwice ja znalam swietne ale zapomnialam teraz nazwy ;/ ale duzo pomagaly. te telepania moga byc jakims skutkiem ubocznym stresu, nerwicy wiec zanim dojdzie do wizyty spruboj brac jakies uspokajaki i przyjrzyj się czy te dolegliwosci ustępują

przez florek1487 07 maja 2010, 15:50
No dzieki!:) cos pomyslimy..A co do rac to juz nie mam przeszlo od tego sie zaczelo..pozdrawiam.

Sortuj wg