Staroprawictwo

Inne zaburzenia.

Re: Staroprawictwo

przez majka16 02 maja 2010, 21:04
najważniejsze to być sobą i postępować według swoich zasad, nic na siłe ;)

przez Goldielocks 02 maja 2010, 21:10
Ważne, żeby tego "staroprawictwa" (jaka nazwa - LOL :mrgreen:) pozbyć się z osobą, którą się kocha... (No przynajmniej ja tak uważam :D) Choć wiadomo różnie to bywa... :roll:

Masz 22 lata, jesteś młody... Po tytule, to ja się spodziewałam 40-letniego prawiczka. :mrgreen:

Co to w ogóle za głupia presja społeczna... Za niedługo powstaną portale i agencje "rozdziewiczające", bo takowe prawictwo, będzie karane grzywną... :shock: :mrgreen:

Zresztą, co niektóre dziewczęta swoje dziewictwo przez internet sprzedają... Za moich czasów..., to inaczej było LOL. :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

adaś przypadek napisał(a):22 niby nie dużo ale w ujęciu obecnych "kanonów" to naprawdę sporo.Ja w każdym razie nigdy tego nie dokonam.

Po 22 roku życia też "można", więc się nie martw. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Goldielocks 02 maja 2010, 21:28
adaś przypadek napisał(a):Na opinii innych aż tak mi nie zależy ale po prostu jestem pod ciągłym obstrzałem w tym temacie(nie wszyscy chcą w to uwierzyć,cóż) i zacząłem najróżniej myśleć.Tutaj jest doskonałe miejsce do zweryfikowania i poznania nie tylko opinii postronnych osób.A za 18 lat będę mieć 40 to wtedy przypomnę się w tym temacie jako "40 letni prawiczek" :mrgreen: Najbliższe otoczenie wie o tym doskonale i powoli zaczyna mi robić z tego problemu pewne nieprzyjemności.

Najbliższe otoczenie?! Znajomi, rodzice...? Sorry za, to co napiszę, ale chyba tata nie mówi do Ciebie: "ej synu wstydzę się za Ciebie, bo żadnej jeszcze nie śmigałeś..." ZONK XD.

Za 18 lat, być może będziesz w szczęśliwym związku, będziesz miał dzieci, domek z ogródkiem, pieska... :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 02 maja 2010, 21:40
Śmiertelniczka - Taaaaa z cyklu "cała Polska czyta dzieciom". :mrgreen:

Czasem nie wypowiadam się w danym temacie, bo ktoś już zdążył napisać dokładnie, to co ja miałam na myśli. Czyżby na forum istniało coś takiego, jak "zbiorowe czytelnictwo myślowe"?! :shock: :mrgreen:

przez Goldielocks 02 maja 2010, 21:44
To Twój tata ma problem, a nie Ty... Swoją drogą bardzo liberalne ma podejście, bo już wiedzę jak mój tata pozwala chłopakowi nocować w domu buhehehe. :mrgreen:

Co z tym nauczycielem z liceum, bo znajomi to jeszcze rozumiem... ale belfer?!

[Dodane po edycji:]

adaś przypadek napisał(a):Kto wypowiedział twoje myśli?

Adaś - ... Ja ŻARTOWAŁAM. :mrgreen:

przez paradoksy 02 maja 2010, 21:58
moja rada: robić swoje, myśleć swoje, nie przejmować się innymi.
to akurat tylko i wyłącznie Twoja sprawa, nikogo innego.
paradoksy

przez Goldielocks 02 maja 2010, 22:19
Wydaje mi się, że upodlili Cię z czystej zazdrości... Ot, żebys nie poczuł się za pewnie.

przez Natascha 02 maja 2010, 22:20
Adaś a czy Ty, tak sam z siebie nigdy nie chciałeś przekonać się jak to jest?
Natascha

przez Natascha 02 maja 2010, 22:57
Może twoja rodzina przez wywieranie presji obrzydziła Ci seks.

Nie myślałeś nigdy żeby ''uciec'' z tej wsi do miasta- na swoje?
Natascha

przez linka 03 maja 2010, 09:57
Jak będą się czepiać powiedz tatusiowi : Jestem gejem :mrgreen: - szczena mu opadnie i przestanie drążyć temat :lol:

No a tak poważnie, chyba dziewczyny napisały tutaj co o tym sadzę - olewać, nie przejmować się, jesteś dorosłym człowiekiem i to czy uprawiasz seks czy nie jest tylko i wyłącznie twoją sprawą. Pod presją otoczenia uznajesz tą sytuację za "nienormalną" - a wierz mi jest jak najbardziej naturalna, ot co.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez linka 03 maja 2010, 10:40
adaś przypadek napisał(a):Jego odpadkowy synek jest odpadkiem na maxa

Czy Ty uważasz się za "odpadek" ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez RafQ 03 maja 2010, 10:53
Mam rodzine na wsi i wiem do czego zdolni są tamtejsi mieszkańcy - szkoda gadać.To Twoje życie i możesz sobie robić co Ci się podoba więc nie przejmuj się tym co próbuje narzucić Ci otoczenie.Ja mam 28 lat - też jestem sam i nie widzę w tym nic nienormalnego.Ze względu na moją chorobę tak mi jest wygodniej w tej chwili i może się kiedyś to zmieni a może nie.Niektórzy z moich znajomych biorą ślub bo "w tym wieku tak wypada" itp.Dla mnie to jest po prostu śmieszne.
RafQ

przez linka 03 maja 2010, 11:36
adaś przypadek napisał(a):Nie na darmo mówi się że to ciemne tępe wieśniaki

W momencie w którym tak nazywasz tych ludzi - stajesz się dokładnie jak oni, wyśmiewasz się, nadajesz łatki....nie widzisz tego?
Przyjaciel forum

przez linka 03 maja 2010, 12:20
Jedyne pewne rzeczy w życiu to śmierć i podatki :mrgreen:
Z resztą to różnie bywa ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg