Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Moja dziewczyna próbowała ze sobą skończyć...przeze mnie

przez PSYCHOPATA 22 cze 2008, 21:30
Jola27 napisał(a):psychopata a co zal ci dupe sciska to trudno ale oni beda zyli długo iszczesliwie czy ci sie to podoba czy nie

Moim zdaniem z chłopczykiem musi być coś nie do końca tak, że wziął się za starszą babę z cudzym dzieckiem :mrgreen:
Ja rozumiem do sexu. W sumię i 30-tkę zaliczyć można...

Ale żeby z nią planować przyszłość :?:

Chociaż, jak się orientuję żona naszego pRezydenta ( tego na k... ) jest od niego ok 10 lata starsza.

Czyżby kriss też miał trudne dzieciństwo ? Nikt go w szkole nie lubił ? ani nie chciał się z nim bawić w piaskownicy ? :mrgreen:

przez celineczka3 22 cze 2008, 22:05
Sluchaj nie musze Ci niczym imponowac, bo tak sie sklada ze jestem w temacie i wiem, ze zaburzenia osobowosci sa nazywane psychopatiami, ale wybacz masz braki wiedzy jesli myslisz ze tego nie mozna zmienic. Po to jest psychoterapia zeby to leczyc i czesto z niezlym skutkiem, no chyba ze ktos jest taki ze dalej pomimo tego ze wie co jest nie tak a dalej nie chce sie zmienic to sie wtedy glupota nazywa a nie psychopatia.
celineczka3

przez Jola27 22 cze 2008, 22:07
psychopata a moze kriss jest poprostu bardzo utczciwym idobrym człowiekiem ale tobie pewnie jest to opce uczucie ty pewnie niemasz pojecia coto miłosc i wielkodusznosc atak apropo masz cos przeciwko kobieta z dziecmi a itrzy lata ruznicy to wcale nie tak duzo i nie krytykoj go bo tak naprawde to na krytyke zasługujesz ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jola27 22 cze 2008, 22:10
calineczko brawo brawo bardzo madra z ciebie dziewczynka ja tez tak uwarzam :P

przez PSYCHOPATA 22 cze 2008, 23:05
celineczka3 napisał(a):ale wybacz...

Wybaczam

celineczka3 napisał(a):masz braki wiedzy...

i dlatego chciałem żebyś Mnie oświeciła !

przez PSYCHOPATA 22 cze 2008, 23:09
Jola27 napisał(a):psychopata a moze kriss jest poprostu bardzo utczciwym idobrym człowiekiem ale tobie pewnie jest to opce uczucie ty pewnie niemasz pojecia coto miłosc i wielkodusznosc...

Fakt...
zapomniałem
Miłość to dla Mnie co najwyżej sex
A wielkoduszność ...

A może Ja też sobie takiego "krissa" znajdę ???
Może być nawet 3 lata młodszy :D

przez Amy Lee 23 cze 2008, 00:11
Mam propozycję taką - załóż sobie temat o swoich problemach i swoim podejściu do życia, a nie czepiaj się jednej osoby, której i tak ewidentnie nie rozumiesz. Myślisz innymi kategoriami, masz inny system wartości, a wypowiadasz się jakbyś znał lepiej rozmówcę niż on sam siebie, wiedział co motywuje jego partnerkę i - co najważniejsze - co się wydarzy w przyszłości.

Na prawdę, ton i kierunek twojej pogadanki ma się zmienić, albo nie będziesz to długo pisał.
Amy Lee

Re: myśli samobójcze

przez zimbabwe 23 cze 2008, 07:37
Znowu mam te myśli.. Że powinnam skończyć ze sobą bo nie nadaję się do niczego. Jestem humanistką, mam zero zdolności matematycznych, nic nie umiem, nie znajdę żadnej pracy, w dodatku bardzo źle reaguję na stres. Poza tym boję się że przez pracę stracę moje najlepsze cechy. Śmiejcie się ze mnie, ale ja chcę ze sobą skończyć po maturze bo nie widzę dla siebie miejsca na ziemi.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Jola27 23 cze 2008, 09:17
zimbabwe nie załamuj sie to takie chwilowe zniechecenie i napewno jestes bardzo wartosciowym człowiekiem i dlaczego mowisz ze nic nie umiesz przeciez doszłas asz do matury pomysl ilu ludzia sie to nie udało i nie uwarzaja ze nic nie umia trzymaj sie bo ja wciebie wierze :P

przez PSYCHOPATA 23 cze 2008, 15:09
Amy Lee napisał(a):Mam propozycję taką - załóż sobie temat o swoich problemach i swoim podejściu do życia, a nie czepiaj się jednej osoby, której i tak ewidentnie nie rozumiesz. Myślisz innymi kategoriami, masz inny system wartości, a wypowiadasz się jakbyś znał lepiej rozmówcę niż on sam siebie, wiedział co motywuje jego partnerkę i - co najważniejsze - co się wydarzy w przyszłości.

Na prawdę, ton i kierunek twojej pogadanki ma się zmienić, albo nie będziesz to długo pisał.

OK. dostosuję się :twisted:

A jest jakiś dział tematyczny dla psychopatów ?

Bo widzę: "depresja", "nerwica lękowa", "nerwica natręctw", "PTSD"
a nie ma nic o psychopatiach :?:

przez Amy Lee 23 cze 2008, 16:57
Chyba tylko "Psychologia" ogólnie.
Amy Lee

przez PSYCHOPATA 23 cze 2008, 20:40
zimbabwe napisał(a):Znowu mam te myśli.. Że powinnam skończyć ze sobą bo nie nadaję się do niczego.

A Ja przeciwnie. Mam ciągle coraz to nowe plany i czuję się Wielki :D
Tak już mam od dzieciństwa. I pewnie tak już zostanie. Nie wiem czy to dobrze czy to źle ...
Jak sądzisz ?

przez depresyjny86 23 cze 2008, 23:17
PSYCHOPATA-mama kupiła Ci neo i teraz szalejesz??

Zimbabwe-przecież jesteś dobrą,mądrą i wartościową osobą<stwierdzam to wszystko po przeczytaniu wieelu Twoich postów na forum> i napewno sobie w życiu poradzisz,w pracy też dasz rade.Uwierz w siebie.
:)

przez PSYCHOPATA 23 cze 2008, 23:33
człowiek nerwica napisał(a):Zimbabwe-przecież jesteś dobrą,mądrą i wartościową osobą<stwierdzam to wszystko po przeczytaniu wieelu Twoich postów na forum> i napewno sobie w życiu poradzisz,w pracy też dasz rade.Uwierz w siebie.

Co prawda nie mam w tym żadnego interesu ale Ja jej to też sugeruję.
Tylko pośrednio.
Dając jej żywy dowód na to, że można wierzyć w siebie na Moim przykładzie :D

Sortuj wg