Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez antananarywa 18 wrz 2015, 19:55
Wcale nie chcę umierać, niczego mi właściwie nie brak, ale nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy i nie mam motywacji do czegokolwiek. Jestem znudzona, zmęczona, chcę nie być.

Myśli samobójcze

przez julusia 18 wrz 2015, 20:26
Mam je przez większość życia i nie potrafię ich nie mieć...
Jakoś mnie to tak uspokaja, ta świadomość, że przecież zawsze mogę to zrobić, gdy już naprawdę nie będę mogła wytrzymać...
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Myśli samobójcze

przez Ewamala 19 wrz 2015, 00:26
wstyd za życie jakie mam, nie chcę takiego życia, tak nudnego, zmarnowanego, wolę nie mieć go, niż żyć tak nędznie. Chcę żyć, ale inaczej. Nie mogę się zabić. Pociesza mnie myśl, że jestem dla kogoś wartością-dla rodziny. Dla siebie jestem męczarnią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez jetodik 19 wrz 2015, 00:30
Ewamala, Ile masz lat?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Myśli samobójcze

przez Longoberd 20 wrz 2015, 20:22
Miewam myśli samobójcze dość regularnie od 5 lat z kawałkiem. One przychodzą i odchodzą, w zależności od okresu życia i tego jak w danym czasie ze mną jest. Generalnie mam skłonność do rozważania tego rozwiązania w przypadku ciężkich problemów i tak już chyba pozostanie.

Myśli samobójcze

przez Aokigahara 12 lis 2015, 14:13
Gdzie można szukać doraźnej pomocy kiedy wydaje się że może być niebezpiecznie?
Aokigahara

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 12 lis 2015, 14:29
Ja mam myśli samobójcze od 30 lat i jeszcze żyje, choć ostatnio mam ich nasilenie i prześladują mnie po kilka razy dziennie. Nigdy się ich nie pozbędę całkowicie wystarczy jakiś problem i już się pojawiają.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez heisenberg45 14 lis 2015, 20:47
@carlosbueno jak sobie radzisz z tymi myślami od tylu lat? Ja po każdym uderzeniu takich myśli jestem wyczerpany, jakby inny. Teraz nie przestraszyłeś że to może trwać tak długo.

Samobójstwo

przez Christina 25 lis 2015, 00:31
Mam wrażenie, że kiedy wszystko jest ok , jest się wesołym to nawet najblliższe osoby, tak zwane tolerancyjne są przy Tobie a jak jest Ci źle to każdy się odwraca bo nie może już znieść marudzenia.......
Dobrze, że idę do lekarza niedługo.......nie wiem czy można mi coś dać jeszze.......
też czuję się zła.......
A ja chciałam tylko tzw."troche miłosci".

Myśli samobójcze

przez jarek455 17 gru 2015, 01:41
Mnie też często nachodzą myśli samobójcze, wtedy tak jak ktos pisal powyzej zawsze myśl - a co mi tam, przecież dopoki jestem wolny, mogę żyć...

Myśli samobójcze

przez omakk 17 gru 2015, 02:04
Ostatnio praktycznie codziennie mam takie myśli ale nie traktuję ich poważnie.
omakk

Myśli samobójcze

przez owsik 19 gru 2015, 02:43
antananarywa napisał(a):Wcale nie chcę umierać, niczego mi właściwie nie brak, ale nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy i nie mam motywacji do czegokolwiek. Jestem znudzona, zmęczona, chcę nie być.

Mam podobnie do Ciebie brak mi dziewczyny przez to, że jestem brzydki, ale w innych dziedzinach czuję się spełniony wręcz nawet zadowolony.

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 07:14
owsik, a ty cały czas z tą brzydotą, ile czasu spędzasz dziennie na myśleniu jaki jesteś brzydki 99%? Ja bym dał se spokój na twoim miejscu.

Myśli samobójcze

przez Eteryczna 19 gru 2015, 08:07
owsik napisał(a):
antananarywa napisał(a):Wcale nie chcę umierać, niczego mi właściwie nie brak, ale nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy i nie mam motywacji do czegokolwiek. Jestem znudzona, zmęczona, chcę nie być.

Mam podobnie do Ciebie brak mi dziewczyny przez to, że jestem brzydki, ale w innych dziedzinach czuję się spełniony wręcz nawet zadowolony.
Nie masz dziewczyny bo sie pławisz w swoich urojonych przekonaniach o swojej brzydocie Ty ty lubisz ,upajasz się tym gdyby tak nie było zamiast narzekać bez ustanku zajałbyś się pozytywnymi aspektami życia wolisz monotematycznie marudzić narzekać.... powodzenia.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Sortuj wg