Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez depresyjny86 30 kwi 2008, 16:42
A ja mam.............kurde ogarnia mnie taka beznadzieja :o wiem co musze zrobic żeby zmienic swoje życie a z drugiej strony się tego boje i tak twie w takim konflikcie wewnętrznym....chodzi mi o prace.........jestem pewien że gdy zaczne pracować będe czuł się lepiej..........ale z drugiej strony tak bardzo się boje..........
:)

przez xCarmen 30 kwi 2008, 18:38
A ja sie czuje taka odrzucona. Dzis jest bardzo zle, myslalam zeby lyknac sobie dwie fiolki Neurolu i to moze mnie uspokoi. nigdzie mnie nie ccha , czuje sie samotna i odizolowana ;/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 19:46
człowiek nerwica napisał(a):A ja mam.............kurde ogarnia mnie taka beznadzieja wiem co musze zrobic żeby zmienic swoje życie a z drugiej strony się tego boje i tak twie w takim konflikcie wewnętrznym....chodzi mi o prace.........jestem pewien że gdy zaczne pracować będe czuł się lepiej..........ale z drugiej strony tak bardzo się boje..........

Ehhhh.. wiem co czyjesz. Ale zdajesz sobie sprawę że siedząc nic nie zdziałasz? Jakby co daję ci solidnego kopa ;)

A ja sie czuje taka odrzucona. Dzis jest bardzo zle, myslalam zeby lyknac sobie dwie fiolki Neurolu i to moze mnie uspokoi. nigdzie mnie nie ccha , czuje sie samotna i odizolowana ;/

Cos nie tak poszło w szkole? :-|
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 30 kwi 2008, 19:51
Zagubiony148 napisał(a):Cos nie tak poszło w szkole?

Pewnie bede musiala zostac w starej :( nie chca mnie przeniesc z lepszego liceum do gorszego bo jestem za glupia a w starym trzymaja mnie dlatego ze maja obowiazek ... albo lituja sie ....
I w ogole czulam sie tam taka upokorzona.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 20:03
xCarmen napisał(a):nie chca mnie przeniesc z lepszego liceum do gorszego bo jestem za glupia

Nie chcą cię przenieść z lepszego do gorszego bo jesteś głupia? Nie sądzę

xCarmen napisał(a): trzymaja mnie dlatego ze maja obowiazek ... albo lituja sie ...

Trzymaja cie bo jeste zdolna ;)
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.

przez xCarmen 30 kwi 2008, 20:08
Zagubiony148 napisał(a):Nie chcą cię przenieść z lepszego do gorszego bo jesteś głupia? Nie sądzę

Dyr tego liceum powiedzial mi na wstepie ze " jesli na dyplomie z drugiej klasy bedzie srednia conajmniej 4.0 to pomysli" , " masz jeszcze dwa miesiace zeby powalczyc o oceny"- myslal ze chodze do drugiej klasy wiec zaczelam sie tlumaczyc.... A moje swiadectwo jest straszne ... dwoje i obnizone zachowanie za nieobecnosci.:(

Zagubiony148 napisał(a):Trzymaja cie bo jeste zdolna

Raczej chetniej by sie mnie pozbyli.:( A ludzie z tej szkoly sie ze mnie smieja.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 20:18
xCarmen napisał(a):Raczej chetniej by sie mnie pozbyli. A ludzie z tej szkoly sie ze mnie smieja.

Ehhh... mam nadzieje ze nie masz racji :( . Ja w gimnazjum mialem koszmar, teraz jak chodze do liceum to jest nawet spokojnie, ale pewna osoba czyni przecieki zeby wszyscy w mojej klasie dowiedzieli sie jakim bylem posmiewiskiem w gimnazjum....
Emil Cioran

przez anonim 30 kwi 2008, 20:20
Pójdź to tego dyrektora z matką, będzie wtedy zupełnie inaczej gadał...
Ja miałem podobną sytuację w gimnazjum i niestety mnie nie przyjeli do innej szkoły, musiałem się męczyć przez rok z tą chołotą...

A mi nasilają się myśli samobójcze, ostatnie dni, a raczej 2 tygodnie to męczarnia, zacząłem sobie przeglądać testy z biologii i stwierdzam, że nic z nich nie umiem :/ byle do końca tych je*anych matur, szczerze to wolałbym zaliczyć kibla w mojej szkole i mieć spokój jeszcze przez rok niż siedzieć i się męczyć :/ Przynajmniej bym ją widział...kurde wyleczyłem się z jednej chorej miłości to teraz popadłem w drugą...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 20:21
anonim napisał(a):A mi nasilają się myśli samobójcze, ostatnie dni, a raczej 2 tygodnie to męczarnia, zacząłem sobie przeglądać testy z biologii i stwierdzam, że nic z nich nie umiem :/

Typowa pustka w glowie przed matura. Stres robi swoje
Emil Cioran

przez xCarmen 30 kwi 2008, 20:23
Zagubiony148 napisał(a):Ehhh... mam nadzieje ze nie masz racji . Ja w gimnazjum mialem koszmar, teraz jak chodze do liceum to jest nawet spokojnie, ale pewna osoba czyni przecieki zeby wszyscy w mojej klasie dowiedzieli sie jakim bylem posmiewiskiem w gimnazjum....

Ja nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi....

Chyba stracilam szanse na zmiane srodowiska. Dyr byl mily ale dziwny i mowil takie rzeczy...;/
A pozniej sie zapytał " to ty zamierzasz w ogole skonczyc jakas szkole?" a ja na to ze tak dlatego myslalam o przeniesieniu do jego placowki a on mi tak w szedl w slowo zebym konczyla w .. i podal numer mojej szkoly ...

Wlasciwie to nawet nie pamietam calej rozmowy bo myslalam ze umre.
Ku.. ze tez nikt mi nie pomoze... jestem sama ....kompletnie. I pewnie sama sobie pomoge ale w inny sposob.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 20:31
xCarmen napisał(a):Chyba stracilam szanse na zmiane srodowiska. Dyr byl mily ale dziwny i mowil takie rzeczy...;/
A pozniej sie zapytał " to ty zamierzasz w ogole skonczyc jakas szkole?" a ja na to ze tak dlatego myslalam o przeniesieniu do jego placowki a on mi tak w szedl w slowo zebym konczyla w .. i podal numer mojej szkoly ...

Dupek. Tyle powiem
Wlasciwie to nawet nie pamietam calej rozmowy bo myslalam ze umre.
Ku.. ze tez nikt mi nie pomoze... jestem sama ....kompletnie.

Ehhhh.... kurczak szkoda ze nikt nie moze tam z toba isc i cie wesprzec. :(
xCarmen napisał(a):I pewnie sama sobie pomoge ale w inny sposob.

Nie wiem czy powinno ale zaniepokoilo mnie to zdanie. Gdybym mogl podalbym reke kazdemu kto nie daje sobie rady.... ale sam jestem malym zakompleksionym robakiem :( wiem ze to niewiele ale pozostaje mi tylko powiedziec ze jestem z toba iwspieram cie ....
Emil Cioran

przez depresyjny86 30 kwi 2008, 20:46
xCarmen kurcze szkoda że nie moge Ci pomóc.....masz również moje wsparcie i również jestem z Tobą.

Ehhhh.. wiem co czyjesz. Ale zdajesz sobie sprawę że siedząc nic nie zdziałasz? Jakby co daję ci solidnego kopa

No wiem że siedziac nic nie zdziałam ale ten strach jest taki silny że kurcze boje sie :cry:
Dzięki za kopa może pomoze ;)
:)

przez xCarmen 30 kwi 2008, 20:48
Zagubiony148 napisał(a):Nie wiem czy powinno ale zaniepokoilo mnie to zdanie. Gdybym mogl podalbym reke kazdemu kto nie daje sobie rady.... ale sam jestem malym zakompleksionym robakiem wiem ze to niewiele ale pozostaje mi tylko powiedziec ze jestem z toba iwspieram cie ....

Ehh wiem przesadzam , przepraszam nie powinnam tak znwou sie zalic , ale wiesz cisze sie ze jednak moglam.. bo jakos mi sie lzej zrobilo...dziekuje :*

No i mama dzwonila z zagranicy, malo sie nie poplakalam przy telefonie ale teraz mam wyrzuty sumienia ze jej nagadalam i bedzie sie martwic , jakby malo miala swoich problemow. Martwie sie ze mama sie martwi ze ja sie martwie ....
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez anonim 30 kwi 2008, 20:52
Typowa pustka w glowie przed matura. Stres robi swoje

Gdyby jeszcze w tej głowie coś było :twisted: bardziej mam te myśli samobójcze z powodu tej laski...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg