Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez map000 13 lip 2015, 22:31
Potrzebuje pomocy lub chociaż porady od wielu lat mam spore problemy jedyna co zaprząta moje myśli to chęć własnej śmierci.
Nie wiem co to radość nie wiem co to życie nie umiem sie z niczego cieszyć tylko non stop rozmyślam tworząc historie które pozwalają uciec mi od żeczywistości,
Nie wierze w boga ani w życie po śmierci .
Jedyna czego chce to zakończyć to cierpienie.
Wiem że nic mi raczej nie pomoże ale może ktoś powie jak sobie z tym poradzić

Myśli samobójcze

przez veronique 15 lip 2015, 23:43
Znów się nasilają. Nie mam ani chwili wolnej od nich. Mam wrażenie, że sprzątam swoje życie, żeby je oddać. Wiem, że to głupie i wgl brzmi śmiesznie, ale ostatnio wszystko co robię ma gdzieś ukryty cel w kontekście braku przyszłości mojej, ale też tego co zostanie i chronicznej troski o brata. Nie mam planu odebrać sobie życia, chyba nawet już tego mi się nie chce... Chodzi tylko o to, że ta myśl sama w sobie jest cały czas ze mną. Może chodzi o to, że nie chcę się sama zabić, ale nie chcę też żyć. Taki wypadek na przykład, byłby optymalny.

Myśli samobójcze

przez warrior11 16 lip 2015, 13:52
veronique,
To jest pokusa,żeby się poddać,żeby już nie walczyć a życie to walka i to na różnych poziomach,
nie poddawaj się,to jest kłamstwo,że nie masz przyszłości,bo przyszłość jest właśnie przed Tobą
map000,
Bez wiary nie ma nadziei a bez nadziei życie może być rozpaczliwie trudne..na pewno byłoby Ci
dużo łatwiej,gdybyś uwierzył,że Bóg i życie wieczne istnieją.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez bvb25 22 lip 2015, 22:21
3 lata temu nagle zaczęła mi się dd/nerwica lękowa którą katuje mnie od tamtego czasu 24h na dobę. Potem mieliśmy sporo problemów finansowych w firmie rodzinnej tak, że mój Tata 2 lata temu popełnił prawdopodobnie samobójstwo:(((. Wczoraj dowiedziałem się, ze mój jedyny młodszy Brat ma stwardnienie rozsiane...:((( Tak się teraz zastanawiam czy jest sens jeszcze ciągnąć to gówniane życie czy czekać i przeżywać kolejne tragedie...?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Myśli samobójcze

przez marwil 23 lip 2015, 00:52
Lepiej pierdnąć w płaszcz:
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Myśli samobójcze

przez Marcin2013 24 lip 2015, 18:32
Ja mam mysli samobujcze

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 26 lip 2015, 18:50
Ja już nie myślę czy to zrobić tylko jak to zrobić. Chciałbym bezboleśnie i bezwiednie odejść we śnie. Jakby była możliwość eutanazji to zastanowiłbym się nad tym poważnie. Wtedy coś by się ruszyło, albo bym to zrobił albo znaleźli by mi jakiś terapeutów porządnych, którzy by się zajęli mną.

Myśli samobójcze

przez Saraid 26 lip 2015, 19:17
abrakadabra xx napisał(a):Ja już nie myślę czy to zrobić tylko jak to zrobić. Chciałbym bezboleśnie i bezwiednie odejść we śnie. Jakby była możliwość eutanazji to zastanowiłbym się nad tym poważnie. Wtedy coś by się ruszyło, albo bym to zrobił albo znaleźli by mi jakiś terapeutów porządnych, którzy by się zajęli mną.
że co? :evil: :nono: :nono: wiesz,że nie wolno?
Saraid

Myśli samobójcze

przez joaszka 26 lip 2015, 19:28
Te myśli towarzyszą mi od 8 roku życia.
joaszka

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 26 lip 2015, 19:31
white Lily, ty to jesteś jak anioł, zawsze kiedy pojawia się diabeł i mówi mi, że by to skończyć, tam jesteś ty. Jesteś aniołem?

Myśli samobójcze

przez Saraid 26 lip 2015, 20:19
abrakadabra xx napisał(a):white Lily, ty to jesteś jak anioł, zawsze kiedy pojawia się diabeł i mówi mi, że by to skończyć, tam jesteś ty. Jesteś aniołem?
Tak Twoim stróżem ;) Obrazek
Saraid

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 26 lip 2015, 20:28
white Lily, to super :D Tylko powiedz jeszcze wszechwładnemu jak masz jakieś kontakty, żeby mi głowę naprawił ;)

Myśli samobójcze

przez Saraid 26 lip 2015, 20:34
abrakadabra xx napisał(a):white Lily, to super :D Tylko powiedz jeszcze wszechwładnemu jak masz jakieś kontakty, żeby mi głowę naprawił ;)
To już moja słodka tajemnica ;)
Saraid

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 26 lip 2015, 20:39
white Lily, to módl się za mnie ;)

Sortuj wg