Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez LadyMarmolade 05 lut 2015, 00:16
samotny_wilk, tylko tydzień? ja najchętniej bym w ogóle nie wychodziła z domu, ale też wiem , że gdyby nie szkoła, ludzie, jakieś zajęcie, moje myśli by mnie wykończyły totalnie, wystarczy że wieczorami się z nimi męczę.. a co do autoagresji to rodzice to widzieli ale zignorowali. zapytali się tylko "a co tam masz?" "a nic, poparzyłam się" oni chyba myślą, że samookaleczanie to tylko cięcie się
SelinaKyle, nie wiem, fajnie by było, jakby znalazł się ktoś, ale jakoś tak odruchowo trzymam ludzi na dystans, mimo że bardzo chcę znaleźć sobie kogoś bliskiego... mam rocznikowo 20 lat.
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Myśli samobójcze

przez SelinaKyle 05 lut 2015, 00:47
Boisz się zaufać i zranienia. To zrozumiałe. Ale nie otwierając się na innych, odtrącając ich sami przypisujemy sobie samotność :/

Myśli samobójcze

przez LadyMarmolade 05 lut 2015, 18:20
LadyMarmolade, tak boję się strasznie, moja aspołeczność jest tak zaawansowana, że nie już nie umiem z ludźmi gadać..
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Hans 05 lut 2015, 18:26
amelia83 napisał(a):Infinity, kochana ja tez starciłam swoja motywacje i sens w tym wszystkim, co dalej :? nie mam na siebie pomysłu :why:

a opcja szwajcaria i belgia kusząca
aktualnie nia mam nawet na bilet, i jakby się tak dłużej zastanowić to jednak musi być cholernie trudna ta decyzja, na dzień dzisiejszy tak uważam
choć często mam mega chęć na taki szybki, bezbolesny koniec :why:
:( :cry:

Czytałem o tej szwajcarskiej klinice przeprowadzającej eutanazję i chcą od 4 do 7 tysięcy euro. Kto wie, czy gdybym taką sumę uzbierał, to czy by mi się już ta eutanazja nie odwidziała i zapragnąłbym żyć pełnią życia, albo chciałbym pożyć jeszcze trochę dłużej. Co innego, gdybym taką klinikę miał blisko i pod wpływem impulsu tam powędrował. Ale co wyczytałem o tej klinice. To chyba nawet na wikipedii ktoś pisał, że przeprowadzono zabieg na pacjentce, która TYLKO cierpiała na depresję. "Tylko" - powolne umieranie w życiu, które staje się obozem długiej śmierci ktoś skwitował "tylko".

Myśli samobójcze

przez comatom 05 lut 2015, 18:43
srodek z kliniki niby mozna kupic w internecie-ale gwarancji nie ma 100% czy towar dojdzie i jaka dawka wystarczy by i tego nie spieprzyc

ciecz nembutalu
100ml - 270 euro

120 - 300 euro pigułki

10g - 150 euro
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Myśli samobójcze

przez ego 05 lut 2015, 18:53
Hans, w Belgii zestaw do eutanazji kosztuje 45-60 euro http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/12538
ego

Myśli samobójcze

przez Hans 05 lut 2015, 19:07
ego, dzięki za link. O eutanazji w Belgii pisałem na poprzedniej stronie. Tylko takie luksusy pewnie dla obywateli belgijskich i ciekawe co oni zaliczają do tego

pacjent jest nieuleczalnie chory, w stanie nieustannego cierpienia fizycznego lub psychicznego, którego nie można złagodzić i które jest skutkiem wypadku lub poważnej i nieuleczalnej choroby

?

Miałem kiedyś dostęp do różnych trucizn, których nazwy już uleciały mi z głowy, to sobie głupi nie odlałem do butelek. Inna sprawa, że nie znałem działania w takim stopniu, aby dobrać dawkę itd. A dziękuję za np. godzinne umieranie w męczarniach.

No nic, muszę się przestać nakręcać myśleniem o bezsensie istnienia i dalej pchać ten wózek, może wraz z wiosną poprawi mi się bardziej. Choć niedawno już było dobrze, a teraz jakoś znowu zacząłem myśleć o zakończeniu tego żywota.

Myśli samobójcze

przez julusia 05 lut 2015, 20:43
Prakseda napisał(a):julusia, nie wiem, jak w Belgii, ale w Szwajcarii ustawa odnośnie "samobójstwa na życzenie" dotyczy również obcokrajowców.

No to chcę do Szwajcarii...
:cry:
Wenlafaksyna 225 mg
Olanzapina 10 mg
Rysperydon 2 mg
doraźnie: Chlorprothixen

Myśli samobójcze

przez SelinaKyle 11 lut 2015, 15:03
Dziś mijają 3 lata od samobójstwa mojego przyjaciela.

Myśli samobójcze

przez Lusesita Dolores 11 lut 2015, 15:56
popieramy rolników,górników, hutnicy z sendzimira z krakowa trzymajcie sie
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Myśli samobójcze

przez WinterTea 20 lut 2015, 17:37
Czyżby czekał mnie tak smutny koniec? Nie chcę się zabijać, ale może nie byłby to aż tak zły pomysł...? :/
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Myśli samobójcze

przez mrrafal 21 lut 2015, 18:37
WinterTea, myślę że to zły pomysł

Myśli samobójcze

przez WinterTea 22 lut 2015, 13:58
mrrafal, Pewnie tak...
Tak poza tematem- super kot w krawacie :)
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Myśli samobójcze

przez mrrafal 22 lut 2015, 17:28
WinterTea, to jest Korpo-kot, moje alter ego :)

Sortuj wg