Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Reiben 20 sty 2015, 02:13
będę się sprzedawał Arashy
Reiben

Myśli samobójcze

przez Storożak 20 sty 2015, 02:27
Dostaję leki od psychiatry w dużej ilości i sama sobie nimi steruję :P Ale ostatnia była fluoksetyna. U mnie nie jest łatwo, jestem nerwowa, niespokojna, dziwne jazdy ogólnie. Terapeutka twierdzi, że ja to całe życie...ciekawe, bo nie czuję się aż tak zaburzoną osobą :/
Nie czuję róźnicy w odczuwaniu emocji, po prostu lepiej funkcjonuję - nie jestem ciągle śpiąca i aseksualna.
Reiben, a jesteś na liście zainteresowań Arashy? :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

Myśli samobójcze

przez SelinaKyle 20 sty 2015, 17:02
Lepiej brać leki niż ich nie brać i znowu cierpieć. Choć ja też bym wolała ich nie brać. Zwłaszcza że biorę jeszcze na alergię i astmę :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Arhol 21 sty 2015, 01:26
Samobójstwo,wieczna wycieczka do hadesu,pustki,czy ki chvj tam czeka...rzadko kiedy,ale czasem przejawiają się takowe myśli,jako jedna z opcji,jednak stety/niestety póki co jest więcej + za żywotem niźli -,poza tym na "przeciw" składa się wiele czynników,względnie mocnych.
Aczkolwiek,w żywocie jak i naszym łbie nic pewne nie jest ;<...
Nein,póki co i tak jestem za dużą ciotą by wysłać się do hadesu,hueheuheuheuh,sad but apple.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez Storożak 21 sty 2015, 01:29
Arhol, ja też, ale może im więcej prób, tym się jest bliżej upragnionego zakończenia :P
Pie.dole nie biore...

Myśli samobójcze

przez kupmitrumne 21 sty 2015, 20:16
Reiben napisał(a):będę się sprzedawał Arashy

Po moim kurfa trupie !!!!!

Myśli samobójcze

przez Arhol 21 sty 2015, 20:22
Storożak, Hmm,decydując się na to,człowiek jest pewnie na szczycie swojego subiektywnego przegraństwa...fail..cóż...okazuje się że dany szczyt to tylko wierzchołek D: ?
Oby jednak nikt tu się nie decydował na to lepiej :mrgreen: :lol:

-- 21 sty 2015, 19:23 --

kupmitrumne napisał(a):
Reiben napisał(a):będę się sprzedawał Arashy

Po moim kurfa trupie !!!!!

Coś choć na poprawe humoru :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Myśli samobójcze

przez lojantka 21 sty 2015, 20:28
Arhol napisał(a):Hmm,decydując się na to,człowiek jest pewnie na szczycie swojego subiektywnego przegraństwa...fail..cóż...

niekoniecznie, czasem po prostu strach i irracjonalny pierdolec nakręcający się w bani jest tak wielki, że się tego nie chce już czuć i jak się kończą furtki, to się chce uchylić ostateczną. ja mam subiektywne poczucie tylko semi-przegraństwa życiowego i obiektywnie nawet nic super złego się nie dzieje, mam co żreć i gdzie srać, a samobójczy pierdolnik obija się w głowie jak ruskie kapiszony :-|
lojantka

Myśli samobójcze

przez Arhol 21 sty 2015, 20:38
"ragequit z życia w afekcie" czy jako tak...
obiektywnie nawet nic super złego się nie dzieje, mam co żreć i gdzie srać, a samobójczy pierdolnik obija się w głowie jak ruskie kapiszony :-|

Tylko według nohrmalsów jeśli masz dostęp do podstawowych rzeczy (żarcie,woda,prąd & rest of stuff) gówno ci jest,reszta to lenistwo,albo sobie wymyśliłeś/aś,tak znamy to,znamy.
Nie to że mi nie szkoda że jakiś dzieciak w afryce właśnie wpjerdala gruz,a ja grzeje dupe przed kompem z "phroblemami",ale cóż...nie poradzę nic na to,i chyba nie ma co się "obwiniać" o niesprawiedliwość i losowość żywota.
Sh*t happens,gdybym to ja wpierdalał gruz, a jakiś nigga żył w "cywilizowanych" warunkach też by miał wyebane,tak to działa,koniec końców obchodzą nas nasze własne problemy,nie reszty i pewnie mamy do nich prawo,coz tank catapult,coz fuck you.
Moderator

Myśli samobójcze

przez lojantka 21 sty 2015, 20:48
Arhol, nie no stary, na afrikę tyż mam wylane, dajże spokój, bardziej palące kwestie się rozgrywają w obrębie nieusłuchanej bani, żeby się pochylać nad złem tego świata. miałam na myśli raczej to, że dawałam radę w warunkach dużo gorszych, w natłoku obowiązków dla mnie niemalże nie do udźwignięcia i nigdy mi się aż takie dupstwa nie roiły w głowie, a teraz tkwię w jakiejś tam strefie bezpieczeństwa, nie ma wielu męczących bodźców, a jest najgorzej od ...ever. no ale ścieżki w garze najwidoczniej niezbadane. dopr, zamykam paszczur, za dużo już tego ścieku
lojantka

Myśli samobójcze

przez Arhol 21 sty 2015, 21:07
lojantka, "safezone" czasem powoduje większy fuckmind jak zaphierdol....
#fucklogic
Obrazek
Moderator

Myśli samobójcze

przez huśtawka 21 sty 2015, 21:35
Arhol napisał(a):lojantka, "safezone" czasem powoduje większy fuckmind jak zaphierdol....
#fucklogic
Obrazek

Jaki brzydki mózg...chyba mój :105:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Myśli samobójcze

przez sailorka 27 sty 2015, 00:33
Mam je praktycznie codziennie, więc może jednak coś ze mną nie tak?
Cześć, jestem czubkiem

Myśli samobójcze

przez huśtawka 27 sty 2015, 00:51
sailorka napisał(a):Mam je praktycznie codziennie, więc może jednak coś ze mną nie tak?

Witaj w klubie :hide:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Sortuj wg