Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Saraid 20 wrz 2014, 17:31
torres napisał(a):Nie, szczęście to mogą dać jedynie opiaty. Na chwilę bo potem jest zwała na maksa. Jedząc ulubioną potrawę myślę o tym, że szkodzi a ukochanej osoby nie ma i nie będzie.

Mnie się wydaje ,że Ty nie odczuwałeś nigdy szczęścia.
Saraid

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 17:35
Możliwe. Najlepsze co czułem to było kiedy leżałem po operacji i babka wstrzyknęła mi to co dało mi chwilowe poczucie szczęścia. To była nirwana a ten świat tutaj to gówno. I mimo to nie jestem w stanie sam sobie kupić heroinę i wstrzyknąć bo uważam to za upodlenie i totalny upadek. Chyba,że jako złoty strzał. Właśnie przed chwilą biłem się z ojcem i zarzucałem mu, że jest nikim i zepsuł moje życie bo jestem najebany a on zaczął mieć pretensje. Już nigdy nikt nie będzie miał do mnie bezkarnie pretensji. Nigdy.

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 17:40
torres, moze nie wiesz, ze moze byc jeszcze gorzej niz jest.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 17:44
Ja wiem, że może być gorzej ale to jest jeszcze gorsze. Przed chwilą uświadomiłem sobie, że byłbym zdolny kogoś zabić kiedy ten mnie atakuje.

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 18:02
torres, no, no. Wlasnie to jest gorsze. Ja cale zycie mysli es i dol, a teraz odwracam to na innych ludzi. Jakby ten bol byl zbyt wielki i teraz to ja moge atakowac. Kiedys agresja inside a teraz niechec do ludzi. Stad jestem zdecydowana na es w razie co. Za dwa dni operacja z narkoza. Dowiem sie o zlotym strzale...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 18:07
Ja chcę być dobry ale życie jest złe i jeśli chcę osiągnąć swoje to muszę być zły. I do tego mnie ciągnie a nawet upodobania jakie mam do kobiet są złe (podobają mi się grubsze więc nie może mi zależeć na dobrze kobiety żeby równocześnie zależało mi na swojej satysfakcji). Mam do wyboru ascetyzm albo dalej gra w tę bezsensowną grę.

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 18:10
torres, po prostu nie umiesz chyba inaczej...

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 18:25
No nie umiem i zastanawiam się czy lepiej się zabić czy żyć będąc złym.

Myśli samobójcze

przez Saraid 20 wrz 2014, 18:34
torres napisał(a):No nie umiem i zastanawiam się czy lepiej się zabić czy żyć będąc złym.

Nie osądzaj siebie zbyt surowo i ani mi się waż mysleć o śmierci są ciekawsze rzeczy na tym świecie. ;)
Saraid

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 18:38
torres, Twoja decyzja. Zalezy czy juz jestes na prawde zly czy moze tylko bez wiary chwilowo. Ja np chyba jestem zla i zalosna czyli najgorsze z mozliwych. No i tchorzostwo. Z drugiej strony kocham i nie chce umierac bo nie bede juz widziec tej osoby. Boje sie tez smierci i tegoco po niej.

W sumie na prawde zly czlowiek nie bedzie chcial smierci...
Ostatnio edytowano 20 wrz 2014, 18:39 przez monapayne, łącznie edytowano 1 raz

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 18:38
A potem kara za to i świadomość, że żeby się cieszyć zrobiłem źle innym. To nie surowy lecz uczciwy osąd. Nie umiem się dłużej okłamywać, że jestem dobry a jednocześnie mam dużą empatię i nie chcę żeby nikt cierpiał i był gorszy.

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 18:45
Chyba mam podobnie. Ale tylko podobnie... to chyba najgorszy stan na swiecie. Ale taka jest cena.

Myśli samobójcze

przez torres 20 wrz 2014, 18:46
Ja mam o tyle lepszą sytuację, że nie mam osoby, którą kocham więc mogę się zabić na luzie bez myśli, że coś tracę.

Myśli samobójcze

przez monapayne 20 wrz 2014, 18:48
Przepraszam za 'twoja decyzja' ale uwazam, ze czlowiek ma prawo taka decyzje podjac...

-- 20 wrz 2014, 18:51 --

Przepraszam za 'twoja decyzja' ale uwazam, ze czlowiek ma prawo taka decyzje podjac...

-- 20 wrz 2014, 18:55 --

torres, na prawde nie wierzysz, ze moze sie touciebie zmienic?

Sortuj wg