Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:11
marimorena, grypa daje śmiertelne powikłania w postaci zapalenie płuc ale we wczesnym dzieciństwie lub w niemowlęctwie kiedy układ immunologiczny niejest rozwinięty.sam byłem w stanie śmierci klinicznej z powodu zapalenia płuc i nic nie czułem jak wbijają mi igłę w serce i w głowę i prądem rażą.matka myślała że śpię ale zauważyła że szarzeję.dla dorosłego organizmu grypa czy zapalenie płuc to śmieszna rzecz.wystarczy amoxiklav
Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 21:13 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 21:12
nieboszczyk, taaaak, w postaci zapalenia płuc, zapalenia osierdzia lub zapalenia stawów, więc można by tak kombinować w nieskonczonosc
variable

Myśli samobójcze

przez marimorena 21 cze 2014, 21:13
nieboszczyk, jakbyś był w stanie śmierci klinicznej to raczej byś już nic nie napisał..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Lord Kapucyn 21 cze 2014, 21:14
nieboszczyk, Człowieku, wiesz ile różnych chorób i stanów chorobowych może dawać takie objawy? Bez wizyty u lekarza, bez wykonania żadnych badań sam sobie zdiagnozowałeś raka płuc i nawet wiesz gdzie masz przerzuty! Ja myślałem, że Ty serio masz stwierdzonego raka płuc. Przykro mi to mówić, ale powinieneś się w tej chwili zająć leczeniem psychiki bo to zakrawa o jakąś psychozę hipochondryczną, a nie wyimaginowanej choroby.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:14
nieboszczyk, dorosły też zdycha na grypę i to zwykłą a nie nowe odmiany
zresztą zawsze odmiany są nowe kwestia ewolucji to dla wirusa 1 pokolenie
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 21:15
Dark Passenger, tu się z Tobą zgodzę. Dziękuję :P
variable

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:15
variable, na te powikłania wystarczą antybiotyki.raka nie wyleczysz śmiejżelkami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 21 cze 2014, 21:15
ja tylko napisałem co mi lekarz powiedział. Tętno na poziomie 90-100 w stanie spoczynku( przy 70-100 km które jeżdżę tygodniowo na rowerze powinienem mieć góra 70 ) to wysokie ryzyko zawału i krótkie życie bo już mam je pewnie zużyte jak 45-50 latek a za 10 lat to będę inwalidą.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 21:15
Ferdynand k, on ma raczej na myśli piwklania pogrypowe

-- 21 cze 2014, 21:16 --

nieboszczyk, ale kto Ci powiedzial, ze masz raka hmmm
variable

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:16
marimorena, tego dowiedziałem sie od matki bo jak mogłem sam o tym sie dowiedzieć jako niemowle i w takim stanie?

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:18
nieboszczyk, grypa jest wirusowa i się antybiotyków nie bierze
bo to na bakteryjne raz na takie głupoty się leków nie łyka tylko siedzi w łóżku i naturalne metody
albo szczepi
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:20
Dark Passenger, hipohondria?objawem hipohondrii jest symulowanie chorób a nie przewlekły silny ból+krwioplucie+duszności+ciągły kaszel.nwerobóle też nie trwają rok czasu dzien i noc.hipohondria to raczej lęk przed zachorowaniem i objawy psychicznie nie ból fizyczny i krwawienie.

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:25
Dark Passenger, też tak myślałem jak mi pierwszy raz napisał :bezradny:

i racja trochi kultury w d....... węża k.... mać i ortograwii kurde :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:29
Ferdynand k, nie pójde do onkologa bo nie chcę wiedzieć kiedy umrę a zresztą to bedzie odczuwalne poznam po znacznym pogorszeniu samopoczucia.wolę złudzenia które mnie utrzymają przy poczytalności.nie tylko ja mam takie zdanie.córka mojej znajomej też nie chce zrobic badań czy tak jak matka będzie w przyszłości miała zespół móżdżkowy i przestanie chodzić.nawet lekarz neurolog doradził mojej znajomej żeby jej córka nie robiła tych badań bo zamiast pracować,bawić sie by sie wyhuśtała

Sortuj wg