Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez jolantka 19 cze 2014, 22:05
Toś jej doyebał, jak dziewczyna tu prawie składa na łamach forum przedsmak listu pożegnalnego... No ale taka prawda, trzeba być samemu dla siebie i nie oczekiwać pomocy z zewnątrz, im szybciej sobie to uzmysłowić, tym zdrowiej

A Ty tak na poważnie z tymi nowotworami nieboszczyk, czy co? Mam nadzieję, że to jakieś żarty są
jolantka

Myśli samobójcze

przez White Rabbit 19 cze 2014, 22:30
nieboszczyk, mylisz się. 'Nie jest miarą zdrowia dopasowanie się do głęboko chorego społeczeństwa', jakoś tak to szło.
Ja mówię poważnie. Puścily mi nerwy, kiedy kolezanka opowiedziała mi doświadczenie relacjonowane na jakims zjeździe psychologicznym/specjalistów więzi etc. Urodziło sie dziecko, matka się zrzekła, odstąpiła bezosobowej opiece pielęgniarek w szpitalu. Dziecko bez większych wad. Mimo to, personel szpitala nie mógł sobie samodzielnie poradzić. Dziecko bez intubowania odmawiało nabierania powietrza w płuca. Brak fizjologicznych podstaw. W bezsilności ktoś wpadł na pomysł, by poprosić te matkę o to, by parę dni posiedziała przy tym niemowlęciu, potrzymała za rączkę, przemawiała itede. Trudno powiedzieć, że dziecko odzyskało sprawność, bo jej nie utraciło. Maleństwo zaczęło samorzutnie oddychać. Po prostu.
Przykro mi, nikt nie wmówi mi, że człowiekowi nie jest potrzebne ciepło. Acha. Z tego się nie wyrasta.

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 19 cze 2014, 23:18
Co za wzruszająca opowieść :D Z ktorej telenoweli?
Zaraz się popłaczę normalnie
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez ladywind 19 cze 2014, 23:30
White Rabbit, wiesz, powiem Ci że jeszcze miłośc drugiej osoby potrafi wyciągnać z psychicznych opałów. Spróbuj jej poszukac, na śmierć zawsze przyjdzie jeszcze czas. A naprawde możesz poznac kto odmieni Twoje życie na lepsze. Uwierz mi..
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez White Rabbit 19 cze 2014, 23:32
m jak miłość, of corz.

ladywind, dzięki, że podeszłaś poważnie.

Myśli samobójcze

przez 1234qwerty 19 cze 2014, 23:41
White Rabbit, Nie wiem ile masz lat, ale jesteś za młoda by umierać :mrgreen:

Myśli samobójcze

przez ladywind 19 cze 2014, 23:51
White Rabbit, bo niestety wiem jak to jest czuć się tak podle, że mysli sie już o ostatecznym rozwiązaniu. Sama niejednokrotnie miałam silne zapedy, ale własnie miłośc drugiego czlowieka potrafila mnie wyciągnac z tego.
Naprawde szkoda jeszcze odchodzić, bo naprawde cos co teraz wydaje sie nam nieosiągalne i ze juz tak ciągle bedzie trwało, może sie w mgnieniu oka odmienic na lepsze..
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 20 cze 2014, 13:11
jolantka napisał(a):Toś jej doyebał, jak dziewczyna tu prawie składa na łamach forum przedsmak listu pożegnalnego... No ale taka prawda, trzeba być samemu dla siebie i nie oczekiwać pomocy z zewnątrz, im szybciej sobie to uzmysłowić, tym zdrowiej

A Ty tak na poważnie z tymi nowotworami nieboszczyk, czy co? Mam nadzieję, że to jakieś żarty są

żeby to były żarty chciał bym kiedyś obudzić się bez bólu w klatce piersiowej i pod pachami.przynajmniej jeden dzień bez bólu dał by jakieś złudzenia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 20 cze 2014, 13:14
nieboszczyk, zrób te cholerne badania :evil:
naprawdę :roll:
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez jolantka 20 cze 2014, 14:03
Tzn nie masz badań i sam się diagnozujesz na nowotwór z przerzutami? Czy jak?
jolantka

Myśli samobójcze

przez Nike2 20 cze 2014, 16:15
Myśli samobójcze to dosyć trudny temat ale pragnę go poruszyć.
Zastanawia mnie to kiedy myśli samobójcze należy zacząć traktować poważnie? Gdzie jest granica, po której przekroczeniu "niewinne" fantazje mogą zamienić się w czyny?
Co zrobić w sytuacji, w której zaczyna snuć się szczegółowe plany i szukać sposobności aby skończyć ze sobą, a jednak ma się wciąż pewną nadzieję na ratunek?
Jeżeli poinformuję mojego psychiatrę o takich myślach czy zamiarach, to czy mogę liczyć na jakąś, hm, radykalną pomoc czy powinnam się raczej spodziewać odebrania tego w stylu "gdybym naprawdę chciała to zrobić, to bym to zrobiła a nie opowiadała o tym" (oczywiście wiem że psychiatra mi tego nie powie, ale zawsze może to zbagatelizować).
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro, żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie obce.

Myśli samobójcze

przez ladywind 20 cze 2014, 16:45
Nike2, jeśli chce sie te zamiary wprowadzic w czyn to nalezy poinformowac lekarza prowadzącego, dobrym wyjsciem jest tez pobyt w szpitalu, gdzie maja nas pod kontrolą i dobiorą leki, które wyciągna z choroby

Myśli samobójcze

przez Doberman 20 cze 2014, 16:56
Eh, jutro czeka mnie rozmowa z lekarzem. Jak jej powiem o myślach samobójczych i innych myślach które mnie niepokoją, to pewnie znowu będzie chciała mnie zamknąć w szpitalu, a do tego na pewno nie dopuszczę.
Doberman

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 20 cze 2014, 17:06
Doberman, a jak nie powiesz to będzie gorzej powiedz że Ci było w szpitalu źle
że teraz pijesz że masz myśli s i inne
że rodzice leki od niej ci chowają wszystko :!:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg