Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez traqx 26 mar 2014, 16:47
Mi się po prostu nie mieści w głowie, że można umyślnie ot tak zabić drugiego człowieka (a co dopiero 200). Widocznie jestem jeszcze względnie "normalna".

Myśli samobójcze

przez Reiben 26 mar 2014, 16:57
Ja cały czas myślałem, że oni ten samolot terrorystom sprzedali razem z pasażerami a teraz są na Copacabana tyle, że z wąsami. Ja pierdyle, niektórych to nigdy nie zrozumiem, mieć taki złoty kluczyk do sraczyka i się zabić, i jak tu zwykły biedny człowiek miałby nie myśleć o head shocie :bezradny:
Reiben

Myśli samobójcze

przez Arhol 26 mar 2014, 17:07
deader, z strzelnicą też rozważałem ową idee,również jedna z najprostszych D:
Tylko zrezygnowanie lvl hard musi być,coby sobie na 100% trzeźwo w banie pyknąć ^_-
nihil6, rozejdzie sie po kościach,chyba że ktoś wyżej zdecyduje sie nam dać po dupie D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez deader 26 mar 2014, 18:09
Kestrel napisał(a):deader, z strzelnicą też rozważałem ową idee,również jedna z najprostszych D:
Tylko zrezygnowanie lvl hard musi być,coby sobie na 100% trzeźwo w banie pyknąć ^_-

No, hmm, teges... Jak dla mnie samobój po pijaku to nie samobój, tylko, bo ja wiem, wypadek przy życiu..? Mój kumpel się wykończył pociągiem, ponoć na trzeźwo, to dopiero musiał być hardkor, leżeć z łbem na torach i słyszeć "stuku-stuk" odmierzające sekundy do końca...

Btw tak z ciekawości wstukałem w guglu "samobójstwo na strzelnicy" - i "niestety", panowie, ktoś już "been there done that", nawet nie jeden.

traqx napisał(a):Mi się po prostu nie mieści w głowie, że można umyślnie ot tak zabić drugiego człowieka (a co dopiero 200). Widocznie jestem jeszcze względnie "normalna".

Może tak być (w sensie - że jesteś względnie normalna :D). Ale w takim razie wyjaśniam, bo ja takich ludzi jak najbardziej rozumiem: kiedy człowiek decyduje się na samobója ze względu na to że uważa że świat jest do dupy a ludzie to wredne mendy których ze szczerego serca nienawidzi, to wizja odstrzelenia kilku "chwastów" jest bardzo smakowita. Dobrze pamiętam czasy licealne, jak zdarzało mi się marzyć o wparowaniu z kałachem do budynku i odstrzeleniu kilku najbardziej wrednych kutafonów i nauczycieli zanim sam zaaplikuję sobie porcję ołowiu.

Na wszelki wypadek zaznaczę że "rozumiem" nie równa się "popieram". Jeszcze nie jestem na tyle nienormalny :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Myśli samobójcze

przez traqx 26 mar 2014, 18:30
Widocznie haczyk tkwi w motywacji. Moje myśli samobójcze nie wzięły się ze zorientowania się, że ludzie to mendy (bo to jest tak oczywisty fakt, że nie ma co się nad tym zastanawiać), ale raczej z pasma kilku porażek. Jak ktoś ma ochotę się zabić, to proszę bardzo, ale niech przy tym nie uprzykrza życia innym.

No bądźmy szczerzy, jak ktoś rano skoczy pod pociąg i zatrzymują nagle cały ruch podczas gdy się jedzie do szkoły, to można złapać lekki wkurw :D

Myśli samobójcze

przez EwaBraun 26 mar 2014, 18:45
*Ai* napisał(a):Wkurzają mnie ludzie, którzy piszą o myślach samobójczych tak jakby były czymś wyjątkowym. Nie możecie /cenzura/ przywyknąć?

pjona kolego
mój psychiatra stwierdził, że myśli samobójcze potwierdzają tylko że choroba przebiega w całej swojej krasie i machnął na nie ręką
to dobre wyjście

Myśli samobójcze

przez deader 26 mar 2014, 18:51
traqx napisał(a):Moje myśli samobójcze nie wzięły się ze zorientowania się, że ludzie to mendy (bo to jest tak oczywisty fakt, że nie ma co się nad tym zastanawiać), ale raczej z pasma kilku porażek.

No, każdy ma swoje powody w sumie.

traqx napisał(a):No bądźmy szczerzy, jak ktoś rano skoczy pod pociąg i zatrzymują nagle cały ruch podczas gdy się jedzie do szkoły, to można złapać lekki wkurw :D

OK, to będzie naprawdę wisielczy humor, ale - "przebijam"! Podczas któregoś z powrotów z Przystanku Woodstock los popchnął na nasze tory desperata. To że załapaliśmy 3 godziny opóźnienia to pikuś, najgorszy był fakt że te 3 godziny spędziliśmy w woodstockowym pociągu, a kto takim kiedyś jechał, to wie jaka to tortura :P

EwaBraun napisał(a):
*Ai* napisał(a):Wkurzają mnie ludzie, którzy piszą o myślach samobójczych tak jakby były czymś wyjątkowym. Nie możecie /cenzura/ przywyknąć?

pjona kolego
mój psychiatra stwierdził, że myśli samobójcze potwierdzają tylko że choroba przebiega w całej swojej krasie i machnął na nie ręką
to dobre wyjście

Cóż, niczym wyjątkowym nie są też lęki czy inne objawy wariactwa... A jednak ludzie o tym w kółko nawijają.
Ostatnio edytowano 26 mar 2014, 18:53 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

Myśli samobójcze

przez *Ai* 26 mar 2014, 18:52
EwaBraun, myśli to tylko myśli. Lepiej o czymś tylko myśleć, niż zrobić coś nieodwracalnego w skutkach. BTW, raczej "koleżanko"
*Ai*

Myśli samobójcze

przez traqx 26 mar 2014, 18:55
deader napisał(a):OK, to będzie naprawdę wisielczy humor, ale - "przebijam"! Podczas któregoś z powrotów z Przystanku Woodstock los popchnął na nasze tory desperata. To że załapaliśmy 3 godziny opóźnienia to pikuś, najgorszy był fakt że te 3 godziny spędziliśmy w woodstockowym pociągu, a kto takim kiedyś jechał, to wie jaka to tortura :P

Oj tam, taki wisielczy jest właśnie najlepszy :D

Myśli samobójcze

przez EwaBraun 26 mar 2014, 18:56
*Ai* napisał(a):EwaBraun, myśli to tylko myśli. Lepiej o czymś tylko myśleć, niż zrobić coś nieodwracalnego w skutkach. BTW, raczej "koleżanko"

wybacz! :mrgreen:

Myśli samobójcze

przez deader 26 mar 2014, 18:57
A jeszcze tak w kwestii "odchodzenia tak żeby nie przeszkadzać innym" to Japończycy są w tym mistrzami. Polecam intrygujący dokument:

-- 26 mar 2014, 17:58 --

traqx napisał(a):Oj tam, taki wisielczy jest właśnie najlepszy :D

Na pewno w tym temacie, badabum-tss

Myśli samobójcze

przez Arhol 26 mar 2014, 20:25
No, hmm, teges... Jak dla mnie samobój po pijaku to nie samobój, tylko, bo ja wiem, wypadek przy życiu..? Mój kumpel się wykończył pociągiem, ponoć na trzeźwo, to dopiero musiał być hardkor, leżeć z łbem na torach i słyszeć "stuku-stuk" odmierzające sekundy do końca...

Btw tak z ciekawości wstukałem w guglu "samobójstwo na strzelnicy" - i "niestety", panowie, ktoś już "been there done that", nawet nie jeden.

wypadek przy życiu,zanotuje sobie ^_-.
Co do lasu,słyszałem o tym,zapewne "przyjemna" miejscówka....Ale cóż,Japonia - to mówi wszystko D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Myśli samobójcze

przez deader 26 mar 2014, 20:42
Kestrel napisał(a):Co do lasu,słyszałem o tym,zapewne "przyjemna" miejscówka....Ale cóż,Japonia - to mówi wszystko D:

Ja bym sobie połaził po tym lasku, ciekawe jakie fanty można trafić :D

"Masz jakieś hobby?"

"Tak, lubię przechadzać się po lesie samobójców i zbierać pamiątki od każdego kogo znajdę"

:twisted:

Myśli samobójcze

przez Arhol 26 mar 2014, 20:52
deader napisał(a):
Kestrel napisał(a):Co do lasu,słyszałem o tym,zapewne "przyjemna" miejscówka....Ale cóż,Japonia - to mówi wszystko D:

Ja bym sobie połaził po tym lasku, ciekawe jakie fanty można trafić :D

"Masz jakieś hobby?"

"Tak, lubię przechadzać się po lesie samobójców i zbierać pamiątki od każdego kogo znajdę"

:twisted:

E tam,sznurki lepiej zbierać ^_-.
choć portfele,może jakaś ka$a,a zmarli,kto ómar ten nie żyje.
najlepszy to ten motyw
Zapobieganie samobójstwom ma też wymiar praktyczny. Trzy miejscowości znajdujące się w pobliżu: Kamikuishiki, Narusawa i Ashiwada zgodnie z prawem japońskim muszą skremować niezidentyfikowane zwłoki na własny koszt, co jest poważnym obciążeniem dla budżetów.
Moderator

Sortuj wg