Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez QAbled 29 sty 2014, 11:35
Staram się z nimi walczyć z całych sił. Zawsze wracają.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

Myśli samobójcze

przez julusia 29 sty 2014, 16:12
Mi też zawsze wracają :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Myśli samobójcze

przez QAbled 29 sty 2014, 19:40
przykro mi, julusia :( tak ciężko się od nich uwolnić...

dzisiaj usłyszałam, jak mój brat rozmawia z moją matką... Ten wesoło, swobodnie, ma z nią silną więź... To dobrze, bo gdy się zabiję, to będzie miała w nim wsparcie, nie zostanie sama na starość. Gdybym teraz tylko znalazła kogoś, kto zaopiekuje się moim ojcem i moim chłopakiem, to mogłabym wreszcie zrobić to spokojnie.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Myrcella 01 lut 2014, 14:22
Jak sobie radzicie z takimi myślami? Co robicie, aby przestały was nękać?
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

Myśli samobójcze

przez Shantipriya 01 lut 2014, 15:26
Myrcella napisał(a):Jak sobie radzicie z takimi myślami? Co robicie, aby przestały was nękać?

Próbuję się zająć czymkolwiek innym, co by mnie od nich odciągnęło, nawet sprzątaniem. Ale to rzadko pomaga.
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

Myśli samobójcze

przez QAbled 01 lut 2014, 15:37
Myrcella napisał(a):Jak sobie radzicie z takimi myślami?

Nie radzę sobie. Zaciskam zęby tylko dlatego, że od chęci zabicia się jak dotąd silniejsze są wyrzuty sumienia i poczucie odpowiedzialności za bliskich
Setaloft 50 mg

Myśli samobójcze

przez Variable 02 lut 2014, 01:06
Znowu wracają mysli samobójcze po długim czasie :?
Variable

Myśli samobójcze

przez vifi 02 lut 2014, 01:42
Jak sobie radzicie z takimi myślami? Co robicie, aby przestały was nękać?
Patrzę co spowodowało u mnie napięcie/przeciążenie, staram się jakoś wyrzucić tę złość na świat jaką w sobie noszę, potem daję sobie prawo do jakieś przyjemności, do tego co najbardziej lubię. Następnego dnia staram się odkleić od kompa i w miarę możliwości wrócić do pracy.

Myśli samobójcze

przez Indifference1 02 lut 2014, 01:59
Dołączę się do tematu bo dzisiaj miałam zajebiste myśli samobójcze. Jak sobie poradziłam? Rozmowa przede wszystkim. Z kimkolwiek. Odezwała się do mnie osoba z forum i z ponad godzinę rozmawiałyśmy. Życie mi uratowała, na prawdę. No i uratowało mnie to, że w domu była moja mama i siostra. Liczę, że jutro mnie nie dopadnie bo będę sama w domu... Ale jak coś to wiem gdzie szukać pomocy ;) Po rozmowie zajęłam głowę serialem a teraz już jest ze mną lepiej. Chociaż pewnie chwilowo :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez QAbled 03 lut 2014, 10:57
Indifference, mnie też pomaga rozmowa. Jak czuję się tak, że już prawie jestem gotowa to zrobić, a nie jestem w domu, natychmiast dzwonię do partnera. Jak nie mogę się dodzwonić do niego, to łapię kogoś innego, i gadam chociażby o pierdołach. Na wszelki wypadek, jakbym nie mogła złapać nikogo bliskiego, mam wpisany do komórki numer do telefonu zaufania dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Jeszcze z tego nie korzystałam, mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale czuję się spokojniej, skoro mam takie zabezpieczenie.

Też jestem pod wrażeniem, że tutaj jest tyle osób życzliwych i skłonnych do pomocy...
Setaloft 50 mg

Myśli samobójcze

przez torres 05 lut 2014, 14:09
Kilka razy już prawie podjąłem decyzję o samobójstwie ale tak naprawdę nie wiem jak to zrobić. Boję się, że będę żył długo i nie będę potrafił się odjebać. Najlepiej strzelić sobie z pistoletu w głowę ale nie mam skąd wziąć pistolet. Przedawkowanie leków jest niebezpieczne bo można się obudzić ze zniszczonymi nerkami i wątrobą albo co gorsza uszkodzić mózg i zostać roślinką.Najlepszy byłby zastrzyk tylko znów problem jest z dostępnością substancji. Skok z wysokości to ryzyko umierania w bólu. Pozostaje powieszenie się ale tego też się boję, że może się nie udać :(

Myśli samobójcze

przez deader 05 lut 2014, 14:31
torres napisał(a):Najlepiej strzelić sobie z pistoletu w głowę ale nie mam skąd wziąć pistolet.

"Zmartwię" cię - skuteczne, szybkie zastrzelenie samego siebie nie jest takie proste jak się zdaje, są dziesiątki przypadków nieudanych samobójstw za pomocą broni palnej. Nie muszę dodawać jak "ślicznie" potrafi człowiek wyglądać po odratowaniu po takiej zabawie...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Myśli samobójcze

przez vifi 05 lut 2014, 21:33
Na wszelki wypadek, jakbym nie mogła złapać nikogo bliskiego, mam wpisany do komórki numer do telefonu zaufania dla osób ze skłonnościami samobójczymi
:great: bardzo fajne podejście.
torres, z depresją raczej nie będziesz żył długo. Podobno bardziej skraca życie niż alkohol i papierosy. Bierz się za leczenie.

Myśli samobójcze

przez torres 06 lut 2014, 13:36
Marne to pocieszenie bo cierpieniem jest każda sekunda. Leczenie jest niemożliwe bo nigdy nie pogodzę się z samotnością :(

Sortuj wg