Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze. Brak powodzenia u kobiet etc.

przez Ewik 22 27 sie 2007, 13:11
top23 napisał(a):A Twoje myślenie jest na jeszcze mniej zaawansowanym poziomie. Spróbuj zbrzydnąć, przytyć, to cała ta Twoja wielka miłość zostawi Cie dla atrakcyjniejszej szybciej niż myślisz.

A ty standardowo top gadasz co ci ślina na język przyniesie! Nie wiem czy kiedykolwiek jakoaś laska będzie cię chciała, bo po twoich postach odniosłam wrażenie, że niezły z ciebie prostak i cham....

Ty uważasz że jeśli ktoś zbrzydnie to związek się rozpada? rzeczywiście masz ograniczone myslenie!

przez Jovita 27 sie 2007, 13:23
top23 wiesz co idz sie przejdz! i nie wracaj!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Re: Myśli samobójcze. Brak powodzenia u kobiet etc.

przez top23 27 sie 2007, 13:27
Ewik 22 napisał(a):

Ty uważasz że jeśli ktoś zbrzydnie to związek się rozpada? rzeczywiście masz ograniczone myslenie!

Ty też przecież tak uważasz. Oto dowód:
Ewik 22 napisał(a): Żadna laska nie pójdzie do łóżka z facetem który w ogóle jej się nie podoba, ale pewnie chętnie poszła by z nim na kawe albo spacer, bo gościu będzie mądrze gadał....

Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 27 sie 2007, 13:33
wiesz co ja czytajac twoje wypowiedzi nie mam cierpliwosci juz jestes totalnym ZJEBEM!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:34 pm ]
DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.
ExModerator

Brak powodzenia u kobiet etc.

przez Ewik 22 27 sie 2007, 13:37
top23 napisał(a):Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

Nie ty nie jestes ograniczony, ty po prostu jestes zwykłym idiotą!!!!
Jak już się przyczepisz to ..... weź sobie odpuść, bo chyba nie tylko ja mam juz ciebie dosyć...

Re: Brak powodzenia u kobiet etc.

przez top23 27 sie 2007, 13:50
Ewik 22 napisał(a):Nie ty nie jestes ograniczony, ty po prostu jestes zwykłym idiotą!!!!
Jak już się przyczepisz to ..... weź sobie odpuść, bo chyba nie tylko ja mam juz ciebie dosyć...

Sama coś piszesz, a potem się tego wypierasz. Dobrze wiesz, że gdyby Twój mąż wyglądał gorzej niż teraz, to by Twoim mężem nie był.

Jeśli tak wam zależy to nie ma sprawy, już mnie nie ma na tym forum. I tak wiem, że myślicie tak samo jak ja tylko próbujecie się wzajemnie oszukiwać, że jest inaczej. Jest na forum kilku mądrych ludzi którzy widzą jak wygląda życie w XXI wieku, ale niestety większość nie potrafi zauważyć jak życie się zmieniło w ciągu kilku lat.

Żegnam.

przez Jovita 27 sie 2007, 13:53
top23 napisał(a):Żegnam.

nareszcie!!!

a i tak naszego myslenia w twoje totalnie poje...ne nie zmienisz.
ExModerator

przez anonim 27 sie 2007, 14:02
Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

Wątpie żeby to zrobiła, bo swojego męża pewnie zna i ceni w nim nie tylko wygląd. Wprawdzie nie mam pojęcia w tych sprawach, bo nie miałem dziewczyny(prawie miałem...), ale czytając twoje posty piszesz, że związek to jak jakiś przedmiot(i liczy się dla ciebie w nim tylko łupanie, zupełnie jak u jakiegoś 13 latka), wypróbujesz nie spodoba się tobie ten to weźmiesz inny, uważam że to g prawda(na próbę to możesz jakieś dziwce zapłacić..), bo żeby być z kimś w związku to trzeba do kogoś coś czuć z wzajemnością, a jak się zakochasz to ta osoba będzie dla ciebie kimś najlepszym i wyjątkowym(wiem po sobie) miłość jest ślepa jak to mówią i to jest prawda nie będziesz widział wtedy wad, lub je niwelował)... i jak ty chcesz porównać jeden związek do drugiego skoro każdy człowiek jest inny? Tu nie ma jednego schematu. Myślisz że ludzie się parzą jak króliki po pierwszym spotkaniu? No chyba jesteś pod wpływem filmów, które lecą w tv...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Czarownica_Akara 27 sie 2007, 17:18
Jovita napisał(a):DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.

O majn god.... czyzbys sie zdenerwowala??? ;) nie dziwie sie, pozdrawiam.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez Twilight 27 sie 2007, 18:09
Cóż, że gościu nie ma pojęcia co to miłość to widać od pierwszego posta - to co mu o miłości mówić, ''gadaj ślepemu o kolorach''. Z tą różnicą, że wielu ślepych ma wyobraźnie, a on nie ;)

Tylko tak szczerze, czy to jest powód do nerwów? "Głupich nie sieją, sami sie rodzą''. Ani nam taki nie wadzi, ani... Ni ziębi, ni grzeje. Niech sobie żyje, "robaczek" nasz, jego sprawa. Czy wróci na forum czy nie żadnego znaczenia nie ma, bo nie szuka tu pomocy, tylko wokandy, z której mógłby podbijać swoje ego.

Ale nie wyszło :lol:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Jovita 27 sie 2007, 20:22
Czarownica_Akara napisał(a):Jovita napisał:
DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.

O majn god.... czyzbys sie zdenerwowala??? nie dziwie sie, pozdrawiam.

no troszki :D
ExModerator

Myśli samobójcze

przez domi88 11 paź 2007, 09:15
Jestem totalnie rozbita. Przychodza mi do glowy mysli samobojcze. Nie moge sobie sama z soba poradzic.Chlopak nie odzywa sie do mnie juz 4 dzien i nie wiem dlaczego. Świat mi sie przewrocil do gory nogami. I na dodatek te straszne mysli klebiace sie w mojej glowie.

przez Tornado 11 paź 2007, 13:13
....zawsze w chwilach, kiedy nachodzą mnie myśli samobójcze, staram się za wszelką cenę nabrać dystansu do wydarzeń, które ten stan wywołały - próbując uwierzyć, że to jest tylko przejściowe, że minie i już niedługo będzie lepiej...

nie jest to proste - i czasem męczę się z tym kilka dni - ale prędzej czy później faktycznie okazywało się, że to było tylko przejściowe, że problem wyolbrzymiałam, niepotrzebnie się czymś przejmowałam etc.
teraz już idzie mi z tą walką z myślami samobójczymi coraz łatwiej - z upływem czsu zdążyłam się przekonać o pięknie świata i wspaniałości życia, że nawet jak o nich na chwilę zapomnę - w dość kkrótkim czasie dochodzę już do siebie - pracowałam jednak nad tym długo...

wystarczyło mi poprostu na początek przełamać swoje lęki i obawy - dochodząc do wniosku, że nie są one na tyle straszne, żeby nie można było sobie z nimi poradzić...

domi88 - świat jest piękny - musimy się mu tylko więcej przyjrzeć, a życie warte tego - by o nie walczyć.
Pozdrawiam serdecznie - i trzymam kciuki - myślom samobójczym mówimy NIE! 8)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez domi88 11 paź 2007, 14:57
Boje się tych myśli.One nie daja mi spokoju.Przechodzi ich tlye przez moja glowe.Nie che zeby sie tak skonczylo jak 3 lata temu.Nie umiem sobie z tym poradzic.Nie daje rady:(

Sortuj wg