Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez julusia 26 wrz 2013, 22:48
coma, to ten świat jest okropny ! Dla siebie bądź wyrozumiała.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Myśli samobójcze

przez rabbithearted 27 wrz 2013, 02:02
Ja za to mam takie wrażenie, że wszyscy odetchnęli by z ulgą, że mnie nie ma, że rodzice by się ucieszyli, że nie przynoszę im już zmartwień, chłopak znalazłby bardziej wartościową partnerkę.

Myśli samobójcze

przez coma 27 wrz 2013, 11:56
julusia, dzięki :smile: wczoraj miałam kryzys, dzisiaj na szczęście jest już dużo lepiej, do następnego razu... aczkolwiek muszę przyznać, że myśli "s" coraz rzadziej mi towarzyszą, ostatnio prawie wcale ich nie ma...

rabbithearted, ja się muszę trzymać bo wiem, że gdyby mnie nie było to mój ojciec by nie dał już rady, za dużo cierpień go spotkało, on został praktycznie sam na tym świecie, więc muszę trzymać się dla niego, chociaż są chwile zwątpienia... :roll: ja po mojej pierwszej, i jak dotąd jedynej próbie samobójczej obiecałam sobie, że już nigdy takiej próby nie podejmę, udaje mi się to już ponad dwa lata...
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez mistake 27 wrz 2013, 12:50
na dzień dzisiejszy chcę umrzeć, nie widzę innego wyjścia :-| takie śmieci jak ja nie powinny chodzić po tym świecie :-|

też mam czasami takie wieczory, noce.. chociaż na razie jest lepiej.. najgorsza z tego wszystkiego jest ta myśl, że nikt nawet nie stara sie mnie rozumieć
"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
Miłość źle mi się kojarzy
Nic tak nie pomniejsza człowieka i nie spycha w dół jak świadomość, że nie jest kochany
Wiesz gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca

Myśli samobójcze

przez Abbey 04 paź 2013, 20:52
nie mam sił...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez kupmitrumne 04 paź 2013, 21:09
Moja siostra kilkanaście lat temu próbowała popełnić samobójstwo , dzięki mnie , że w porę zauważyłam , że coś jest nie tak , nie wyszło jej .. i powiem Wam , ze nikomu nie życzę przeżywać taki horror ..

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 04 paź 2013, 22:04
kupmitrumne, znam to tylko pod tym względem że dzwoniłam na policje i również nikomu tego nie życzę.
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Gimbus 06 paź 2013, 20:48
Mogę wam tylko doradzić, żebyście zajęli się chociażby słuchaniem muzyki (Queen!). Myśli gdzieś tam zaczną krążyć po tematach którymi się zajmiecie, i chociaż na chwilę zapomnicie o chęci zabicia się. Nie wiem czy to w jakiś sposób jest zgodne z psychologią, ale mi chociaż trochę pomaga.

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 06 paź 2013, 21:06
Każdemu pomaga co innego i w zasadzie nie ważne co, ważne żeby było skuteczne. Nawet jeśli kobieta ma wyżywać się worku treningowym, rzucając przy tym mięsem lepszym niż panowie "fachowcy polscy", a facet 1,90m wzrostu, w barach ledwo w drzwi się mieści, albo typ macho miałby pisać wiersze miłosne czy opowiadania romantyczne ;)
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 07 paź 2013, 14:47
Dziś i ja się podłączam. Nie zostawię psiaków moich najkochańszych ale takie myśli się pojawiają :-|
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Abstrakcyjna91 13 paź 2013, 20:04
Myśli samobójcze nasiliły się przez ostatnie kilka dni i nie chcą odpuścić.
Pewnie dlatego, że u mnie zastój w życiu i taka trochę jakby ''agonia'', stagnacja.
Nie dzieje się kompletnie nic. Tylko ja i to czekanie na coś, co może nie przyjść.

Leżę w łóżku i przypominają mi się czasy dzieciństwa, jak miałam grypę to też w łóżku leżałam i dostawałam leki i mleko z miodem, a zaraz później wstawałam, ale tym razem mleko z miodem nie działa.
I nawet nie wiem, za co tu leżę? I kiedy znów będę zdrowa?

Prób nie podejmuję póki co żadnych. Jutro (poniedziałek) ''obejrzy'' mnie lekarz.
I żyję sobie na oddziale, wędrując od ściany do ściany, od okna do okna, mijając chore dusze, które chodzą po innej, wyznaczonej prostej.

Myśli samobójcze

przez L.E. 14 paź 2013, 20:38
Mam takie pytanie - czy jeśli się myśli, ale nie planuje to już się kwalifikuje czy jeszcze nie?
W sensie myśli tak teoretycznie?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Myśli samobójcze

przez Arhol 14 paź 2013, 20:41
L.E., Za zdrowy symptom to,to nie jest.
Fantazjowanie o tym,teoretyzowanie,rozmyślanie czy planowanie - IMHO łapie się to.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez L.E. 14 paź 2013, 20:43
No planowanie to nie... ;)
Nie mam żadnych motywów ani powodów (w sumie to wprost przeciwnie).
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Sortuj wg