Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez rotten soul 14 wrz 2013, 21:38
Ramanujan,
farmaceutycznycm hienom nie mam zamiaru dawać zarabiać.

Chcesz, żebym stracił pracę? No wiesz. Co ja Ci zrobiłem złego? :D
rotten soul

Myśli samobójcze

przez Abbey 18 wrz 2013, 16:00
nie chcę żyć.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez acherontia-styx 19 wrz 2013, 22:22
coraz bardziej męczy mnie to życie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Abbey 23 wrz 2013, 21:29
Próbuję się uczyc, a czytając tekst widzę jak podcinam sobie żyły, nie mogę się skupić, nie mogę żyć
Obrazek

Myśli samobójcze

przez bedzielepiej 23 wrz 2013, 21:39
Ja już obliczyłam dawki letalne. Mam stare uspokajacze i jakies witaminy b. Dużo tego, bedzie razem ponad 200 tabsow... Jak sie zmiesza z alkoholem to moze sie uda. Może bede miala odwage by sie powiesic, jak sie napije. Na skakance. Nie czytajcie tego, ale to wycinek moich aktualnych mysli.

Kiedyś jak byłam mała weszlam do pokoju a moja mama ogladala jakis film: starsza pani wchodzi do pokoju, a tam na lozku lezy jej corka, ktora sie otrula i ta pani zaczyna płakać. Pamiętam że bardzo mnie ta scena wstrząsneła, przestraszylam się wtedy.
I nie wiem czemu od wczoraj wyswietla sie w mojej glowie.

Myśli samobójcze

przez Abbey 23 wrz 2013, 21:57
Mi się marzy, żeby to zapowiadał się normalny dzień i znaleźli mnie martwą. I żeby każdy ze znajomych poddał się refleksji jak się do tego przyczynił, ze się zabiłam
Obrazek

Myśli samobójcze

przez NieznanySprawca 23 wrz 2013, 22:20
Vett, to jest najwazniejsze w zyciu, by miec marzenia :great:

Mnie juz mysli samobojcze ani ziebia, ani parza. To bardziej taki wentyl bezpieczenstwa. Ale gdyby zrobilo sie naprawde kiepsko, to zwijam sie stad bez zalu.
NieznanySprawca

Myśli samobójcze

przez julusia 23 wrz 2013, 22:32
A mi zawsze marzyło się, żeby tak całkowicie zniknąć, razem z ciałem. Tak bardzo obrzydzało mnie, że ktoś znalazłby moje zwłoki, że powstrzymywało mnie to od ostatecznego kroku, chociaż bywało już bardzo, bardzo blisko.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Myśli samobójcze

przez Abbey 23 wrz 2013, 22:47
Kiedys jak byłam mala i w W11 rodzic mial traumę po znalezieniu dziecka i chcialam tego samego dla matki.

księżyc zza ciężkich dobija się do mojego pokoju, a ja leżę oblozona książkami, których nie rozumiem, w identycznych okolicznościach zabija się moje alter ego w jednym z opowiadan.
Wiecie, żeby mnie opracowywali razem z Werterem, hehe
Obrazek

Myśli samobójcze

przez Gimbus 24 wrz 2013, 21:14
Ja często myślę co by było gdybym popełnił samobójstwo. Jestem w szkole -myślę o klasie beze mnie. Jestem w domu -myślę o rodzinie beze mnie. Po prostu cieszy mnie, że być może byłoby im przykro, że chociaż raz zachowali się źle wobec mnie. Wręcz śmieszą mnie ich twarze, kiedy dowiedzieliby się o mojej śmierci (nawet teraz szeroko się uśmiechnąłem). Myślę także o samym samobójstwie, a nie jego skutkach. Widok wieżowców, noży czy tabletek budzi w mojej głowie sceny skoku, czy przebicia ciała przez ostrze. Ostatnio ku mojemu zdziwieniu odkryłem nawet, że sprawiają mi przyjemność. :( I cały czas liczę na to, że nie ma nic później. Po prostu koniec. W sumie samobójstwo jest dla mnie taką opcją ucieczki kiedy wszystko się posypie. Dzięki temu czuję się bezpiecznie... Sam nie wiem dlaczego. Jedynym hamulcem, aby się nie zabić jest rozpacz mamy, która zostałaby sama. Chociaż śmieszą mnie myśli o ich smutku, to jednocześnie właśnie z powodu przygnębienia jakie spotkałoby rodzinę jeszcze tego nie zrobiłem... Sam siebie nie rozumiem.
Dość chaotycznie, ale takie są moje myśli. Za tonę błędów interpunkcyjnych przepraszam.

Myśli samobójcze

przez Abbey 24 wrz 2013, 21:18
Gimbus napisał(a):Ja często myślę co by było gdybym popełnił samobójstwo. Jestem w szkole -myślę o klasie beze mnie. Jestem w domu -myślę o rodzinie beze mnie. Po prostu cieszy mnie, że być może byłoby im przykro, że chociaż raz zachowali się źle wobec mnie. Wręcz śmieszą mnie ich twarze, kiedy dowiedzieliby się o mojej śmierci (nawet teraz szeroko się uśmiechnąłem). Myślę także o samym samobójstwie, a nie jego skutkach.

Wraz z nasileniem moich myśli s., uporczywie zastanawiam się co by było jakby mnie nie było, ale również... Jakby mi się nie udało. Czy ktoś by mnie odwiedził? Jak traktowaliby mnie moi nauczyciele? Rówieśnicy?

Dzisiaj na angielskim mieliśmy jakieś tam słówko w dwóch wersjach, mieliśmy je wstawić do zdania. Pani mówi, że jedno oznacza 'wieszać' - obraz, a drugie 'wieszać się'. kolega z boku z uśmiechem powiedział "zapisz to słówko, przyda ci się, jest w twoich klimatach".
Aż tak widać to? Bo co jak co, ale jemu to ja się nie zwierzam...
Obrazek

Myśli samobójcze

przez bedzielepiej 24 wrz 2013, 21:26
Vett napisał(a):Wraz z nasileniem moich myśli s., uporczywie zastanawiam się co by było jakby mnie nie było, ale również... Jakby mi się nie udało. Czy ktoś by mnie odwiedził? Jak traktowaliby mnie moi nauczyciele? Rówieśnicy?

Obstawiam ze by cie unikali, rodzice zabronili by sie im z toba zadawac, wiec traktowaliby cie na dystans. Nauczyciele przez gora miesiac traktowali by cie ulgowo, potem by zapomnieli czemu, do tego zobaczyliby ze masz za malo ocen wiec rozpoczeloby sie masowe odpytywanie.

Podsumowując, byloby jak teraz, z tym ze specjalnie by udawali ze cie nie widza.

Myśli samobójcze

przez Abbey 24 wrz 2013, 21:31
bedzielepiej napisał(a):
Vett napisał(a):Wraz z nasileniem moich myśli s., uporczywie zastanawiam się co by było jakby mnie nie było, ale również... Jakby mi się nie udało. Czy ktoś by mnie odwiedził? Jak traktowaliby mnie moi nauczyciele? Rówieśnicy?

Obstawiam ze by cie unikali, rodzice zabronili by sie im z toba zadawac, wiec traktowaliby cie na dystans. Nauczyciele przez gora miesiac traktowali by cie ulgowo, potem by zapomnieli czemu, do tego zobaczyliby ze masz za malo ocen wiec rozpoczeloby sie masowe odpytywanie.

Podsumowując, byloby jak teraz, z tym ze specjalnie by udawali ze cie nie widza.

Teraz też udają :P
Moja (powiedzmy) siostra cioteczna w poprzednie wakacje skoczyła z 4. piętra i wkurza mnie, że teraz żyje bardziej towarzysko. Nagle ma masę przyjaciół (pewnie z litości, no ale MA), ale za plecami wiele osób żartuje z niej jak np. z Magika (teksty "hehe, skoczyła po piwo" i inne).
Ale nadal się zastanawiam - czy gdyby coś się stało, przyszedłby ktoś do szpitala? Zawsze mnie to dręczyło.
Obrazek

Myśli samobójcze

przez coma 26 wrz 2013, 21:55
na dzień dzisiejszy chcę umrzeć, nie widzę innego wyjścia :-| takie śmieci jak ja nie powinny chodzić po tym świecie :-|
coma

Sortuj wg