Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 13 wrz 2013, 19:23
kasiątko, za pół etatu się nie utrzymam ;)Poza tym-lubię swoją pracę. Nie chcę z niej rezygnować. Czuję się w pracy dobrze pomimo tego, że jest to dość nerwowa praca. Ale wesoło też bywa. Od kiedy pracuję, to mam większe poczucie własnej wartości, jestem bardziej niezależna i to jest dla mnie mega plusem. Zmęczona nie jestem pracą, a tym, co się dzieje poza nią.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 13 wrz 2013, 19:25
Nefertari, a co się dzieje poza nią? Wydawało mi się że życie Ci się ułożyło :?
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Artemizja 13 wrz 2013, 19:28
kasiątko, taaa...chyba w marzeniach :roll: Ciągle coś jest nie tak. Długo i dużo by mówić...ciągle nerwy. Jak się ułoży z jednej strony, to z innej coś się sypie i tak w kółko. Żeby mi się życie ułożyło, to jeszcze dużo czasu potrzeba...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 13 wrz 2013, 19:55
Nefertari, ale masz partnera i wyprowadziłaś się z domu, dobrze mi się wydaje?
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez rainshadow 13 wrz 2013, 21:59
Nefertari napisał(a):To są oczywiście tylko myśli i nie mam zamiaru ich zrealizować, ale martwi mnie ich pojawianie się. Mam zamiar porozmawiać z terapeutką na ten temat, ale nie jestem pewna, czy to coś da...

Myślę, że pojawianie się takich myśli to jest zawsze sygnał. Sygnał czegoś. Jakiegoś procesu, który się dzieje. Ale każdy człowiek jest inny. A porozmawianie o tym z terapeutą uważam za bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

Myśli samobójcze

przez Powietrzny Kowal 14 wrz 2013, 08:07
Nefertari napisał(a):Chciałabym wreszcie odpocząć. Bez stresu, bez snów...
Po prostu zapaść się w nicość.
Różne myśli kłębią mi się w głowie. Nie, oczywiście nic sobie nie zrobię. Po prostu ostatnio czuję się fatalnie, mało rzeczy mnie cieszy, jestem zmęczona psychicznie i pojawia się tęsknota za spokojem. Ale spokojem już na dobre...
Dużo jest we mnie ostatnio niechęci, obojętności, zrezygnowania...
Czasami robiąc rutynową czynność taką jak krojenie cebuli, czy czekanie na pociąg, przez chwilę nachodzą mnie myśli, żeby użyć tego noża, albo skoczyć pod pociąg i to wszystko zakończyć. To są oczywiście tylko myśli i nie mam zamiaru ich zrealizować, ale martwi mnie ich pojawianie się. Mam zamiar porozmawiać z terapeutką na ten temat, ale nie jestem pewna, czy to coś da...

Na 80% wiem dlaczego tak się dzieje u Ciebie serduszko - ale na 100% nie napiszę z 2 powodów:

1 - Jeśli się znajdę w tych 20% - znajdę się w położeniu w którym bardzo nie znoszę być.
2 - Jeśli natomiast w 80% - wściekniesz się (jeśli nie wprost to na pewno wewnętrznie). A tego nie chcę jeszcze bardziej jak pkt 1 :D

Zresztą obojętnie co by nie było - head up i czas sam z siebie Ci pomoże na pewno Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 14 wrz 2013, 08:21
Nefertari napisał(a):Mam zamiar porozmawiać z terapeutką na ten temat, ale nie jestem pewna, czy to coś da...
Wkurzysz się, ale trudno. Jeśli rozmowa z terapeutką nic nie da, to warto rozważyć leczenie albo zmienić psychologa. Wiem, że chodzisz państwowo i łatwo mi się pisze. Zanim trafiłem do mojej cudownej pani, to musiałem męczyć się na 120 sesjach u miernot, z całym szacunkiem do tych terapetów. Nie bardzo się nadawali wg mnie do tego zawodu, a to że moja przeprzednia terapeutka jest na liście PTP to woła o pomstę do nieba...

Proszę nie brać tego tak dosłownie, bo to jest typowy borderowy post. ;)
Ramanujan

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 wrz 2013, 09:27
kasiątko, tak, dobrze.

-- 14 wrz 2013, 09:30 --

Ramanujan, moja psycholog wyciągnęła mnie za uszy z niejednego bagna ;) Jest profesjonalistką w stu procentach i na pewno nie mam zamiaru Jej zmieniać ;) Po prostu ostatnio zbyt dużo się na mnie zwaliło. Jeszcze mnie jakiś choróbsko rozkłada. Już mi trochę lepiej.

Powietrzny Kowal, ;)

Administrator

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 14 wrz 2013, 09:52
Nefertari, doceniam jej umięjętności, ale sama wiesz, że czasem terapeuci wręcz zalecają wizytę u lekarza. Pisałaś też, że leki na Ciebie nie działają, to być może były źle dobre, nie wiem. Musisz coś z tym zrobić, trzymam kciuki. ;)
Ramanujan

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 wrz 2013, 09:55
Ramanujan, nie będę się pakować znowu w leki ;) Chwilowe zjazdy mnie nie złamią ;)

Administrator

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 14 wrz 2013, 09:56
Nefertari, no to terapia jest dużo większą siłą i pokona wszystko. Z leków też uciekam jak tylko terapia pomoże na moją depresję, farmaceutycznycm hienom nie mam zamiaru dawać zarabiać. ;)
Ramanujan

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 wrz 2013, 10:01
Ramanujan, ;)

Administrator

Myśli samobójcze

przez Saraid 14 wrz 2013, 10:11
Ramanujan napisał(a):Nefertari, no to terapia jest dużo większą siłą i pokona wszystko. Z leków też uciekam jak tylko terapia pomoże na moją depresję, farmaceutycznycm hienom nie mam zamiaru dawać zarabiać. ;)

Czyli mamy podobnie to samo uważam póki co terapia mnie trzyma.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 14 wrz 2013, 10:22
Saraid, jednak mamy więcej wspólnego ze sobą. ;)
Ramanujan

Sortuj wg