Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez maciekpoznan 25 sie 2013, 20:43
Ladywind ... Tak ide byleby przetrwac... Kazdego ranka nie mam sil by wstac, w pracy do poludnia walcze sam ze soba po poludniu gorzej. Kazdego poranka miewam fe mysli,moze od zwiekszenka dawki leku.a moze od tego,ze nawrot chorobska mnie dobil i zalamal..

Myśli samobójcze

przez Hans 26 sie 2013, 18:42
rotten soul napisał(a):Hans,
To juz go nie masz? Dlaczego? Co sie zmienilo?

Poza wigiliami pracowniczymi, z których można się wykpić, nie pozostało mi więcej okazji. Babcia, którą zawsze odwiedziałem w jakieś rocznice, już nie żyje i tylko od niej mogłem tych życzeń słuchać. Rodziny nie odwiedzam na żadnych spotkaniach, najbliżsi wiedzą, że nie ma sensu składać mi życzeń i nie wymagają tego ode mnie. Sylwestry np. są dobrą okazją, żeby się ponarkotyzować w starym, małym gronie, które traktuje tą datę w systemie binarnym "zaćpaj-wypocznij", bo są do dyspozycji dwa dni, a przynajmniej 1.5. O życzeniach nie ma mowy, bo każdy ma to gdzieś, na szczęście, tak jak i zmianę daty. O urodzinach i imieninach nie pamiętam i o moich tak samo nikt nie pamięta. Jestem samotny - nie słyszę życzeń ani obrażania się za ich brak od partnerki.
Feed your head
Feed your head

Myśli samobójcze

przez rotten soul 26 sie 2013, 19:03
Hans,

Rozumiem, mimo iz mam odwrotnie bo mnie akurat taki stan rzeczy zadowala - brak zyczen. Wigilie pracownicze to koszmar dla mnie, na szczesie chyba tylko 2 razy tego doswiadczylem.

Mozna wiedziec czemu partnerka Ci ich nie sklada? I jak to jestes samotny skoro masz partnerke i chyba jakis kolegow (sylwetser)?
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Hans 26 sie 2013, 19:14
Nie zrozumiałeś mnie w dwóch miejscach. Też mnie to zadowala i nie mam partnerki, dlatego nie muszę składać jej życzeń ani ich słuchać. No mam kolegów, ale już dawno złapaliśmy się na tym, że spotykamy się, żeby zakurzyć, a moja dłuższa przerwa w paleniu spowodowała, że nie widzieliśmy się na Wielkanoc ani 15 sierpnia. Bo to zazwyczaj jest Wielkanoc, Sylwester, 15 sierpnia i ewentualnie 11 listopada, no czasem jak jakiś kolega wpadnie w jakiejś sprawie na stare śmieci to się spotkamy pogadać, najbliższy teraz mieszka godzinę drogi ode mnie.
Feed your head
Feed your head

Myśli samobójcze

przez ladywind 26 sie 2013, 19:19
rotten soul napisał(a):Hans,
To juz go nie masz? Dlaczego? Co sie zmienilo?

U mnie to nie tylko wina depresji i samotnosci, ale po prostu wszyscy intro tak maja, bo jeszcze nie slyszalem ani nie czytalem, zebu ktorys to lubil.

Masz rację , nigdy nie lubialam obchodzić w moim regionie urodzin ani też chodzic na czyjeś . Pomimo wypitego alkoholu czułam się stlamszona rodzinną atmosferą .

Jeszcze co do tekstów że ktoś będąc po 30 jest nieudacznikiem , w stronach mojej rodziny nigdy takich osób nie nazywali w ten sposób , o dziwo ,gdyż moja rodzinka lubi kogoś obgadywac .
Także jakby któryś z Was miał w tym aspekcie kompleksy to niech je automatem odrzuci ,wiele ludzi kawalerstwo tlumaczy zwykle tym,że ktoś zostal sam z wyboru ;-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez rotten soul 26 sie 2013, 19:21
Hans,
Sorry, ale odebralem Twoj post tak jakbys go napisal z zalem. Nie wiem dlaczego. O partnerce tak napisales, ze nie moglem wyciagnac jednoznacznego wniosku.
rotten soul

Myśli samobójcze

przez Hans 26 sie 2013, 19:24
rotten soul, nie gniewam się. :)
Starałem się wyjaśnić, dlaczego temat składania życzeń, to dla mnie czas przeszły.
Feed your head
Feed your head

Myśli samobójcze

przez nieidealna 30 sie 2013, 21:39
Dziś myślałam trochę nad swoim życiem..
Chyba pierwszy raz przyznałam się sobie do tego, że naprawdę miewam myśli samobójcze..
Co gorsza, często całkiem nieświadomie o tym myślę.
Czytam coś, oglądam, słucham i planuję to wykorzystać.
Przed chwilą znów się na tym złapałam, czytając artykuł o zabójczych związkach zawartych w pożywieniu. Zaczęłam się zastanawiać, ile dam radę zjeść, co może mi potem być, czy mnie odratują, czy będzie bolało. Nie ogarniam.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Myśli samobójcze

przez Abbey 01 wrz 2013, 09:33
chcę umrzeć.
najlepiej dziś, przed startem tego gówna, chcę zniknąć, ale nie umiem, nie umiem tego zrobić :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez marimorena 01 wrz 2013, 09:52
boję się że leki doprowadzą mnie w złe miejsce zanim zadziałają.

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 01 wrz 2013, 09:56
marimorena, ile czasu już bierzesz?
Ramanujan

Myśli samobójcze

przez marimorena 01 wrz 2013, 10:07
6 tygodni temu zaczęłam, ale mirtę dopiero tydzień, fluo odstawiłam, sertraliny nie zaczęłam, mam nadzieję że jak się to ustabilizuje to się ogarnę, bo na razie jest gorzej niż na początku

Myśli samobójcze

przez Ramanujan 01 wrz 2013, 10:22
marimorena, niestety potrzeba trochę czasu na rozruch tych leków. Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej. ;)
Ramanujan

Myśli samobójcze

przez freya 01 wrz 2013, 15:15
Znowu od kilku dni mam ochotę skończyć z tym bagnem...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg