Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Auman 24 sie 2013, 07:02
Saraid, wytrzymam, ale lepiej dla niektórych ludzi, żeby już jutro mnie nie było.
Auman

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 24 sie 2013, 11:53
aimx napisał(a):carlosbueno, dlaczego we wrześniu akurat? bo jesień?

jesień, urodziny których nie znoszę i jeszcze w tym roku okrągła rocznica ślubu rodziców. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez Hans 24 sie 2013, 12:05
Też ciężko przechodzę przez urodziny, nikt mi życzeń nie składa, ja nikomu nie składam, ale teraz na samobójstwo chyba u mnie za późno, bo już od jakiegoś miesiąca nie mogę wstąpić do Klubu 27.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 24 sie 2013, 12:24
Hans, Ja se zawsze przy urodzinach uświadamiam że kolejny stracony rok, że taki stary jestem a nic w życiu nie osiągnąłem, wstyd mi za samego siebie, na klub 27 to u mnie stanowczo za późno ale w tym roku mogę wstąpić do klubu śmierci Chrystusa.

Myśli samobójcze

przez Lusesita Dolores 24 sie 2013, 13:36
powróciły, odczuwam bez sens, nie mam żadnego celu w życiu, wszystko mnie dobija i smuci
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Myśli samobójcze

przez maciekpoznan 24 sie 2013, 15:06
Kazdego ranka mam ostatnio takie mysli:(
Ostatnio edytowano 29 sie 2013, 19:17 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel

Myśli samobójcze

przez ladywind 24 sie 2013, 19:04
maciekpoznan, jak radzisz sobie teraz w pracy?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez rotten soul 25 sie 2013, 19:12
carlosbueno,
Hans,
Ja od malego nie lubilem obchodzic urodzin ani imienin. Bycie w centrum uwagi strasznie mnie meczylo, po za tym nie znosze odsluchiwania klepanych wieczne tych samych formulek z zyczeniami. Z reszta co tu swietowac? Czlowiek coraz starszy sie robi, i coraz gorzej mi sie zyje. Urodziny to dla mnie takie nieprzyjemne przypomnienie o wieku i powod do refleksji o zmarnowanych wielu latach zycia. Dobrze ze zyczen juz zadnych nie otrzymuje nie liczas jakiego esa od brata bo nie musze ze sztucznym usmiechem za nie dziekowac, choc i tak wiem ze na 90% gowno z nich wyjdzie. Szczescia, zdrowia, pomyslnosci, dziewczyny to brzmi jak szyderstwo w moich uszach. :evil: Samemu tez nie znosze skladac.
rotten soul

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 25 sie 2013, 19:27
rotten soul, Imienin to w życiu nie obchodziłem bo to zwyczaj nieznany w rodzinach kaszubsko- niemieckich gdzie obchodzi się tylko geburstag. Najgorsze to są jakieś okrągłe rocznice ja np b. ciężko przeżyłem 30 tkę wydawało mi się że w tym wieku trzeba być poważnym, mieć rodzinę, dziewczynę albo na nią widoki a tu nic i nawet to że miałem wtedy prace mi nie pomogło bo byłem w wielomiesięcznym dołku z którego nie mogę wyjść do dziś. Dobrze że już teraz nikt do mnie z rodziny na urodziny nie przyjeżdża ze swoimi odwiecznymi pytaniami, dla mnie nie ma co świętować, kolejny rok męki na tym świecie nie jest ku temu powodem.

Myśli samobójcze

przez rotten soul 25 sie 2013, 19:39
carlosbueno,
W tej kwestii to jestem jednym z tych na forum, ktory doskonale Cie rozumie co czujesz. W tym wieku samotni faceci to dla wiekszosci spoleczenstwa to nieudacznicy. No i maja duzo racji tyle ze gowno ich obchodza powody takiego stanu rzeczy. Po co sie wysilac i sprobowac pomyslec troche, skoro latwiej wysmiac i wyszydzic odmienca. :-|
rotten soul

Myśli samobójcze

przez Hans 25 sie 2013, 19:56
rotten soul, ja też miałem problem ze składaniem życzeń, dlatego zazwyczaj wypowiadałem tą formułkę, którą wymieniłeś o zdrowiu i pomyślności, a potem to jak Kiepski życzyłem zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniendzy.

carlosbueno, a u mnie obchodzili imieniny, choć jeszcze dla mojego dziadka nie było różnicy czy mówi po polsku czy po niemiecku, no ale to pewnie dlatego, że dziadek ożenił się z babcią z innego regionu i co ciekawe żadne z tych terenów, z których pochodzili nie leżą teraz w Polsce. No, a wracając do tych imienin to była to kolejna okazja do ściskania i życzeń, których nie lubiłem.
Feed your head
Feed your head

Myśli samobójcze

przez rotten soul 25 sie 2013, 20:12
Hans,
To juz go nie masz? Dlaczego? Co sie zmienilo?

U mnie to nie tylko wina depresji i samotnosci, ale po prostu wszyscy intro tak maja, bo jeszcze nie slyszalem ani nie czytalem, zebu ktorys to lubil.
rotten soul

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 25 sie 2013, 20:19
rotten soul, ja co do urodzin to do innych mogę iść i nie ma większego problemu, ale sam swoich nie byłbym w stanie zorganizować, ogólnie nie znoszę gości u siebie w rodzinnym domu, czułbym się jeszcze sto razy gorzej niż Ty na zlocie bo mam mega krępacje przed rodzicami i ogólnie pewnie nawet ze stresu nie byłbym w stanie nic przygotować.

Myśli samobójcze

przez rotten soul 25 sie 2013, 20:33
Dla mnie rowniez zjazd rodzinny wplynalby na mnie gorzej niz zlot. Dobrze, ze cala rodzina rozbita totalnie i ostatni taki mialem za dzieciaka. Ladznie by mnie teraz wzieli na obstrzal, pewnie bym ich z domu wywalil gdyby to bylo u mnie.
Do innych to nie chodze rowniez. Na ostatniej 30-stce eks kumpla mialem serdecznie dosc mimo ze bylismy tylko we trojke bo rozplakal sie po pijaku zalac sie mi jaki to on juz jest stary i jakim ja dobrym przyjacielem jestem dla niego. Dziekuje za takie rozrywki. W ogole do tego typu atrakcji to sie juz nie nadaje.
rotten soul

Sortuj wg