Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Abbey 13 sie 2013, 13:06
New-Tenuis, tak ogólnożyciowo. Nic nie sprawia mi radości, brzydzę się kim jestem.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez aimx 22 sie 2013, 22:37
Jak zwykle włażę tu, by pojęczeć, a nie komuś pomóc, ale nie w głowie mi to...

mam dość wszystkiego, mam myśli niemal codziennie ;( wystarczy najdrobniejsza rzecz, a jestem totalnie wytrącona z równowagi i bez sił do życia.
JESTEM ZDROWA, tylko jakaś popierdzielona, nie wiem dlaczego.

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 22 sie 2013, 23:11
aimx, Ja od paru tygodni nie mam ale wcześniej miałem tak jak piszesz i dodatkowo patrząc na drzewa widziałem tam swoje wisielcze ciało. Ale i tak wiem że we wrześniu pojawią się na 100% i to skumulowane.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez aimx 22 sie 2013, 23:29
carlosbueno, dlaczego we wrześniu akurat? bo jesień?

Myśli samobójcze

przez marimorena 23 sie 2013, 00:31
nigdy dotąd właściwie nie miałam takich bezpośrednich myśli samobójczych, nie marzyłam żeby się zabić, ale wszystko coraz bardziej traci sens i zapętlam się w brak chęci życia. boję się że za chwilę to przerodzi się w coś więcej i nie wiem jak uciec przed sobą.. co robić, próbować o tym nie myśleć i skupiać się na czymś innym? moja podświadomość wie swoje, podsuwa mi te głupie pomysły..

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2013, 01:58
marimorena chodzisz na terapie?
Saraid

Myśli samobójcze

przez marimorena 23 sie 2013, 10:11
Saraid, nie, szukam dopiero kogoś odpowiedniego. Na razie miałam parę spotkań z psychologiem i psychiatrą ale nie potrafią mi pomóc. Wiem że nikt mnie magicznie nie naprawi ale mi brak chęci istnienia.

Myśli samobójcze

przez eura28 24 sie 2013, 02:11
marimorena napisał(a):nigdy dotąd właściwie nie miałam takich bezpośrednich myśli samobójczych, nie marzyłam żeby się zabić, ale wszystko coraz bardziej traci sens i zapętlam się w brak chęci życia. boję się że za chwilę to przerodzi się w coś więcej i nie wiem jak uciec przed sobą.. co robić, próbować o tym nie myśleć i skupiać się na czymś innym? moja podświadomość wie swoje, podsuwa mi te głupie pomysły..

To leć szybko do specjalisty - tym bardziej, że jak piszesz, nie masz jeszcze takich bezpośrednich myśli samobójczych. Bo jak się pojawią, to same nie znikną, tylko mogą się pogłębiać i w efekcie jeszcze sobie faktycznie coś zrobisz. Nie wiem, jak bardzo zła jest Twoja sytuacja i czemu nie masz chęci do życia. Ale myśli samobójcze to takie zapewnianie sobie "bezpieczeństwa" (jak mi coś nie pójdzie, to przecież zawsze mogę się zabić) i uciekanie przed problemami. Ja sobie powtarzam, że przecież kiedyś i tak na pewno umrę, więc równie dobrze mogę poczekać...

Myśli samobójcze

przez Auman 24 sie 2013, 06:30
Mam siebie dość. Jestem jednym wielkim błędem ludzkości, niebezpiecznym i szkodliwym dla siebie i dla innych.
Auman

Myśli samobójcze

przez Saraid 24 sie 2013, 06:36
Marcin20.04 napisał(a):Mam siebie dość. Jestem jednym wielkim błędem ludzkości, niebezpiecznym i szkodliwym dla siebie i dla innych.

nie pisz tak,jesteś chory a to co innego choroba każdego dotyka w jakimś stopniu.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Auman 24 sie 2013, 06:41
Saraid, chcę być sprawiedliwy, a największą sprawiedliwością było by gdyby ktoś teraz przyszedł i strzelił mi w łeb. Oddał by społeczeństwo przysługę. Dużo się zastanawiałem po co istnieją ludzie którzy nic dobrego nie robią, a tylko szkodzą. Teraz wiem że jestem jednym z nich.
Auman

Myśli samobójcze

przez Saraid 24 sie 2013, 06:50
Marcin20.04, przestań prosze wiesz,że to choroba dobrze dobrane leczenie postawi Cię do pionu.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Auman 24 sie 2013, 06:54
Saraid, boję się że zanim leczenie zadziała, będzie już za późno. Już jutro będzie za późno.
Auman

Myśli samobójcze

przez Saraid 24 sie 2013, 06:57
Marcin20.04 napisał(a):Saraid, boję się że zanim leczenie zadziała, będzie już za późno. Już jutro będzie za późno.

nie bedzie za pózno własnie tylko wytrzymaj do jutra.
Saraid

Sortuj wg