Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez Homer Simpson 26 sie 2007, 23:36
no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

Co do naszych problemow do dobija mnie taki fakt:

Jeden koles z klasy ma osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz. Poza tym ciagle oklamuje nauczycielki... a dziewczyny go lubia i czesto z nim gadaja.

Inny koles, na lekcjach epistemologii (tak, mam taki przedmiot) totalnie wykazuje sie swoja glupota i brakiem myslenia i brakiem wychowania i takze brakiem wrazliwosci. Ma jedna bardzo dobre poczucie humoru i tez go wszystkie dziewczyny lubia! Czesto na imprezach sie obmacuje z dziewczynami z klasy.

Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?

EDIT: tego pierwszego kolesia dziewczyny uwielbiaja, nawet sobie zartuja ze maja jego fanklub.
Doh...

przez Amy Lee 26 sie 2007, 23:40
Homer Simpson napisał(a):no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

Dziękuję, staram się ;) A tak na serio to ja się po prostu boję hormonów w tabletkach, może oprócz melatoniny ;)

Niektóre niestety tak :?
Warto więc skierować swoją uwagę na te wartościowsze.

Powodzenia!
Ostatnio edytowano 26 sie 2007, 23:42 przez Amy Lee, łącznie edytowano 1 raz
Amy Lee

przez Twilight 26 sie 2007, 23:41
Homer Simpson napisał(a):EDIT: tego pierwszego kolesia dziewczyny uwielbiaja, nawet sobie zartuja ze maja jego fanklub.

No i w sumie co Cię to?... Mierzysz w "chichoczące podfruwajki"? Jeśli tak, to gratuluję... Szanuj się, chłopie!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 26 sie 2007, 23:43
Wof ty i teoria?? Gdybym miał to 180 to bym nie narzekał na swoj wzrost.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Jaśkowa 26 sie 2007, 23:43
Homer Simpson napisał(a):Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?
w pewnym wieku pewna część populacji mówiąc delikatnie nie bardzo myśli ;)
Powiem tak jestem trochę starszej daty niż pewnie większość z Was, ale pamiętam jeszcze "zielone" czasy i zastanawiam się czy faktycznie aż tak wszystko się pozmieniało bo owszem było pełno tzw łatwych panienek, ale równie dużo było wartościowych dziewczyn, ja mam 18 letnią rodzoną siostrę mamy świetny kontakt fajna z niej laska i mądra kobitka znam jej koleżanki i nie zauważyłam aby leciały tylko na głupkowatych pięknisiów czy nazbyt wyluzowanych głupków a wręcz przeciwnie........

a swoją drogą wypadałoby zmienić tytuł topiku bo ni przypiął ni wypiął ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez top23 26 sie 2007, 23:44
Homer Simpson napisał(a):no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

Co do naszych problemow do dobija mnie taki fakt:

Jeden koles z klasy ma osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz. Poza tym ciagle oklamuje nauczycielki... a dziewczyny go lubia i czesto z nim gadaja.

Inny koles, na lekcjach epistemologii (tak, mam taki przedmiot) totalnie wykazuje sie swoja glupota i brakiem myslenia i brakiem wychowania i takze brakiem wrazliwosci. Ma jedna bardzo dobre poczucie humoru i tez go wszystkie dziewczyny lubia! Czesto na imprezach sie obmacuje z dziewczynami z klasy.

EDIT: tego pierwszego kolesia dziewczyny uwielbiaja, nawet sobie zartuja ze maja jego fanklub.

To, że dziewczyny wolą imprezowych, męskich, zdecydowanych facetów od niepewnych siebie, myślących nad każdym swoim krokiem, nudnawych kolesi to znaczy, że są głupie? Dla mnie to jest zupełnie normalne.

przez Amy Lee 26 sie 2007, 23:50
A kolesiowi szkodzi popracować trochę nad pewnością siebie zamiast wkręcać sobie, że jest nudny?
Amy Lee

przez Jovita 26 sie 2007, 23:52
sa to dziewczyny dla ktorych liczy sie tylko zabawa i nie sa zbyt madre a widze ze ty bys takiej potrzebowal i wiesz co ci powiem ty nie masz kompleksow ty za wysoko mierzysz!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 pm ]
znaczy za nisko mierzysz !!!
ExModerator

przez Amy Lee 26 sie 2007, 23:53
Jovita napisał(a):sa to dziewczyny dla ktorych liczy sie tylko zabawa i nie sa zbyt madre a widze ze ty bys takiej potrzebowal i wiesz co ci powiem ty nie masz kompleksow ty za wysoko mierzysz!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 pm ]
znaczy za nisko mierzysz !!!

Hehe, dobre :D Do pustych panien chyba jednak nie warto.
Amy Lee

przez top23 26 sie 2007, 23:57
Póki co nie zamierzam się żenić, więc oczywiście że wolałbym rozrywkową dziewczynę niż taką, która by chciała zaciągnąć mnie przed ołtarz :roll: .

przez Jovita 27 sie 2007, 00:02
to poszukaj na ulicy!!!!!!! sory ale twoje myslenie to zupelnie gowniarskie myslenie i widze ze nie jestes zbyt madry wiec wydaje mi sie ze dlatego dziew nie chca z toba byc i problemem nie sa tu kompleksy! wiesz nasze rady byly madre i myslalam ze kierowane sa do madrego chlopaka ktory po prostu ma kompleksy ale widze ze ty bys chcialbyc superprzystojny bo chcialbys zarywac kazda laske!!!
i pomyslec ze i faceci sa tepi!!!!!!!!!!!!! z tego tematu zrobilo sie gowno!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez raven 27 sie 2007, 00:04
Hehe, widze że kolejny temat o dziewczynach sie tu zrobił:) I znowu w nim to samo:) Ale mimo wszystko fajnie jest poczytać:P
Homer Simpson Większość dziewczyn w twoim wieku zwracać jednak będą niestety uwagę na takich typów jak ten:
osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz

Ale spoko są też dziewczyny dla których ważne jest abyć potrafił się nimi zająć, pomóc w różnych sytuacjach, być oparciem i to wystarczy (wiem po kumplach, którzy mają dziewczyny, ja ciągle nie mam niestety;( )
Ja w liceum miałem małe szanse na dziewczyne (byłem chudy, ocen nawet za dobrych nie miałem:P itp.), poza jedną okazją, o której jak sobie teraz pomyśle to aż śmiać mi się chce (z samego siebie). To była bardzo fajna dziewczyna, ale ja byłem taki nieśmiały.... że aż skoda gadać i sie ośmieszać:P Jak masz jakąś dziewczynę na oku to spróbuj sie przełamać, bo LO sie skończy i kontakty z ludźmi sie zwykle też pourywają. Jak sie dostaniesz na fajne studia to pewnie poznasz sporo nowych ludzi;) Na moim kierunku niestety nie ma dziewczyn:/

przez top23 27 sie 2007, 00:09
Jovita napisał(a):to poszukaj na ulicy!!!!!!! sory ale twoje myslenie to zupelnie gowniarskie myslenie i widze ze nie jestes zbyt madry wiec wydaje mi sie ze dlatego dziew nie chca z toba byc i problemem nie sa tu kompleksy! wiesz nasze rady byly madre i myslalam ze kierowane sa do madrego chlopaka ktory po prostu ma kompleksy ale widze ze ty bys chcialbyc superprzystojny bo chcialbys zarywac kazda laske!!!
i pomyslec ze i faceci sa tepi!!!!!!!!!!!!! z tego tematu zrobilo sie gowno!

Aha czyli to, że póki co nie zależy mi na trwałym związku i małżeństwie oznacza, że jestem tępy? Tak prawdę powiedziawszy nawet gdybym był, to i tak w dzisiejszych czasach zbyt dużą wadą to nie jest. Z tego co zauważyłem to niezbyt bystrzy ludzie żyją o wiele lepiej od inteligentów i mają większe powodzenie bo nie myślą nad każdym swoim kolejnym krokiem, nie myślą sobie co będzie jak pocałuję dziewczynę i jaka będzie jej reakcja, tylko robią to i dobrze na tym wychodzą.

przez Twilight 27 sie 2007, 00:38
top23 napisał(a):Aha czyli to, że póki co nie zależy mi na trwałym związku i małżeństwie oznacza, że jestem tępy?

Tak.
PersonaNonGrata

Sortuj wg