Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Arhol 05 maja 2013, 18:51
Tak i moim zdaniem,czasem zobrazowanie tego JAKIE cierpienia,katusze i ból czekają przed śmiercią,mogą potencjalnego samobójce od tego odwieść, może to brutalny,ale i czasem skuteczny sposób otrzeźwienia i zaniechania samobójstwa.
Jeśli to czasem nie wzbudzi strachu, i ktoś jest nadal gotów to zrobić,to pozostaje załamać ręce nad zatraceniem instynktu samozachowawczego i woli życia,aczkolwiek ludzie są różni,każdy ma inną psychikę, i każdy ma inne problemy,czy reakcje na owe problemy.

Ale to moje zdanie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 18:53
ja to czasami lubie być niewidzialny, bo wyobrażam sobie jak wiele ludzi mnie widzi, chyba negatywnie. :-|
zmienny

Myśli samobójcze

przez Saraid 05 maja 2013, 18:53
Vett, wiem,ze to marne pocieszenie ,ale masz nas ...
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 19:17
Kestrel, a miałeś myśli samobójcze? Nie wiem, może ja byłam dziwak, ale kiedy w takim momencie czytałabym jakie katusze mogłabym przeżywać, jeszcze bardziej bym się do tego zapaliła.
Tak jak piszesz, to kompletne zatracenie instynktu samozachowawczego i wtedy nie myśli się o niczym innym.

Vett, dla nas nie jesteś niewidoczna. Tutaj jesteś ważna. Wiele osób Cię tu lubi i szanuje... Najgorsze jest to, że nie możesz zacząć się leczyć. Powiedz, ile Ci jeszcze brakuje do 18?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez Arhol 05 maja 2013, 19:21
nienormalna21, Tak,miałem i miewam,ale nie próbowałem,zwykle ten strach przed bólem był silniejszy.
Być może były za słabe,nie wiem
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 19:27
Kestrel, w takim razie być może zbyt emocjonalnie zareagowałam. Tak jak mówisz, ludzie są różni i jedni mogą się przestraszyć i zrezygnować, a inni jeszcze bardziej się nakręcić. Tego nikt nie wie, ale ja bym się bała umieszczania takich opisów. Bałabym się, że ktoś może z tego skorzystać.
Moderator

Myśli samobójcze

przez Arhol 05 maja 2013, 19:31
nienormalna21, Mnie osobiście bardziej przerażają i odtrącają te opisy jakie katusze można przejść zanim się umrze,ale też i można pomyśleć że "zasługuje na to" i chcieć zadać sobie jak najwięcej bólu przed śmiercią
Każdy reaguje inaczej, jeden tak,drugi inaczej,niema zasady.
Moderator

Myśli samobójcze

przez Abbey 05 maja 2013, 19:34
Saraid, nienormalna21, jestem niewidoczna nawet tu. Ostatnio mnie wszyscy na forum unikaja.
8miesiecy.

-- 05 maja 2013, 19:34 --

Saraid, nienormalna21, jestem niewidoczna nawet tu. Ostatnio mnie wszyscy na forum unikaja.
8miesiecy.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 19:36
Vett, może avka zmień na bardziej kolorowego, tak jak ja. wtedy więcej ludzi zwróci uwagę. ;)
zmienny

Myśli samobójcze

przez Saraid 05 maja 2013, 19:43
Vett, jak to Cię unikają?przeciez piszemy z Toba?
Saraid

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 19:44
Vett, dlaczego myślisz, że wszyscy Cię unikają? Wydaje mi się, że to jedynie Twoje wrażenie spotęgowane kiepskim nastrojem.
A powiedz, dlaczego nie chcesz żyć? Naprawdę nie ma niczego, co sprawiłoby, że spojrzysz na to inaczej? Z tego co wiem bardzo chcesz zacząć studia, wyrwać się z domu i żyć lepiej niż teraz. To oznacza, że gdzieś tam w głębi serca chcesz żyć, ale teraz ból jest na tyle duży, że skutecznie Ci to przysłania. Zastanawiałaś się dlaczego?
Moderator

Myśli samobójcze

przez Abbey 05 maja 2013, 20:13
nienormalna21, ale ja mam problemy juz w liceum, poza tym nie mam sil i nie zdam nowej matury. Juz nawet moja pasja mnie tak nie kreci.
Ludzie mnie nie widza, czesto pisza miedzy soba, a ja zanikam pomiedzy nimi...
zmienny, kolory kojarza mi sie ze szczesciem, a ja nie moge patrzec na to co zwiazane ze szczesciem.
Saraid, teraz tak... wczoraj jak mialam kryzys i wczesniej nikt nie zwracal uwagi.
Obrazek

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 20:19
Vett, czyli lepiej żeby nie przechadzał się tam gdzie Ty po forum i nie drażnił Cię avkiem?
zmienny

Myśli samobójcze

przez Abbey 05 maja 2013, 20:26
zmienny, ... No jasne, powinnam Cię zestrzelić, wyrzucić z forum i te sprawy :P
Obrazek

Sortuj wg